Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изкривен ли ви е телефона?
#1

Има ли от вас хора с изкривени телефони? Имам предвид закривени във форма на банан леко.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами,не си го дръжте в задния джоб на дънките докато сядате и няма хване формата на г*з Smile

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#3

Никога не съм го слагал в задни джобове и тъй. С тънък силиконов калъф бях година и нещо - телефона е изкривен. Big Grin Но това не създава проблеми нито с батерията, нито с дисплея.
Затова си купих по-здравеняшки калъф от алибаба.
Цитирай
#4
Smile 

Виждал съм крив на колега, моя леко беше изкривен само ( като го сложа по дисплей на равна повърхност и хлопат ъглите леко по единия диагонал).
Оправя се с обратно огъване с ръце (леко)...

П.П. Става въпрос за телефона П8 лайт... Tooth

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#5

Ами каквото и да си говорим изкривяването става по механичен път.Едва ли някой от вас го е получил така от магазина.Другото което може да изкриви едно такова устройство е батерията ако се надуе.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#6

Изпадам в безсилие от подобни теми... Big Grin Качеството на изработка е добро, не е нормално да е крив телефона. Имам познати със същия, няма такова нещо. Това не е кашкавал. Не знам на какви мъчения сте го подлагали, за да се изкриви... (телефона Wink)
Цитирай
#7

Аз и сина ми имаме П8 лайт и двата са леко изкривени -вижда се при поставяне на равна повърхност-носят се в преден джоб.
Цитирай
#8

Ебаси как нямаше една тема по проблема досега. Моя все още не е крив, но колегата постоянно ме дразни че щял да се изкриви. Нося го в преден джоб само, и като сядам за по дълго го вадя че ме дразни. Дано не се изкриви. Smile

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#9

Носете го в чанти, отдавна избягвам да го мъкна по джобовете. И един силиконов калъф му трябва, за да си стои като нов. Моя не е мръднал.
Цитирай
#10

Ключове, портфейл и телефон. Тези 3 неща удобно се побират в джобове.
Да не говорим, че стъклото на телефона се драска много, ама много лесно и бързо, 1 месец без протектор и се появиха драскотини, даже направих тест с 2H молив - направих малка линийка без много натиск. 
(В сайта на Gorilla Glass, P8 lite не фигурира там)
Цитирай
#11

Да, стъклото не е Gorilla. Иска си протектор Smile
Цитирай
#12

(2017-01-30, 19:00:52)HERUS написа:   Иска си протектор Smile

Не, не иска протектор- имам такъв въргалял се къде ли не без да е пазен изобщо и падал 3-4 пъти и освен 6-7 фини драскотини друго няма по дисплея. Протектор никога не е имал- на 3-ят ден махнах фабричния и това беше преди повече от 1 година.
Отстрани се обели на няколко места, по гърба има жестоки драскотини от пързаляне по бетон и се оказва, че дисплея е най-здравото място. Ако вашите екрани са надрани проблемът е у вас- телефонът е достатъчно здрав за да издържи нормално ползване БЕЗ протектор
Цитирай
#13

(2017-01-30, 20:37:36)milho написа:  Не, не иска протектор- имам такъв въргалял се къде ли не без да е пазен изобщо и падал 3-4 пъти и освен 6-7 фини драскотини друго няма по дисплея. Протектор никога не е имал- на 3-ят ден махнах фабричния и това беше преди повече от 1 година.
Отстрани се обели на няколко места, по гърба има жестоки драскотини от пързаляне по бетон и се оказва, че дисплея е най-здравото място. Ако вашите екрани са надрани проблемът е у вас- телефонът е достатъчно здрав за да издържи нормално ползване БЕЗ протектор

Колега, аз проблем с телефона нямам. Когато не се пази, се драска и лющи, точно затова винаги го нося с протектор и си изглежда като нов.
Цитирай
#14

(2017-01-30, 20:37:36)milho написа:  Не, не иска протектор- имам такъв въргалял се къде ли не без да е пазен изобщо и падал 3-4 пъти и освен 6-7 фини драскотини друго няма по дисплея. Протектор никога не е имал- на 3-ят ден махнах фабричния и това беше преди повече от 1 година.
Отстрани се обели на няколко места, по гърба има жестоки драскотини от пързаляне по бетон и се оказва, че дисплея е най-здравото място. Ако вашите екрани са надрани проблемът е у вас- телефонът е достатъчно здрав за да издържи нормално ползване БЕЗ протектор

Че той фабрично си има протектор залепен още в Китай. Всички телефони P8 lite които съм гледал са имали такъв.
И моя има и още стои с него.

Huawei P8 Lite
Apple iPhone 7 Plus 
Цитирай
#15

(2017-03-10, 21:55:02)Udi80 написа:  Че той фабрично си има протектор залепен още в Китай. Всички телефони P8 lite които съм гледал са имали такъв.
И моя има и още стои с него.

Абсолютно всички са с такъв, даже и P10 ще е с фабрично залепен протектор. Моя издържа доста, но после го смених със стъклен.
Цитирай
#16

Чудя се дали ще се получи добре,да се сложи стъклен протектор върху фабричния.
И изобщо - лесно ли се поставя стъклен протектор?
Че единствения ми опит беше с едно xiaomi redmi 4 и резултата беше плачевен.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#17

Не се мъчи сам, във всеки един магазин за мобилни аксесоари ще ти го поставят добре. И да, маха се фабричния протектор и след това се поставя стъкления.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#18

Моя е като банан леко.. ама от ония презрелите, че вече цъфна даже:


Прикачени файлове Миниатюри
   

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)