Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Pixel 2 & Pixel 2 XL представени на 4.10.17

мнение 476 от skiman

Не, че нещо, ама при условие, че се появиха новите MATE, не виждам за какво някой би се интересувал от тия дъбове.
Цитирай

мнение 477 от asbozh

@skiman - аз се интересувам. Всеки е различен и търси различни неща в телефоните си. Аз търся перфектен софтуер (чист андроид), бързи ъпдейти и най-дълга софтуерна поддръжка. Хората, които искат и най-добрата камера на пазара също би трябвало да се насочат към пискелите.

За durability теста - с нетърпение чакам да направи и за XL, защото антените май са на други места и теста при огъване ще е различен.
Цитирай

мнение 478 от vesoisthebest

@skiman,Камера,софтуер(дългосрочни и бързи ъпдейти) са 2-те основни неща в Пиксела.Все ще има кой да се интересува от тях,макар че и на мен са ми грозни,особено малкия.
LG G6 Black
Цитирай

мнение 479 от skiman

Ами някой се изказа по-напред, че камерите не са нищо особено, а и едва ли са по-добри от на Мейт-а. Относно чистия андроид, това си е лично предпочитание. Едни харесват жени с цици, други без(чист андроид) така, че хора всякакви. :-)
Цитирай

мнение 480 от e34v8

Че защо пък камерата на китаеца трябва да е по-добра? Къде го установиха това? И китайския UI, като ми похвалиш... Разбирам, че си фен, но да заявиш нещо за даден телефон, който още не е излязъл, ей на това му се казва обективност. Ще излезе, ще го тестват, ще разберем.
Samsung Galaxy ➡  Samsung Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Google Hammerhead Nexus 5  ➡  Sony Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Samsung Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7
Цитирай

мнение 481 от skiman

Споделям каквото постнаха по-напред в страницата. 
Мир да има. 
п.с. И тоя е "китаец". 
п.п.с Фен съм на апарати, които работят без проблем. Марката няма значение. Обиколих доста и се спрях на тази, защото отговаря на моите изисквания. И като визия, и като софтуер, и като работа, и като камера. 
п.п.п.с Мир да има.  Cool
Цитирай

мнение 482 от e34v8

Е китаец е. То това отдавна не се счита за обида. Аз лично се оглеждам за китаец (1+ 6/5т).
Samsung Galaxy ➡  Samsung Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Google Hammerhead Nexus 5  ➡  Sony Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Samsung Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7
Цитирай

мнение 483 от skiman

Тогава за да бъдем политически коректни, не е добре да се употребява за някой телефон - Китаеца. Защото не се знае за кой точно продукт става дума.  Angel
Цитирай

мнение 484 от mg22

Хубаво софтуера, но да се бяха напънали малко и за опаковката. От към дизайн и изработка мяза на телефон от най-нисък сегмент.
HTC Incredible S >> LG G2  >> Nexus 6P >> Honor 8 Sapphire Blue
Цитирай

мнение 485 от asbozh

Аз съм доволен собственик на китайски телефон (OP3T) и за мен "китайски телефон" не е обидно, въпреки че стереотипа е точно обратното, но ако сме докрай точни малкия пиксел е произведен от HTC (тайванци), а големия от LG (корейци).

п.с. за камерата много трудно някой би ме убедил, че не е най-добрата в момента.
Цитирай

мнение 486 от GH0STFACE

(20 Oct 2017, 16:29:13)asbozh написа: Аз съм доволен собственик на китайски телефон (OP3T) и за мен "китайски телефон" не е обидно, въпреки че стереотипа е точно обратното, но ако сме докрай точни малкия пиксел е произведен от HTC (тайванци), а големия от LG (корейци).

п.с. за камерата много трудно някой би ме убедил, че не е най-добрата в момента.

А ще става и още по-добра...Google като активират процесора за обработка на HDR+
Цитирай

мнение 487 от smiley

(20 Oct 2017, 13:04:03)skiman написа: Не, че нещо, ама при условие, че се появиха новите MATE, не виждам за какво някой би се интересувал от тия дъбове.

