Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2017 (SM-A520F) - Мнения

Колеги, въпроса имам:
1. Тези като мен, които имаха проблем с бързо изтощаване на батерията и спряха бързо зареждане и 4G мрежа пробвали ли са отново да ги пуснат и имат ли го същия проблем?
2. Някой ъпдейтна ли вече и да сподели впечатления Smile.

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Дойде нов update. Дава октомврийския пач със fix-овете от септемврийския.


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Здравейте колеги, от днес и аз съм собственик на телефончето, много му се кефя. Какви съвети бихте дали откъм оптимизация, какво да забраня, кои приложения мога да изтрия/деактивирам?
Цитирай

Които няма да използваш, просто ги спираш. За изтриване на стокови приложения ти трябва root.

 
Цитирай

Препоръчайте ми някой стъклен скрий протектор който покрива целия екран че ми писна с този който съм да ги гледам тия линии . И един въпрос - кейса надига ли протектора който покрива целия дисплей?
Цитирай

Такова животно не съм срещал,ако кейса е хубав нищо не надига.За сега най добре ми пасват на Imak или нещо от сорта беше името трябва да го видя но не е като другите стъклени по скоро е като нормален.
Цитирай

Какво разбираш под хубав , моя е силиконов за 10 лв от подлеза на Плиска
Цитирай

Цената не е опраделяща.Моя е за 2 долара от алито.Като се сложи на телефона се усеща разликата.Ако е много зле още като го видиш и си личи че е мизерия.
Цитирай

Ето и линк за сваляне на новият фърмуер за флашване с Один, за тези на които не им изчезват проблемите след заводски настройки(проблеми със зареждането и т.н.):
Model
SM-A520F
Model name
Galaxy A5
Country


Version
Android 7.0
Changelist
11940524
Build date
Wed, 27 Sep 2017 01:58:32 +0000
Security Patch Level
2017-10-01
Product code
BGL
PDA
A520FXXS2BQIJ
CSC
A520FOXX2BQI1

Свали

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте, ъпдейтнах отново до най-новите версии и сякаш батерията пада по-бързо. Преди на wifi издържаше повече докато падне от 100 на 99%.
Някой да е забелязал нещо?

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk
Цитирай

От 100% на 99% пада бързо, но иначе е бетон. През уикенда си направих труда да изцедя батерията до край и направи 8 часа и 9 минути екран. По-добре от това здраве му кажи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

След този update телефона е доста по-зле. Доста лоша производителност (повече лаг и glitch-ове) и по-малък живот на батерията (с 1 час по-малко). Но сега не виждам проблем със зареждането.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Има нова актуализация ОТА.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Никъде не намирам инфо какво имаше в тези 222 мб.Някой знае ли?
Цитирай

Security patch за ноември, WiFi security fix и bug fix-ове. Това е. Даже батерията е доста по-добре. За 36 минути паднах от 100 на 99%

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

(2017-12-03, 09:10:14)dubspace написа:  Security patch за ноември, WiFi security fix и bug fix-ове. Това е. Даже батерията е доста по-добре. За 36 минути паднах от 100 на 99%

Колега това което си споменал ли подобрява нови ъпрейд дето е 222 мб.
Цитирай

Да, това е.


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Линк за бързо сваляне
Model
SM-A520F
Model name
Galaxy A5
Country



Version
Android 7.0
Changelist
11940524
Build date
Mon, 06 Nov 2017 00:54:23 +0000
Security Patch Level
2017-11-01
Product code
BGL
PDA
A520FXXU2BQK1
CSC
A520FOXX2BQK2

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

При мен батерията след ъпдейта започна да се справя доста по-добре


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

A kakwo стана с зареждането оправи ли се или си седи проблема

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

За толкова кратко време едва ли ще може да се каже,за сега има надежда.
Цитирай

Все още не съм обърнал внимание за колко време се зарежда , на следващото зареждане ще го засека
Цитирай

От 0 до 100% 1 час и 40 мин ! Smile
Цитирай

От няколко дни и аз се сдобих с телефончето. Идвам от високия клас, но ми идва множко да се изръсвам с над 1000 лева на година. За сега съм с доста добри впечатления, само дразнещото ми е, че яркостта на always on функцията се променя в зависимост от светлината. Възможно ли е да остане на постоянна яркост ?
Цитирай

След последния ъпдейт телефона ми започна да се е*ава .  Падащото меню взе само да се сваля и да се прибира. При натискане на бутона за приложения влизам в менюто с приложения и сам се връща на начален екран. Някои приложения сами се пускат. Въобще настава пълна лудница. Едвам  успявам да го рестартирам и след известно време всичко се повтаря. Два пъти префлашвах телефона с Один и заводски настройки и от менюто и от рековъри и проблема се повтаря все едно някой през team viewer или нещо подобно ми бърника из телефона. Не съм го изтървал, удрял или мокрил. Ще го трая още малко и ще го карам на сервиз.

Дадох го в оторизирания сервиз на Самсунг в Бургас и се оказа че и knox брояча е 1-ца и това след флашване на заводски фърмуер с Один без да съм го рутвал. Преди време на Ноут 4 пак ми беше отчел брояча при обновяване на софта със Smart switch. Така че внимавайте с флашванията да не си изгубите гаранцията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)