Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 2 & Pixel 2 XL представени на 4.10.17
#26

Не знам за какво иде реч, но аз мога да кажа поне едно: OIS им липсва Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Аксесоари
#27

(2017-03-05, 18:26:11)sapiora написа:  Извинявай, но може ли да се обосновеш кое точно hardware-но им липсва на Pixel-ите?

нямах предвид, че на Пикселите нещо им липсва от хардуерна гледна точка, а това че реално до колкото съм виждал из нета, се произвеждат от ХТЦ , не от Гоогле.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
#28

То все някой трябва да ги произведе....Освен,ако Google не решат да си построят фабрика за телефони....Smile

Това....

[Изображение: 8e167cef9eac1970b1b3e486cfb4bbdb.jpg]

....май изглежда по-добре от това:

[Изображение: b719f1d1eeefacb6f5874bdd258049c9.jpg]


А и ще е по-близо до Apple.....Smile
#29

Второто изглежда по добре и е по реално, първото са мокри сънища на някой фен Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
#30

А и как ще се държи ?
#31

То,че е по-реално и по-лесно изпълнимо е ясно,но едва ли Google ще залитнат в посока LG или Самсунг като дизайн.По-вероятно е да следват Apple и то по обясними причини...Smile
#32

@tonkata07 така е, не че не могат де Smile , идеята ми е че поне според мен чарджват изключително премиум за нещо едва ли не уникално, понеже е телефона на Гоогле, а то не е произведено от Гоогле. Можеха пак да го пишат Нексус еди си кой и да се продължи традицията Smile , или поне на мен така ми се искаше.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
#33

Нормално е.....Все пак е iPhon-a на андроидите...Smile
Я виж в другите теми какво става...Хората набожни станаха да се молят да им ъпдейтнат телефоните....И така ги ъпдейтват,че след много кратко време започват да се връщат на предишните версии.
#34

Тонка иска им се да са, но аЙфон на Андроида трудно ще станат с един телефон, мисля че за сега Галакси серията са взели това място.

[Изображение: 21693249.jpg]
#35

Шансът Pixel 2 да е с огънат от двете страни дисплей е нищожна. Apple са изкупили 160 милиона дисплея от Samsung, та всички останали могат само да мечтаят. Освен да се появи някой друг производител на дисплеи...
#36

(2017-03-05, 19:50:41)dp4u4umi6ev написа:  Тонка иска им се да са, но аЙфон на Андроида трудно ще станат с един телефон, мисля че за сега Галакси серията са взели това място.
Няма да е лесно,но ще се случи....Pixel е само началото...Smile

http://www.digitaltrends.com/mobile/goog...are-op-ed/
#37

Дистрибуцията яко им куца. Аз искам да си купя pixel, ама няма откъде. Нито един оператор не го предлага, технотата също, нямаме достъп до Google store...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#38

Тук има, приятелче :

http://vega2002.com/c/htc-2/google-pixel...-black-418

Само където е с по-малкото ROM памет
#39

Бягай далече от Вега.

Приятелчето нямаше предвид, че дори и от "сив внос" няма от къде. А за официална дистрибуция говори.

То ако става за въпрос и от англия може да си го поръча през Play Store...ама после ако опре до гаранция ко праим!?
#40

(2017-03-06, 08:32:29)e34v8 написа:  Дистрибуцията яко им куца. Аз искам да си купя pixel, ама няма откъде. Нито един оператор не го предлага, технотата също, нямаме достъп до Google store...

Нищо не им куца. Там, където има пазар, дистрибуцията си им е прекрасна. За 50-100 бройки, които ще продадат в България, не им пука въобще.

Pixel XL / Android 9 Pie
#41

Братовчете, то да беше само България.... в половината свят нямат дистрибуция. Ама не им пука, нали...
#42

Не им. Пука им за пазарите с много продажби.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
#43

Ми аз си мислех, че Китай и Индия са най-големите пазари.
#44

Това не мога да им разбера на Гоогле, каква им е точно пазарната стратегия. Опитват се да да конкурират айФон с Пиксел, но въпреки цената айФона може да се каже, че е масов, поне на някои пазари. Докато Пиксела, както и Нексус са по-нишови телефони, въпреки че Андроид е лидер като платформа. С тая цена не знам кой таргетират като се има предвид голямата разлика като ценова концепция с Нексус и липсата на повсеместна дистрибуция .. Както беше споменато по-нагоре и аз мисля че Галаксито се доближава повече като главен конкурент на айФОн. Но нещата може да се променят в бъдеще, ще видим ..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
#45

Гугъл преди всичко са софтуерна компания. Печелят предимно от софт. Джаджите са им ей така. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#46

а да, за джаджите си е така, иначе те главно от онлайн реклама печелят. Това им е била целта из начало с Андроид като отворена платформа, колкото повече устройства, толкова повече трафик се генерира чрез таргетирана реклама.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
#47

@mg22 няма какво да го мислиш, Galaxy е главен конкурент на iPhone, а това, че Google Pixel не се предлага на определени пазари е само техен минус.
@tonka какво начало какви 5 лева, това, че тука във форума пишем за чист Android на Google Pixel, да не мислиш че хората (по-голямата част) ги интересува с чист Android ли са или не, а и като има Samsung, SONY, LG, HTC и Huawei, скоро няма да са лидер.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#48

@хазАРТ Ако видиш предния ми пост, може да се досетиш, че на тях им е все тая кой е лидер и едва ли това им е целта, докато всички големи производители освен Епъл ползват Андроид за ОС. По-скоро се целят явно във върлите фенове на Епъл, които по една или друга причина се колебаят дали да минат на Андроид и им предлагат нещо повече като UX, понеже е Гоогле брандиран телефон. Друга гледна точка е, че искат да развиват свой бранд за да са future proof, ако примерно Самсунг вземе че смени ОС-то с нещо друго. Поне аз така ги виждам нещата ..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
#49

На мен ми е пределно ясно, че не се надяват кой знае колко на това, но все пак лидера си е лидер.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#50

(2017-03-06, 16:56:11)hazART написа:  @mg22 няма какво да го мислиш, Galaxy е главен конкурент на iPhone.....
@tonka какво начало какви 5 лева, това, че тука във форума пишем за чист Android на Google Pixel, да не мислиш че хората (по-голямата част) ги интересува с чист Android ли са или не, а и като има Samsung, SONY, LG, HTC и Huawei, скоро няма да са лидер.
Ами нормалните хора свързват android с лагавия и бъгав тъчуиз...Smile
Много от тях са минали през ада с S3,4,5,че и 6 и не искат да и чуят за android.
Хората искат работещ телефон,дори и след ъпдейт,а това Самсунг никога не са им го осигурявали....Да видим ли в темата за S7 какво става ? Или пък предпочиташ да надникнем в темата за Сони ?Smile
Самсунг може да имат страхотен дизайн,най-добрите дисплеи,процесори и т.н,но никога няма да имат едно нещо-читав софтуер....Smile
И не знам как изведнъж реши,че Galaxy са конкурент на iPhone ?
Колко хора се отказаха от iPhone за сметка на Galaxy ?Smile
Преди две години,Самсунг предлагаха по $200 кеш,ако някой реши да си смени iPhon-а с Galaxy.….Забравихте ли ?

Да не се отплесваме...Pixel-ите са факт,Pixel 2 ще бъде представен до края на годината и колкото да не ви харесва това,тези устройства ще стават все "по-добри" и по-популярни !Smile

Надявам се !
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)