Освен дизайн, новите Мейтове не могат да се конкурират с Пикселите по горе долу нито един критерии. Е освен може би по дисплей, ама там можем да виним само и единствено LG. Не че ще им е за първи или последен път....
Новия Кирин няма да го коментирам, понеже като силикон е убиец, ама "оптимизациите" на Хуавей и тяхното разбиране за това как един "AI" чип работи (т.е. как са го направили да работи практически, теоритично всичко е ток и жици) много, много силно ме съмнява. Няма да коментираме че с тоя техния недоскалъпен софт на Хуавей, къвто и чипсет да сложиш става малко като да облечеш прасе в костюм. Пак си остава прасе....

А метала при новите Пиксели май ще се окаже да е същата измислица като при G5. Метал, метал, ама под 3 санта пластмаса и боя. Тия LG....
Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

мнение 488 от NoMaD

Малкия пиксел нали е на HTC, там може да е друго.

Цитирай

мнение 489 от smiley

ДжериРиг тества малкия Пиксел, който е на htc. Грешно споменах LG в горния пост, трябваше да са Тайванците. За големия за момента няма информация, ама там надали положението ще е по-различно.
Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

мнение 490 от mg22

(20 Oct 2017, 22:43:21)smiley написа: Няма да коментираме че с тоя техния недоскалъпен софт на Хуавей, къвто и чипсет да сложиш става малко като да облечеш прасе в костюм. Пак си остава прасе....

Няма да го коментираме, ама ти да си го кажеш .. отново .. както във всяка 2ра тема където се спомене Хуавей Big Grin
Цитирай

мнение 491 от ИванМатин

Не й гледам видеата на тази дама, но вижте какво се случва с новите XL 2

*Един коментар по надолу...
Samsung Galaxy Note8 - 64gb Midnight Black
Цитирай

мнение 492 от e34v8

Какво се случва? Видеото го няма.
Цитирай

мнение 493 от ИванМатин

Извинявам се, една буква не бях копирал Smile
Цитирай

мнение 494 от e34v8

Аха. Ами случва се с първите бройки. И при Самсунг имаше доста проблеми с първите бройки на някои модели. Тестваш, ако е така - не го вземаш. Или ако е онлайн поръчка - връщаш.
Цитирай

мнение 495 от ИванМатин

Няма безпроблемни устройства.
Фен съм на камерата на Пикселите. Снима crispy.
Цитирай

мнение 496 от mg22

също при Нексус 6Р имаше доста случаи, където различни бройки имат различни розови нюанси на дисплея. Там беше АМОЛЕД, но все пак .. подобен неприятен проблем
Цитирай

мнение 497 от MUFC

То има ли и Самсунг, послдните 3-4 години, който да не е пълен с проблеми, основно с прехваления АМОЛЕД дисплей? У форума най-посещаваните теми са за дафекти по невероятно качествените Глакаси нещо си устройства! А да речем, при темите за Хуауей, няма такъв феномен! Защо ли!
Интересно повтарящите се грамофонни плочи, че някои телефони са "китайски" , и некачествени, като субекти живеят в реалния свят...или в някакъв въобръцаем фенбойски?? И дали това се формира след употре*ата на йШит модел..странна закономерност има...Само си разсъждавам, не ми обръщайте внимание!

Мисля че ще оправят екрана на XL, все пак това трябва да е по-продавания брат от групата.  Жалко само , че LG  и HTC не се напънаха още малко със качеството. Цените все пак растат неоправдано. Следващата година, ако това продължи, тази ми страст към технологиите, телефоните и прочие, официално ще бъде погре*ана. Мисля, че не мога и не трябва да изглеждам като магаре, което ходи след моркова!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Видеото на Джери Риг, доста ги критикува, и ги приравнява към Епъл.... Cool Lol Lol Lol

Толерантност и апатия са първите признаци на едно умиращо общество". Аристотел (384–322 пр.н.е)
Цитирай

мнение 498 от NoMaD

(21 Oct 2017, 21:59:58)MUFC написа: .....Мисля че ще оправят екрана на XL, все пак това трябва да е по-продавания брат от групата.  Жалко само , че LG  и HTC не се напънаха още малко със качеството. Цените все пак растат неоправдано. Следващата година, ако това продължи, тази ми страст към технологиите, телефоните и прочие, официално ще бъде погре*ана....
Защо ли останах с впечатление, че малкия пиксел 2 ще е по-евтин от предшественика след излизането си, но може и да бъркам тук.

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD