Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Игри за Андроид ,които работят с геймпад
#1

Все по мощни стават процесорите в мобилните телефони  и в тв боксовете и затова гейминга за Андроид не е само добро пожелание. Понеже не съм геймър има достатъчно запалени по темата реших ,че не е лошо да се направи списъл с пробваните заглавия работещи с геймпад. Вчера при настройване на една нова 912ка ми се наложи да пробвам няколко и затова започнах с тия заглавия
1.Asphalt 8 Airborne -работи без проблеми ,графиката на макс -912ката няма проблеми
2.Fifa 2016-отличен резултат отново ,графика на ниво плейстеъшън 3-всяко копче на контролера работи 
3.Overkill 3 -само стиковете действата,така и не можах да стрелна и веднъж,не намерих и в настройките начин 
4.За съжаление и забравих името на последната -градско надпреварване със скутери беше играта-работи без забележки
Простете за невежеството ми по отношение на игрите не съм геймър Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Темичката гледам е замряла в зародиш.  Undecided
За сега разполагам само с китайска мини клавиатура i8,
но тия дни мисля да се сдобия с геймпад и да
споделя какво и как съм подкарал на бокса.  Wink

С i8, за сега тръгна Trial Xtreme 4 https://play.google.com/store/apps/detai...om.x3m.tx4

НАЙ-ТОЧНАТА ДИАГНОЗА СЕ ПОСТАВЯ СЛЕД АУТОПСИЯТА
 A95X F1 2GB 16GB Android 8.1 TV Box
Цитирай
#3

Fortnite също върви със контролери без проблем

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

То контролерите са главно за емулатори. God of War: Ghost of Sparta на PPSSPP съм я превъртял с Ipega PG-9076,също dolphin емулатора и като цяло всеки емулатор си бачка без проблем с контролер. Иначе от игрите без емулатори Minecraft PE бачка с контролер,nfs most wanted не бачка,но може да се настрои с octopus,както и много други игри без поддръжка на контролер.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
[-] 1 потребител изказва благодарност на MeRtYy за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#5

Такааа.   Cool
Попаднах в Джъмбо на един жичен USB геймпад за PC/PS3,
и с него за сега успешно разцъквам тези игрички :

* Traffic Rider Google Play
Russian Car Driver ZIL 130 - Google Play
Real Racing 3 - Google Play
Prince of Persia The Shadow & Flame - androeed.ru

За сега толкова, ще допълвам списъка  Wink

НАЙ-ТОЧНАТА ДИАГНОЗА СЕ ПОСТАВЯ СЛЕД АУТОПСИЯТА
 A95X F1 2GB 16GB Android 8.1 TV Box
Цитирай
#6

Shadow fight 3 https://play.google.com/store/apps/detai...adowfight3

Изпратено от моят Mate 20 Pro Twilight

Offtopic
Цитирай
#7

За да не првписвам списъкът, защото е доста дълъг, ще пусна направо линк към него. Съдържа стотици игри за Андроид, които поддържат геймпад.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)