Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 2 & Pixel 2 XL представени на 4.10.17

Да рендера е красив, но сигурно пак няма да се предлага навсякъде.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Аксесоари

(2017-07-17, 15:54:55)hazART написа:  Да рендера е красив, но сигурно пак няма да се предлага навсякъде.

Това предполагам го прави по-грозен?!

Pixel XL / Android 9 Pie

Това предполагам не само аз, но и други колеги, го разбираме, че ако искаш да си лидер продукта го пусни навсякъде.
И не си интересен споко. Cool Wink Wink

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2017-07-17, 16:00:45)hazART написа:  Това предполагам не само аз, но и други колеги, го разбираме, че ако искаш да си лидер продукта го пусни навсякъде.
И не си интересен споко. Cool Wink Wink

Ако мислиш,че точно Google не са лидери,то спри да им ползваш ОС-а и услугите.Телефона им е защото просто да има нещо в играта,както бяха до сега Нексусите,не знам дали го осъзнаваш това нещо..До сега никога не са се целили да бъдат топ 1 при продажби на телефони точно.Спри да тролваш темите свързани със Google  и Pixel,почваш да ставаш банален.Дори не мислиш когато пишеш нещо.Мисля си,че въртиш някакви коментари от скука..И не ме карай да обръщам другия край и да ме изритат 1 месец от форума заради теб Smile.Остани със здраве.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Е като има интерес какъв е проблема, да се предлага навсякъде, и чети не ми лафи, като ти казвам за мобилния бизнес.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Слушайте експерта. Шест месеца във форума са достатъчни да завършиш висше по електроника, комуникационна техника, мениджмънт и маркетинг.

Ся да кажа че рендърът изглежда добре, макар че не разбирам увлечението по подобието на капак отзад. Оно ми грозно, както казват в Монтана.
За разпространение, не го разпространяват, но пък може да не искат...

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 

Не задължавам никой с мненията си, просто ги изказвам както ги мисля, а това, че на някой не му харесват да ги подминава.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2017-07-17, 15:54:55)hazART написа:  Да рендера е красив, но сигурно пак няма да се предлага навсякъде.

Летят си два гълъба. Единия завива на дясно. Другия се казва Георги.

Huawei Mate 10 Pro




Червено и черно....Отговорът на Google  на iPhone 7(Product)RED Special Edition ?Smile

Страшно кефи това.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

(2017-07-18, 08:43:33)bobyn написа:  Страшно кефи това.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Не се случва често да се съглася с теб, ама тука си много прав. Наистина изглежда, че този път ще уцелят с дизайна. Червеното радва много.
Само дано е и водоустойчив.

Trust nobody who smiles before 10am...

Е, то това е "официален" рендър, който може да няма нищо общо с това, което излезе на пазара. Можем само да се надяваме.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!

Като се има предвид, че Android Police нацелиха много точно първия Pixel. Няма да ме учуди, ако уцелят визията и на втория.

(2017-07-20, 13:15:37)kayovas написа:  Е, то това е "официален" рендър, който може да няма нищо общо с това, което излезе на пазара. Можем само да се надяваме.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Както каза Ghostface, източника на този лийк е достатъчно надежден, че да сме склонни да вярваме, че наистина ще изглежда по този начин.

Trust nobody who smiles before 10am...

(2017-07-19, 22:07:57)smiley написа:  Не се случва често да се съглася с теб, ама тука си много прав. ...

Това е лично твой пропуск.

(2017-07-19, 22:07:57)smiley написа:  ...Наистина изглежда, че този път ще уцелят с дизайна. Червеното радва много.

Не само червеното, всички цветове са готини.

Pixel XL / Android 9 Pie

И на мен ми харесва. Представям си черната версия, ще е още по-елегантна. Интересно, че е с една камера, но да видим.

Google pixel 2 може да са първите със snapdragon 836 според това
http://www.mobilebulgaria.com/news/40728...dragon-836

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Би било логично, ако следваме примера от миналата година.

Говореха, че нота май ще е първия.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Нови рендери на Google Pixel 2 и Pixel XL 2 показват сходен дизайн : https://www.mysmartprice.com/gear/2017/0...ixel-xl-2/

 

Нови калъфи за Pixel 2 потвърждават липсата на 3.5мм жак.
http://www.gsmarena.com/cases_reveal_goo...-26535.php

POCO F5 12/256 GB





[Изображение: tLKNvWd.jpg]

Цитат:Ново изображение от VentureBeat разкрива, че телефона, който ще е дело на HTC, ще запази много елементи от дизайна на своя предшественик и ще има по-традиционен външен вид с големи рамки под и над дисплея.

Tooth

Cognosce te ipsum!

Това наистина ще е доста смешно, ако е така.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Големия май щял да се прави от LG и ще е с 6 инча дисплей като на V30. Да не се окаже, че малкия ще е голям колкото големия Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Напълно възможно. Ако не се лъжа p10 lite (уж олекотена версия) е с по-голям дисплей от на p10, хахах. Но има логика, все пак никой не е казал, че като е по-бюджетна и олекотена самата версия, ще е и с по-малък размер.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)