Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2017 (SM-A520F) - Мнения
#51

(2017-03-05, 08:55:55)tsvetan24 написа:  За да работи Peel remote трябва да има инфраред, а той няма. Feedback е обратна връзка/вибрация при натискане.

Точно затова ще го продам който желае чисто нов е неразапакован    https://www.olx.bg/i2/ad/chisto-nov-sams...f605cc46a3
600лв
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз планирам покупка на това устройство. Има доста неща и наистина може да се нарече "Бюджетния Galaxy S7".

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#53

Здравейте.Обмислям покупка на А5 2017.Дали има OTG функция? Питам заради допълнението tivizen pico, което имам и което ми е нужно за гледане на цифрова телевизия.

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#54

Имам проблем - надраска се екрана на моят А5, а е само на 10тина дни. Да ходя ли да искам смяна?
Точно в средата на екрана една 4 мм. реска, вече я виждам и много ме дразни. С кейс е от втория ден и не е падал, нито нещо друго. Изключително много го пазя и не знам как е възможно горила глас 4 да се надраска.
Цитирай
#55

Ами явно е попаднала песъчинка при поставянето на кейса..по въпроса със смяната, няма да те "огрее"

                                                                    
Цитирай
#56

(2017-03-13, 22:14:03)bstsvetkova написа:  Имам проблем - надраска се екрана на моят А5, а е само на 10тина дни. Да ходя ли да искам смяна?
Точно в средата на екрана една 4 мм. реска, вече я виждам и много ме дразни. С кейс е от втория ден и не е падал, нито нещо друго. Изключително много го пазя и не знам как е възможно горила глас 4 да се надраска.

Big Grin  и защо си мислиш,че ще ти го сменят при всяка драскотина която се появи? и аз съм се обедил,че тая маймуна glass Big Grin  не е това което се очаква и се драска дори и финно.
Цитирай
#57

(2017-03-13, 22:14:03)bstsvetkova написа:  Имам проблем - надраска се екрана на моят А5, а е само на 10тина дни. Да ходя ли да искам смяна?
Точно в средата на екрана една 4 мм. реска, вече я виждам и много ме дразни. С кейс е от втория ден и не е падал, нито нещо друго. Изключително много го пазя и не знам как е възможно горила глас 4 да се надраска.

Кейса е на гърба, не на екрана .... и по принцип няма от какво да се надраска. Предишния ми телефон беше с горила глас 3 и нямаше една драскотина. Аз ще се опитам да го сменя така или иначе.
Цитирай
#58

Не си прави труда. Няма смисъл. Няма как от нищото да се надраска ( поне не съм чувал за такава аномалия в света на технологиите ).

Samsung Galaxy A5 & Sony Xperia M2
Цитирай
#59

От Gorilla Glass 4 и аз се напатих с A5 2016-ката си и на 4-тия ден имах чатлак отзад на гърба (направо цяла лента ударено), при положение, че не удрян абсолютно никъде. Само, че го бях вземал май месец, и беше много горещо, а точно тогава имах проблеми с климатика и няколко дена вкъщи беше адската жега без климатик и телефона беше много нагорещен постоянно, да не говорим като е на зарядно. Единствения вариант е като съм го слагал на масата при много нагрят капак да се е цапнал, то стъклото се чупи при нагряване, но пък слагането на масата не е с удряне. Дори не знам дали е въможно това, да не се получи бисер без да искам , но друго обяснение нямам, като не съм го удрял.

Но Горилата със сигурност не е такава душица...
Цитирай
#60

(2017-03-14, 17:30:35)alxndr77 написа:  Не си прави труда. Няма смисъл. Няма как от нищото да се надраска ( поне не съм чувал за такава аномалия в света на технологиите ).

Взех кейс, който е с нещо против нагряване на батерията, просто реших да споделя, че има такава технология на Mercury - Goospery е марката мисля. Наистина няма от какво да се надраска дисплея, буквално съм го оставяла и вземала от маса или шкаф само. Не е стоял в джоб със стотинки или ключове или нещо такова, а драскотината е точно в средата и я виждам.
Цитирай
#61

Много си е хубав телефона, стига с тая S7-ца. Супер дизайн. Много изчистен, стилен, стои добре в ръката, тежеста му е добре разпределена. Не знам кви пластмаси ви гонят. Телефона е стъкло и метал. Говорителя е много приятно изнесен над он/офф бутона, и се чува супер ясно и силно, за мен това е огромен плюс спрямо S5-цата ми. Няма Led и кво от това, има си всички флагмански екстри. Има си слот за Micro SD, бутона за пръстовия отпечатък е отпред и е супер бърз, за мен също това е голям плюс. Камерата била шитня. Ем няма стабилизация, ама какво от това? Прави си супер снимки. Има USB type C! Това го нямат и големите S-ки. Wink Дисплея е супер, батерията е 3000 mah, колкото и на S7 ама S7 има повече пиксели на инч, което харчи повече ток и равносметката е, че A5 има по-добър живот на батерията от S7. Естествено включая и по-мощния хардуер който харчи повече. При все,  батерията на А5 държи повече от на S7. Да,  няма 4К. Голям минус е сигурно за някой, за мен никакъв. Не съм фен на снимките, за това и не ме вълнува особено как снима. Не му разбирам на камери, избрал съм си го по други неща, които за мен са важни. Новия Grace UX е супер и много ме радва. Ще получи и ъпдейт до Маршмелоу, супер. От мен толкова за сега. 

