Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Главоблъсканица с Android 6.0
#1

Здравейте!

Аз ползвам ASUS Zenfone Max (ZC550kl) вече от около 7 месеца. 
Първоначално бях много доволен от телефона и смятам, че си заслужава парите, които някой реши да инвестира. 

Имам следният проблем: От около 2 седмици постоянно дава проблем с приложенията - Facebook, YouTube, Instagram и други по-тривиални приложения, както и с екрана. Приложенията се забавят и след това спират да работят. Понякога ми е наистина важно да проверя дадена информация и поради това не мога. Пробвах с връщане към фабрични настройки - не става, пробвах с триене на кеш - не става, пробвах с деинсталиране и последващо инсталиране - не става. Приложенията пак забиват и накрая ми излиза "Приложението ххх спря да работи".  Bu
Екранът също не иска да се включва при натиснат бутон за отключване/заключване. Трябва му около 1-2 минути, за да отговори..

Възможно ли е това да е вследствие на обновяване на телефона или причината е друга?
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добре върни Лолипоп и ще разбереш дали от там е проблема. 
Колкото до дисплея, имам лошите впечатления от доста асуси вече, че в даден момент тъча се отлепва от екрана и той спира да работи за известно време.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)