Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe C(a2020)-папките с приложения не се отварят
#1
Wink 

Здравейте.
От 2 дни нещо стана и не мога да се справя. Става дума за това, че имам 3 папки в които са сложени иконките на  по няколко програми, които не ползвам често,но  ми трябват.Проблема е,че като чукна на дадената  папка вместо да се отвори, тя остава сама на екрана и всички неща около нея изчезват, А при второ чукване - просто се стартира някое от приложенията вътре.И с трите папки все така прави.

Как може да се оправи?
Мерси
Цитирай
Аксесоари
#2

Изглежда ми проблем с лаунчъра. Рестартирай телефона, а ако не се оправи опитай се да изчистиш данните на лаунчъра. Или сложи друг лаунчър само за временно, колкото да тестваш с другия.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

(2017-01-27, 14:24:25)Be6i4 написа:  Изглежда ми проблем с лаунчъра. Рестартирай телефона, а ако не се оправи опитай се да изчистиш данните на лаунчъра. Или сложи друг лаунчър само за временно, колкото да тестваш с другия.

Аз почти ежедневно го рестартирам, но това не помогна. Моля, кажи ми как да изчистя данните на лаунчъра? Благодаря!
Цитирай
#4

Настройки/приложения/всички/лънчър (или както там се казва твоя)/изчисти данни.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Колега и аз имам същият телефон и същият проблем но от един ден съм с nova launcher и за сега е по добър от стоковия
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)