Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 2 & Pixel 2 XL представени на 4.10.17

(2017-09-20, 16:15:32)GH0STFACE написа:  Между другото, малкия пиксел 2 версията 64gb ще е по-евтина от малкия пиксел 1 64GB

Аз ли пропускам нещо или си объркал паметта на пиксел 1?

iPhone 14 Pro
Аксесоари

[Изображение: 18776444.png]

Най-интересното от всичко е, че се говори за липса на стандартен сим слот. Демек, оператора трябва да поддържа E-sim и при смяна на оператор не е нужно смяна на сим карта.

Някой БГ оператор поддържа ли E-sim?

Мисля че няма оператор който да поддържа е-сим

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Тези оператори подържат услугата в страните които са посочени.
  
.jpg eSIM.jpg Размер: 26.53 KB  Сваляния: 150

POCO F5 12/256 GB





Демек историята с второто поколение пиксели ще е идентична с тази от миналата година - Гугъл нямат никакво намерение да го направят по-достъпен телефона. Много интересно маркетингово решение - направи телефон, който никой да не може да си купи. Отделно махат жака за слушалки, като точно Гугъл имат проблем с блутута от времето на първия Нексус 7 още. Абсолютно никаква логика няма в действията им.
Е.... поне OIS са се сетили да сложат. Welcome to 2015.

Trust nobody who smiles before 10am...

А тъкмо още като излезе pixel първото поколение се реших да мина на чист android и на. Нали пуснаха евтин вариант moto x4 ли беше.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Засега само през USA оператора Project Fi.
http://www.mobilebulgaria.com/news/41200...project-fi

POCO F5 12/256 GB





Google подготвя трети смартфон, а името му вероятно ще бъде Ultra Pixel : https://www.youtube.com/watch?v=mC1qPDqV6hM

 

Тези, лекооо се оляха.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

(2017-09-28, 18:46:03)smiley написа:  Демек историята с второто поколение пиксели ще е идентична с тази от миналата година - Гугъл нямат никакво намерение да го направят по-достъпен телефона. Много интересно маркетингово решение - направи телефон, който никой да не може да си купи. Отделно махат жака за слушалки, като точно Гугъл имат проблем с блутута от времето на първия Нексус 7 още. Абсолютно никаква логика няма в действията им.
Е.... поне OIS са се сетили да сложат. Welcome to 2015.
Off
Купи си най-накрая айфон и да се приключва с проблемите ти.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             

Already ahead of you (:

Това не променя факта, че всичко което казах е правилно....

Trust nobody who smiles before 10am...

(2017-10-01, 15:42:43)smiley написа:  Already ahead of you (:

Това не променя факта, че всичко което казах е правилно....
Ооо, напротив, това обяснява много неща.
Иначе - честита придобивка.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

@smiley какъв Айшит взе.
Аз ти казах още отдавна да си вземеш, ти толкова го защитаваше и все за него пишеше. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2017-10-01, 15:42:43)smiley написа:  Already ahead of you (:

Offtopic  (последен)

Радвам се, сега вече всичко би трябвало да има логика за теб. Дано все по-рядко вече срещам опитите ти за остроумие и то на английски

(2017-10-01, 16:10:44)bobyn написа:  Ооо, напротив, това обяснява много неща.
Нищо не обяснява (: Гугъл имат проблем с блутута буквално във всеки еидн релийз на Андроид, като Орео не е изключение. Не че Блутута не е калпава технология като цяло, но някак си другите ОЕМ-и сякаш по-добре се справят с нея от Гугъл. А ако есим картата се окаже верен слух (нещо което 90% от операторите по света не поддържат все още) то съвсем нямат намерения да си направят телефона достъпен за всеки.
Ако това не е глупост, I don't know what is.

(2017-10-01, 16:43:33)Friz написа:  Дано все по-рядко вече срещам опитите ти за остроумие и то на английски
Ако спреш да ми четеш постовете, ще ги срещаш по-малко. Иначе не виждам как ще се случи това (:

@Хазарт - 8ца. Нърда в мен не позволи да пропусна шанса да се докопам до А11-ката. На светлинни години е от всичко друго пускано на пазара за момента. Това казано, новия Кирин също подбужда в мен сериозно любопитсво как ще се справя.
И мерси все пак (:

Trust nobody who smiles before 10am...

(2017-10-01, 17:01:05)smiley написа:  Нищо не обяснява (: Гугъл имат проблем с блутута буквално във всеки еидн релийз на Андроид, като Орео не е изключение. Не че Блутута не е калпава технология като цяло, но някак си другите ОЕМ-и сякаш по-добре се справят с нея от Гугъл. А ако есим картата се окаже верен слух (нещо което 90% от операторите по света не поддържат все още) то съвсем нямат намерения да си направят телефона достъпен за всеки.
Ако това не е глупост, I don't know what is.

