Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 2 & Pixel 2 XL представени на 4.10.17

(2017-10-05, 22:21:18)Anastasia123 написа:  Гугъл развиват въпросното "улесняване", защото тяхната основна таргет група са жителите на САЩ. А повярвайте ми, американците наистина се нуждаят от подобни устройства, които улесняват тяхното ежедневие.

Не се заяждам но не съм чувал за много американци да се преселват
да живеят или работят по нашите ширини, за разлика от обратната тенденция!
Нямам жив опит с американците но за 200 - 300 години като нация ми се струват
доста по-напред с материала от нас.
Не ми допада такъв тип мислене и не мога да се съглася с твоята теза. 
Глупави или мързеливи, те задават основния тон за песен на света за лошо или добро.
Това, че Гугъл и другите технологични гиганти наблягат на развитието на изк. интелект
не е заради "американците" или пък да следят бай Гошо от с. Куйнаре с кого си пие ракията 
в кръчмата вечер.......

Huawei P 40 Pro    Angel
Аксесоари

(2017-10-05, 23:11:00)doktorra написа:  Не се заяждам но не съм чувал за много американци да се преселват
да живеят или работят по нашите ширини, за разлика от обратната тенденция!
Нямам жив опит с американците но за 200 - 300 години като нация ми се струват
доста по-напред с материала от нас.
Не ми допада такъв тип мислене и не мога да се съглася с твоята теза. 
Глупави или мързеливи, те задават основния тон за песен на света за лошо или добро.
Това, че Гугъл и другите технологични гиганти наблягат на развитието на изк. интелект
не е заради "американците" или пък да следят бай Гошо от с. Куйнаре с кого си пие ракията 
в кръчмата вечер.......

Ти сам си прави изводите..


Прикачени файлове
.png 1010364_1284508868231891_7134903441433292904_n.png Размер: 164.63 KB  Сваляния: 136

Huawei Mate 10 Pro

Телефоните са хубави, но нищо ново под слънцето, повечето неща вече сме ги виждали, иначе за изкуствения интелект, то е ясно, няма как да не се развива, защото света трябва да напредва, хората трябва да изкарват пари, и всичко да се случва по-лесно, и накрая да видим какво сме създали, за хубаво или за лошо. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

И аз да се "изходя" по темата... Телефоните ми харесват. Добри са със сигурност. Да речем, че има още какво да се желае от малкия, главно в дизайна. Много големи рамки! Големият си има всичко, което се очаква от телефон 2017. И в това е проблемът обаче. Вярно, софтуерът ще е супер, камерата също и т.н... , но няма нищо ново в тези телефони. Нито в другите нови предложения тази година. Вярно, G6 и S8 поставиха стандарт за това какъв ще е дизайнът на новите флагмани, но дори и това не е новост (LG G2).  Дори новия iPhone екс, който бил 10, не показа нищо ново. Просто последва дизайна на останалите (Samsung, LG, Xiaomi, Essential) и добави face id, като компенсация за липсата на пръстов отпечатък. Не знам само на мен ли ми се струва, но всички са в някакъв застой. Малко по-добра камера, по-добър SoC, по-малки рамки и това е.

Често си сменям телефоните. В момента мога да ползвам само малки телефони... Имах надежда за новия пиксел, понеже съм голям фен на чистия Андроид, наистина голям ,но като се замислих... Как да дам толкова пари за телефон, които няма да ми предложи нищо съществено по-добро от S7? Маалко по-добра камера, малко по-добър софт и стерео говорители и това е. Да не говорим, че ще е с по-кофти екран, по-малка батерия, по-голям пък с по-малък екран... Двойката iPhone 8 пък дори не заслужават коментар. Как можаха да изкарат четвърти еднакъв телефон, пак с тези екрани...
Новия iPhone "екс"... така де 10, пък с тези излишно усложнени жестове за навигиране и липсата на най-удобния, бърз, лесен и с минимални изисквания начин за отключване (отпечатък), въобще не го броя.  Тая година не успяха да сложат сензора под екрана и лицевото разпознаване стана технология от космоса. Догодина, ако успеят, ще стане не чак толкова добро Smile . Има си хора, които си им вярват, това си е техен проблем.

Не че са лоши новите флагмани, даже са все супер телефони, но реално не предлагат нищо различно от миналогодишните най-добри предложения.

Ако Самсунг не развалят нещо по работата на S7 с 8.0, а те са способни да омажат нещата, все пак са Samsung, няма да го сменям. Ако все пак трябваше да избирам телефон от 2017, колкото и да ми се иска да кажа пикселите, ще кажа S8 и Note 8.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Ъгрейдите все повече се забавят във времето.

