Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] LG L90 - Проблем с режим за слушалки
#1

Този телефон ме побърка.. Преди година си казах, защо да не му ъпдейтна андроида, въпреки че пише че системните изисквания не го позволяват. Дръпнах нужните програми, ъпдейтнах го, всичко точно. Стана в пъти по-бавен, което е нормално, при положение че му ъпдейтнах ОС-то. Както и да е, свиква се с това нещо. Днес си разговарях по телефона, като всичко мина нормално. Затворих и зачаках друго обаждане от друг човек. Погледнах си телефона и видях, че иконката за слушалките горе е наредена до другите. Много странно ми стана, понеже нямах свързано устройство, в жака нямаше нищо ? Викам си, тук работата намирисва, пуснах 1 песен, няма - не се чува нищо. Реших да звънна, да видим поне с разговорите как е - нищо не се чуваше отново. Реших да си пъхна слушалките да видим ще стане ли нещо. Пъхнах ги аз в жака, всичко точно - пуснах си песничка, чувах си нормално. Изкарах ги, но иконката за слушалките горе остана. Викам добре, може да съм натиснал нещо из настройките, знам ли се какъв индианец съм. Викам, за по-лесно да върна фабричните настройки, пък то ще се оправи. Ами не. Върнах ги и още при избирането на език горе иконката пак си стоеше наредена до часът и батерията.
Някакви идеи как да оправя това чудo ? Мен ме съмнява нещо да не е влязло вътре в дупката на жака, ама щом си вкарвам слушалките и всичко е точно, едва ли ?
Друг въпрос - Как да си върна старата версия на андроид, че с този вече полудях от забавяния и забивания..

(Да отбележа, че с новият андроид нямам никакви проблеми, само от време на време когато пусна 3-4 приложения едновременно се позабавя и понякога месинджъра ми забива докато се обновява. Иначе всичко е точно, само изискванията не го препоръчват и се затормозява при работа.)

LG L90


Не изтривам темата и не променям мнението, но проблема е оправен. Проблема не е свързан с ANDROID !
Решението:
Бръкнах с клечката за зъби и изкарах много малко памуче (предполагам от насъбралото се поради носенето на телефона в джоба). След бърникане още мъничко се оправи и сега всичко е наред. Дали е от малкото памуче или нещо не са се върнали въпросните пружинките (така да ги нарека) не знам. Надявам се да нямам проблеми за напред.
Цитирай
Аксесоари
#2

Кой е новия андроид и кой стария? Тук има инструкции как се флашва https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=71801 Имам фърмуера за 4.4.2 и 5, ако не го намериш мога да ти дам линк.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)