Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 2 & Pixel 2 XL представени на 4.10.17

Не, че нещо, ама при условие, че се появиха новите MATE, не виждам за какво някой би се интересувал от тия дъбове.
Аксесоари

@skiman - аз се интересувам. Всеки е различен и търси различни неща в телефоните си. Аз търся перфектен софтуер (чист андроид), бързи ъпдейти и най-дълга софтуерна поддръжка. Хората, които искат и най-добрата камера на пазара също би трябвало да се насочат към пискелите.

За durability теста - с нетърпение чакам да направи и за XL, защото антените май са на други места и теста при огъване ще е различен.

@skiman,Камера,софтуер(дългосрочни и бързи ъпдейти) са 2-те основни неща в Пиксела.Все ще има кой да се интересува от тях,макар че и на мен са ми грозни,особено малкия.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Ами някой се изказа по-напред, че камерите не са нищо особено, а и едва ли са по-добри от на Мейт-а. Относно чистия андроид, това си е лично предпочитание. Едни харесват жени с цици, други без(чист андроид) така, че хора всякакви. :-)

Че защо пък камерата на китаеца трябва да е по-добра? Къде го установиха това? И китайския UI, като ми похвалиш... Разбирам, че си фен, но да заявиш нещо за даден телефон, който още не е излязъл, ей на това му се казва обективност. Ще излезе, ще го тестват, ще разберем.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Споделям каквото постнаха по-напред в страницата. 
Мир да има. 
п.с. И тоя е "китаец". 
п.п.с Фен съм на апарати, които работят без проблем. Марката няма значение. Обиколих доста и се спрях на тази, защото отговаря на моите изисквания. И като визия, и като софтуер, и като работа, и като камера. 
п.п.п.с Мир да има.  Cool

Е китаец е. То това отдавна не се счита за обида. Аз лично се оглеждам за китаец (1+ 6/5т).

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Тогава за да бъдем политически коректни, не е добре да се употребява за някой телефон - Китаеца. Защото не се знае за кой точно продукт става дума.  Angel

Хубаво софтуера, но да се бяха напънали малко и за опаковката. От към дизайн и изработка мяза на телефон от най-нисък сегмент.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB

Аз съм доволен собственик на китайски телефон (OP3T) и за мен "китайски телефон" не е обидно, въпреки че стереотипа е точно обратното, но ако сме докрай точни малкия пиксел е произведен от HTC (тайванци), а големия от LG (корейци).

п.с. за камерата много трудно някой би ме убедил, че не е най-добрата в момента.

(2017-10-20, 15:29:13)asbozh написа:  Аз съм доволен собственик на китайски телефон (OP3T) и за мен "китайски телефон" не е обидно, въпреки че стереотипа е точно обратното, но ако сме докрай точни малкия пиксел е произведен от HTC (тайванци), а големия от LG (корейци).

п.с. за камерата много трудно някой би ме убедил, че не е най-добрата в момента.

А ще става и още по-добра...Google като активират процесора за обработка на HDR+

(2017-10-20, 12:04:03)skiman написа:  Не, че нещо, ама при условие, че се появиха новите MATE, не виждам за какво някой би се интересувал от тия дъбове.

Освен дизайн, новите Мейтове не могат да се конкурират с Пикселите по горе долу нито един критерии. Е освен може би по дисплей, ама там можем да виним само и единствено LG. Не че ще им е за първи или последен път....
Новия Кирин няма да го коментирам, понеже като силикон е убиец, ама "оптимизациите" на Хуавей и тяхното разбиране за това как един "AI" чип работи (т.е. как са го направили да работи практически, теоритично всичко е ток и жици) много, много силно ме съмнява. Няма да коментираме че с тоя техния недоскалъпен софт на Хуавей, къвто и чипсет да сложиш става малко като да облечеш прасе в костюм. Пак си остава прасе....

А метала при новите Пиксели май ще се окаже да е същата измислица като при G5. Метал, метал, ама под 3 санта пластмаса и боя. Тия LG....

Trust nobody who smiles before 10am...

Малкия пиксел нали е на HTC, там може да е друго.

 

ДжериРиг тества малкия Пиксел, който е на htc. Грешно споменах LG в горния пост, трябваше да са Тайванците. За големия за момента няма информация, ама там надали положението ще е по-различно.

Trust nobody who smiles before 10am...

(2017-10-20, 21:43:21)smiley написа:  Няма да коментираме че с тоя техния недоскалъпен софт на Хуавей, къвто и чипсет да сложиш става малко като да облечеш прасе в костюм. Пак си остава прасе....

Няма да го коментираме, ама ти да си го кажеш .. отново .. както във всяка 2ра тема където се спомене Хуавей Big Grin

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB

Не й гледам видеата на тази дама, но вижте какво се случва с новите XL 2


*Един коментар по надолу...

Samsung Galaxy S10+ Green

Какво се случва? Видеото го няма.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9


Извинявам се, една буква не бях копирал Smile

Samsung Galaxy S10+ Green

Аха. Ами случва се с първите бройки. И при Самсунг имаше доста проблеми с първите бройки на някои модели. Тестваш, ако е така - не го вземаш. Или ако е онлайн поръчка - връщаш.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Няма безпроблемни устройства.
Фен съм на камерата на Пикселите. Снима crispy.

Samsung Galaxy S10+ Green

също при Нексус 6Р имаше доста случаи, където различни бройки имат различни розови нюанси на дисплея. Там беше АМОЛЕД, но все пак .. подобен неприятен проблем

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB

То има ли и Самсунг, послдните 3-4 години, който да не е пълен с проблеми, основно с прехваления АМОЛЕД дисплей? У форума най-посещаваните теми са за дафекти по невероятно качествените Глакаси нещо си устройства! А да речем, при темите за Хуауей, няма такъв феномен! Защо ли!
Интересно повтарящите се грамофонни плочи, че някои телефони са "китайски" , и некачествени, като субекти живеят в реалния свят...или в някакъв въобръцаем фенбойски?? И дали това се формира след употребата на йШит модел..странна закономерност има...Само си разсъждавам, не ми обръщайте внимание!

Мисля че ще оправят екрана на XL, все пак това трябва да е по-продавания брат от групата.  Жалко само , че LG  и HTC не се напънаха още малко със качеството. Цените все пак растат неоправдано. Следващата година, ако това продължи, тази ми страст към технологиите, телефоните и прочие, официално ще бъде погребана. Мисля, че не мога и не трябва да изглеждам като магаре, което ходи след моркова!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Видеото на Джери Риг, доста ги критикува, и ги приравнява към Епъл.... Cool Lol Lol Lol

(2017-10-21, 20:59:58)MUFC написа:  .....Мисля че ще оправят екрана на XL, все пак това трябва да е по-продавания брат от групата.  Жалко само , че LG  и HTC не се напънаха още малко със качеството. Цените все пак растат неоправдано. Следващата година, ако това продължи, тази ми страст към технологиите, телефоните и прочие, официално ще бъде погре*ана....
Защо ли останах с впечатление, че малкия пиксел 2 ще е по-евтин от предшественика след излизането си, но може и да бъркам тук.

 

сензора на камерата ще е IMX362, който попринцип е с дуал пиксел фокус, но никъде в описанието не се споменава за тази екстра...

@g1kata, тепърва ще се разкриват още "тайни" около устройството, просто трябва да се изчака известно време.

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)