Малкия пиксел е грозен кат бившата. Не бих го взел даже и да ми го подарят с 6 преходника за слушалки... от онези по 20$ .

Айфончето все така върви. Няма промяна. Добра камера и добър SoC. Е да де ама то и другите имат такова.
Галаксито същото.
Няма вече онова новото, което всички искат да видят.
Освен от краста трудно се ъпва сега.

Това със скенера нито хапъл, нито цамцунг, нито гугъл никой друг не го направи тази година. Може да не му е дошло времето. Знам ли...

По едно е46 или е60 да взимаме и това.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

И пак всеки с миналогодишен телефон съди за това дали си струва ъпргейда или не. (Минимален е, но пак го има. За минимален ъпргрейд определено, не си струва парите, който и да е тазгодишен телефон).
Но.... Ако си някой с 3-4 годишен телефон и ти е време да ъпгрейдваш? Тогава положението как е?
Наистина винаги много едностранчиво гледате на нещата и се пишат стотици мнения с едни и същи съждения, вместо да погледнете и от чуждата камбанария.

Е тука малко семпъли,впечатляваща камера.До сега най-добрите снимки,които съм виждал тая година от смартфон:
https://www.gsmarena.com/google_pixel_2_...-27607.php

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

(2017-10-07, 03:07:03)debug написа:  И пак всеки с миналогодишен телефон съди за това дали си струва ъпргейда или не.  (Минимален е, но пак го има. За минимален ъпргрейд определено, не си струва парите, който и да е тазгодишен телефон).
Но.... Ако си някой с 3-4 годишен телефон и ти е време да ъпгрейдваш? Тогава положението как е?
Наистина винаги много едностранчиво гледате на нещата и се пишат стотици мнения с едни и същи съждения, вместо да погледнете и от чуждата камбанария.

Много се съгласих с това мнение. Аз бях в подобна ситуация. Имах LG G3, от който бях доволен, но умря. Не се замислих да си взема G6 и ъпгрейда си заслужаваше.  И като се замисля, че G4 беше същото като G3, но с по-добра камера (даже съотношението на екрана беше по-лошо (рамка=дисплей)), после G5 с още по-малък екран и същата камера като G4.... G6 върна малките рамки, сложи премиум материали. Реално между две поколения флагмани излезли един след друг разликите са малки, но като минат няколко поколения, то вече разликата е осезаема.

Едит:
Пиксел 2 XL ми харесва. Струва ми се, че ще е супер устройство, но май големичко.

| LG G6 Ice Platinum |

Да попитам, никой ли от нашите глупави оператора няма да предлага pixel 2 ?

мислиш ли, че някой ще го пусне? тук само самсунг и ябълки вървят. другото не е фешън и не показва стандарт на живот.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb

Това е вярно.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

(2017-10-10, 09:09:41)jechkata написа:  Да попитам, никой ли от нашите глупави оператора няма да предлага pixel 2 ?
Не, но може да си го закупиш тук онлайн от някой търговец.

 

Ама с гаранция за къде.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

С гаранция от Google магазина.

В България такова нещо има ли?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

(2017-10-10, 09:41:27)Marto.g написа:  В България такова нещо има ли?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Не, но Google магазина е достъпен от България и може да се поръчва. За разлика от навремето с Google Play магазина и Нексусите.

Другия вариант е някой от чужбина да ти го закупи.Миналия ден гледах първия пиксел във верига магазини Сатурн го предлагат съвсем свободно.

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

(2017-10-10, 09:38:40)Marto.g написа:  Ама с гаранция за къде.
В brosbg се очаква доставка, има си и гаранция.

 

(2017-10-10, 09:43:01)GH0STFACE написа:  Не, но Google магазина е достъпен от България и може да се поръчва. За разлика от навремето с Google Play магазина и Нексусите.
Естествено, че няма такова нещо.
[Изображение: c542c40781631d26f83489aaf439276e.jpg]

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

(2017-10-10, 10:15:40)bobyn написа:  Естествено, че няма такова нещо.
[Изображение: c542c40781631d26f83489aaf439276e.jpg]

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Че къде съм казал, че може директно на български адрес. Казах, че може от България да поръчаш. Дори по-нагоре написах, може примерно с Габиели или подобна услуга за 2-3 лв.

Няма да стане с карта, издадена в България.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

А е сима как ще стане ти ще го купиш, а как ще го ползваш. Нали се говореше, че ще е първият телефон с eSim

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Има и нормален сим

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

(2017-10-10, 10:32:50)bobyn написа:  Няма да стане с карта, издадена в България.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Къде го пише това? Не съм разглеждал подробно.
Но дори и да е така, възможности за Виртуални предплатени карти много (примерно за Англия).
Мерак да има човек, все ще се намери начин.

И в olx сигурно ще се появят.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)