Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с USB
#1
Sad 

Здравейте имам G4 dual sim и 1 година си работи без проблем преди 2 седмици забелязах, че започна да грее много при зареждане и онзи ден изненада Yikes  .Батерията ми беше паднала напълно и го включих да се зарежда до тук всичко ОК показа че зарежда и го оставих без да го включвам (не исках да ми звънят след нощна смяна).След около 10 минути го чувам че пиука и усещам мирис на разтопена пластмаса отивам и какво да видя Va USB-то пуши изключих го от контакта и после с много зор извадих парещата букса на кабела от телефона контактите и бяхя стопени махнах оригиналния кабел и зарядно и взех друго мислейки си че е от кабела още с пробата буксата загря и го изключих.Чудя се какъв може да е проблема и дали гаранцията ще го покрие защото телефона мирише на стопено? Rolleyes
Цитирай
Аксесоари
#2

Не вярвам да ти откажат гаранция.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

(2017-01-24, 00:45:42)rado__8 написа:  Не вярвам да ти откажат гаранция.

Телефонът го взех от CityTel на 11.01.2016 изпратих им го пълен комплект с оригиналното зарядно и стопения оригинален кабел, ще пиша за развитието по случая Wink
Цитирай
#4

Явно има проблем usb-то защото като дадох да сменят дисплея бяха сменили и него. Предполагам превантивна мярка.
Цитирай
#5

Така явно не е била само буксата защото телефона ми пристигна и е сменено цялото дъно Big Grin
Цитирай
#6

Браво. Поне са го оправили без проблеми от страна на сервиза.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)