Ако спреш да ми четеш постовете, ще ги срещаш по-малко. Иначе не виждам как ще се случи това (:

@Хазарт - 8ца. Нърда в мен не позволи да пропусна шанса да се докопам до А11-ката. На светлинни години е от всичко друго пускано на пазара за момента. Това казано, новия Кирин също подбужда в мен сериозно любопитсво как ще се справя.
И мерси все пак (:
Дано в айфона блутуута ти върши по-добре работата си. Образно казано да върши работа, ама така е думата.
А твоите постове ако можех, щях и аз да ги пропускам. Ама кво да правя, като пишеш в теми, които ме интересуват. Твоето мнение го разбраха всички, които се интересуват от него, даже и ние покрай тях. Може да изключиш латерната вече.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

(2017-10-01, 17:01:05)smiley написа:  ...А ако есим картата се окаже верен слух (нещо което 90% от операторите по света не поддържат все още) то съвсем нямат намерения да си направят телефона достъпен за всеки.
Ако това не е глупост, I don't know what is....
Да разбирам ли, че си решил да взимаш един от пикселите и този факт сега те спира? Иначе не виждам повод да се притесняваш заради тази "глупост", както ти я наричаш според твоите разбирания, остави това на тези, които ще си го купят, дали това е така или не е.

И не ми е ясно защо непрекъснато употребяваш паразитни форми на речта в постовете си, като смесваш в едно изречение думи от различни езикови групи? Това сега някаква мода ли е или желание да изпъкнеш по някакъв начин? Или може би лексикалният ти запас е дотам беден и ограничен, че си помагаш с думи от друг език ли? Ако е така, мой съвет е да почнеш да постваш мненията си само на английски, но недей да издевателстваш над българския език - след като не уважаваш езика, имай поне малко уважение към колегите, които пишат постовете си на този език тук.

 

(2017-10-01, 18:10:25)NoMaD написа:  И не ми е ясно защо непрекъснато употребяваш паразитни форми на речта в постовете си, като смесваш в едно изречение думи от различни езикови групи?


Последния път в който учих български език беше 8-ми клас. От тогава насетне, което не са малко години вече основния ми език за комуникиране, писане и говорене е бил английския. Мисля е разбираемо защо нивото на граматиката ми и лексиката ми е такова - а защо говоря на английски? Защото изразите, които употребявам на английски звучат значително по-добре или просто защото не знам какъв им е правилния еквивалент на български.
Относно първата част от поста ти.... Гугъл са в смартфон сектора от доста отдавна вече. С нексусите представяха приятен хардуер с още по-добър софтуер на прилична цена и си имаха таргет група. С Пикселите (които са 1:1 с Нексусите, но значително по-висок price tag) се опитват да се затвърдят като основен играч на сцената - всички знаем, че високата цена продава, колкото и нелогично да звучи. Добре де, ама реално хората които могат да си позволят да си купят Пиксел се броят на пръсти. Като човек живеещ в Германия, една от страните в които се предлага въпросния телефон през Google Play Store-а, за една година не съм видял нито един Пиксел на живо извън магазин на Т-Mobile. Мисля, че това казва доста. 
Вместо с втората генерация Пиксели да оправят най-сериозния си проблем от миналата година (availability и supply) и да го направят по-достъпен за всички, следователно действително да се наложат като основен играч във сектора (защото в момента са всичко друго но не и това), те идват с гениалната идея да заместят нормалната сим карта с електронна такава. Ок, съгласен съм - може би натам е бъдещето. Но пазара далеч не е готов за това (очевидно, щом мнозинството от операторите не предлагат подобна екстра). А заради един измислен Пиксел, никой оператори няма да си даде повече зор да вкара есим карта в действите. В това отношение Гугъл не са Епъл или дори Самсунг, колкото и да им се иска. По същия начин както махането на жака в момента е нищо повече от неудобство, така и премахването на сим картата през 2017 от неосновен играч в бранша ще доведе до объркване и ограничен demand. Не е кураж, не е доблест, не е гениално мислене, а е неудобство. Толкова е просто.
Иначе аз и Ферари нямам намерения да си купувам скоро, ама това не ми пречи да имам мнение за моделите им?

Trust nobody who smiles before 10am...

Така вероятно ще изглеждат Pixel и Pixel XL : http://www.gsmarena.com/another_leaked_s...-27511.php

 

Ако са така изглеждащи, скоро няма да станат лидер на пазара на смартфони!
Ако ще андроида им да е най-чистия на света!

Huawei P 40 Pro    Angel

(2017-10-01, 19:15:17)smiley написа:  Последния път в който учих български език беше 8-ми клас. 
Добра идея е да го минеш отново.  Tongue
Казвам го изцяло шеговито. Доста ти куца граматиката като цяло. 


Моля ви да спрете да се захапвате и двамата.

Pixel XL 2 в калъф[Изображение: 87d0cdf6fe03a09f212ca110e6545f29.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             

А ето го и без калъф:

[Изображение: DLJsZPxXkAAVGn1.jpg:large]

iPhone 14 Pro

След нексус 5 вече всичко е гавра... Четворката ми беше самолет и след 2 година, сега само цени виждам и грозното и.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)