Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2017 (SM-A520F) - Мнения

(2017-12-18, 11:08:33)tonus написа:  След последния ъпдейт телефона ми започна да се е*ава .  Падащото меню взе само да се сваля и да се прибира. При натискане на бутона за приложения влизам в менюто с приложения и сам се връща на начален екран. Някои приложения сами се пускат. Въобще настава пълна лудница. Едвам  успявам да го рестартирам и след известно време всичко се повтаря. Два пъти префлашвах телефона с Один и заводски настройки и от менюто и от рековъри и проблема се повтаря все едно някой през team viewer или нещо подобно ми бърника из телефона. Не съм го изтървал, удрял или мокрил. Ще го трая още малко и ще го карам на сервиз.

Дадох го в оторизирания сервиз на Самсунг в Бургас и се оказа че и knox брояча е 1-ца и това след флашване на заводски фърмуер с Один без да съм го рутвал. Преди време на Ноут 4 пак ми беше отчел брояча при обновяване на софта със Smart switch. Така че внимавайте с флашванията да не си изгубите гаранцията
 При мен няма такива проблеми , проблема със зареждането също изчезна
Цитирай
Аксесоари

Потвърждавам че телефона е супер след последния ъп. Колега защо префлашваш с Один да не си правил някакви манипулации.След префлашването връщаш ли някакъв бекъп?Ако да пробвай без възстановяване имах няколко подобно ситуации дето бекъпа правеше мизерии.
Цитирай

Никакви бекъпи не връщам. Просто до сега винаги съм правил чисти инсталации с Один и не съм имал проблеми.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Драскат ли ви се лесно телефоните ? Моят вече отнесе няколко драскотини, без да съм го изпускал и въпреки Gorilla Glass 4-то.
Цитирай

Много. В сравнение с миналата а5 тоя се драска мн лесно.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай

Отпред и от зад съм го намазал с течен протектор и нямам драскотина от юни до сега.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2017-12-20, 16:44:43)tonus написа:  Отпред и от зад съм го намазал с течен протектор и нямам драскотина от юни до сега.

На какво марка е този протектор? И слагаш ли кейс или стъклен проктектор като го намажеш или го носиш без?
Цитирай

(2017-12-20, 16:44:43)tonus написа:  Отпред и от зад съм го намазал с течен протектор и нямам драскотина от юни до сега.

Чудя се дали този течен протектор не ти прави мизерии.Странно е да но съм имал ситуации от кофти протектор телефона да е неадекватен.Има една опция за падащото меню да се активира от средата на екрана ако тя е включена и протектора не си върши работата коректно ето ти проблем.
Цитирай

От зад съм с прозрачен гръб spigen ultra hybrid. Проблема е в дънната платка и днес ми се обадиха от сервиза че телефона ще бъде подменен с нов от Теленор въпреки че брояча е отчел опит за руут.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Много добре че ще има щастлив край.Добре че сподели че проверяват дали телефона е рутван,аз си мислех че не ги гледат тези неща.
Цитирай

Много гадно, никъде не съм го изпускал и не съм го слагал при стотинки и ключове. На няколко седмици, а вече изглежда по-зле от стария ми телефон на няколко години. Не понасям да ми надраскан телефона, а този докато го взема от магазина и си купя кейс вече се надраска.
Цитирай

Нов update.


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Има ли някаква разлика след ъпдейта
Цитирай

За няколко часа не виждам голяма разлика.В калкулатора имахме ли конвентор на мерни единици преди понеже сега има?
Цитирай

Не, нямаше преди. И при камерата има добавки. Сега има и проклетите AR стикери (като във Snapchat), нормални стикери, Skin Tone, и Selfie Focus.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Вчера го ъпдейтнах а днес ми излезе и обновление на АОД и новото на пръв поглед е че може да се променя цвета на цифрите на часовника.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

а може ли да се рутне?
Цитирай

Здравейте някои може ли да ми препоръча кеис който пасва на устроиството 100% защото тези дето съм пробвал нещо не стоят добре.
Цитирай

Здравейте!Прегледах коментарите ,но никъде не видях някой да е писал за проблеми със предната "селфи"камера.Аз моя телефон го имам от септември и всичко беше ОК в началото.После след някоя от актуализациите които приложих се скапа камерата.Не знам от софтуеъра ли или от нещо друго ,но сега снимките са меко казано отвратителни.Без фокус ,размазани и все едно е снимано на ниска резолюция.В началото се хвалех пред приятелите какъв телефон съм си взел,но сега ме е срам да пускам снимки въобще.Някой ако има същият проблем или знае решение,моля да сподели.Благодаря!
Цитирай

Не бях обръщал внимание на предната камера , но като се загледах действително има намалено качество , в настройките си е на 16 мега пиксела , ще пробвам и на друга светлина да видим как ще е
Цитирай

Някой имал ли е проблем с нотифекейшъна за влага в usb порта и какви са ви мненията от сервиза в София на бул.Андрей Ляпчев 9 в ж.к Дървеница?
Цитирай

Дойде януарския пач.


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Здравейте , какво стана със зареждането оправи ли се проблема или още седи

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

За твое разочарование да вече няма проблем.Телефона е чук.
Цитирай

(2018-01-08, 19:30:52)ivanpz16 написа:  Някой имал ли е проблем с нотифекейшъна за влага в usb порта и какви са ви мненията от сервиза в София на бул.Андрей Ляпчев 9 в ж.к Дървеница?

Сервиза е Ок. Много са любезни и си спазват уговорките. Аз бях за смяна на дисплея и за 1 ден ми го смениха . Вярно платих 11 лева допълнително за това но всичко ти го обявяват предварително

Samsung Galaxy S2 Neat Rom 6.4 Apolo 4.14 Regular
Samsung Galaxy S4 Value Edition
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)