Naftalincho
Цитирай
#62

(2017-03-15, 00:17:57)Naftalincho написа:  ...Ще получи и ъпдейт до Маршмелоу...

Tummenupp С Lollipop ли сте? Кога го очаквате?
Цитирай
#63

Не е с Лолипоп , а с Маршмелоу , и чака Нугата другият месец колегата по горе се е объркал !!!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#64

И аз се оглеждам за нов телефон и като филтрирах в Арената основно 3ГБ/32ГБ, 5.2", пръстов отпечатък + някои по-маложажни, този телефон също беше в списъка.
Та въпроса ми е какви са особеностите на този пръстов отпечатък ? Принципно е много добра идеята - вместо да набираш код само с едно докосване и влизаш., обаче какво става като се порежеш и изобщо дава ли такава сигурност както се твърди?

П.С. Според мен не може да се каже директно даваш още 100 или 200 лева и взимаш "по-якия" телефон. Обратното също тогава е вярно, спестяваш 100-200 лева и взимаш телефон с параметри които ти трябват задължително и правиш компромис с параметри които няма, но И НЕ ТИ трябват. Но пък форумите са идеалното място да се разбере за всички тези особености защото само от ревюта не става.

Samsung Galaxy S23
Цитирай
#65

Има резервна парола ако не можеш да си отключиш телефона с пръстов отпечатък !!!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#66

Разпознава до 5 пръста , освен ако не си порежеш и 5-те...
Цитирай
#67

Вече го имам и съм доста доволен. Телефона лети отвсякъде. Камерите са добри. За батерията ще видим след първото зареждане.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#68

От 18-ти събота съм с телефона и се представя на много добро ниво във всеки компонент. Най-голямо впечатление прави батерията (без пестене на енергия издържа 6-7 часа на екран, с пестене на енергия - 9 часа. Камерите и двете са достатъчно добри за непретенциозни потребители. В общи линии това е.
Цитирай
#69

(2017-03-17, 23:55:30)alisali1234 написа:  Разпознава до 5 пръста , освен ако не си порежеш и 5-те...

Пълни глупости!! Разпознава само 1 отпечатък и никой друг Wink
ТЪРСЯ си 3D скрийн протектор за ЦЕЛИЯ екран в цвят rose gold. Имам черен за продажба или размяна за розов Smile
Цитирай
#70

Не, телефона разпознава няколко пръстови отпечатъка, твоя и да речем на родителите, приятелите, но това става след като и те натискат малко Home бутона, докато и запамети отпечатъците.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#71

(2017-03-26, 08:52:07)hazART написа:  Не, телефона разпознава няколко пръстови отпечатъка, твоя и да речем на родителите, приятелите, но това става след като и те натискат малко Home бутона, докато и запамети отпечатъците.

Всъщност сега разгледах и видях, че има опция за добавяне на отпечатък. Аз още не си познавам телефона добре хаха това, че може да има няколко отпечатъка не е много хубаво май.
Като цяло аз съм много доволна от съотношението цена-качество, характеристиките му са много добри. На мен не ми пречи, че няма оптична стабилизация на камерата, и без нея си прави хубави снимки. Също и предната, която е 16 МР е добра. 
Всяка игра, която инсталирах, си тръгна без проблем, не е забивал или спичал или давал грешки. Никакви забележки към оперативна памет, RAM и други. Леееко прилича на iPhone, ноо само леко Smile
Цитирай
#72

Здравейте.
От скоро имам телефона. И при включване към Smart Switch ми излиза това съобщение.
Първият път му дадох да се ъпдейтва, но след 30 минути инсталиране изписа, че имало някакъв проблем и да го рестартирам (намаляване на звука +power за 10 секунди) и да опитам пак.
Дали да се занимавам отново или не?
Това ми е първият телефон на Samsung и съм малко в "небрано лозе".
Благодаря предварително..?
.    

HP Pre 3 ; Palm Pre
Цитирай
#73

Ъпдейтни през телефона, не през SS. Това нещо отскоро се засира, миналата седмица за 7 дена 3 пъти пускаха обновление по приложението. При мен като дам backup направо замръзва, трих го, качвах го - нъц.
Нещо го засраха, явно не съм единствения с такива проблеми. Мислех, че ми е от лапопa с Vista , а то явно не е от него.
Цитирай
#74

Здравейте, бихте ли споделили какви аксесоари ползвате, калъфи/кейсове защитни стъкла много ще съм благодарен?
Цитирай
#75

Здравейте!
Някой виждал ли го е на живо розовия модел? Искам да взема на моята приятелка розов,но някой ми каза че не е бил хубав розовия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)