Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2017 (SM-A520F) - Мнения

Днес изтеглих ново обновление на софтуера 13,27мб отново андроид 6,0,1. Вече взех да се чувствам пренебрегнат. Старият модел получи 7.0 а за нашия модел още и дума не обелват.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари

Model
SM-A520F
Model name
Galaxy A5
Country
Bulgaria
Version
Android 6.0.1
Changelist
10911830
Build date
Thu, 08 Jun 2017 02:58:42 +0000
Security Patch Level
2017-06-01
Product code
BGL
PDA
A520FXXS2AQF2
CSC
A520FOXX2AQF1

Свали

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Докато дойде 7цата за нас за другите ще тръгне 8 сигурно ?. За S7 ми дойде още началото на годината, на жена ми за А5 2016 преди половин месец, много малоумна работа от страна на Samsung, не че сигурно нещо много ще се промени за телефона ама някакси ме нерви тая ситуация
Цитирай

В xda четох информация от Самсунг Турция че ще го пуснат в края на юли.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Да не бързат може и направо след октомври  Facepalm1
Цитирай

Хора имам проблем с моето А5 2017 само на 3 месеца! Когато изключа wi-fi и веднага след това го включа пак забива дава светло синьо все едно се включва и не се включва. Не иска и 4g да се включи като стане така. След това рестартирамно не иска да се рестартира стига до изключване нали и остава черния екран и бутоните отдолу светят. Какво може да е?
Цитирай

Прасни един хард резет би трябвало да се оправи.
Цитирай

Взех си за екрана прехваления wowfixit течен протектор от mega device за скромната сума от 39 лв. Реално представлява една мокра кърпичка с която се нанася. След като се нанесе екрана трябва да се бърше само със суха кърпичка за да не се изтрие покритието. Не го нанасяйте върху хоум бутона, защото се намалява чувствителността на сензора за пръстов отпечатък. Аз направих тази грешка и се наложи да обработя хоум бутона с тампонче за уши потопено в изопропилов алкохол за да си върна нормалната чувствителност на сензора. Общо взето впечатленията са ми че върши работа пък макар и на солена цена.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Имам телефона от около месец.
Има добър дисплей, добра батерия.За мен телефана е перфектен.Единствените недостатъци за мен са липсата на вибрация  на бек бутона и липсата на индикатор за пропуснати повиквания.Проблема с вибрацията на бек бутона реших с тази програма. Виждам, че много хора препоръчват S7 пред този телефон, аз имам и него.S7 би трябвало да е по-добър ,но  като собственик на двата телефона за мен S7-цата е тотално разочарование.Телефона загрява много, дисплея не е толкова ясен ,колкото на A5.Камерата на A5 според мен е по-добра.Батерията на A5 е в пъти по -добра.
Цитирай

тоя апп за вибрацията на бекбутона става ли за а3 2017
Цитирай

(2017-07-16, 20:05:53)bruckshot написа:  тоя апп за вибрацията на бекбутона става ли за а3 2017
Предполагам , че трябва да работи .Това са моите настройки , но аз съм с платената версия.
[Изображение: uFixyGa.jpg]
[Изображение: lv05gqS.jpg]
Цитирай

явно от там ми идва проблема, че не е платен моя апп
Цитирай

(2017-07-18, 11:40:44)bruckshot написа:  явно от там ми идва проблема, че не е  платен 
Ето линк  Smile
Цитирай

нз как да благодаря!!!!
Цитирай

(2017-07-19, 08:00:32)bruckshot написа:  нз как да благодаря!!!!

Забравих да кажа,че програмата трябва да се махне от всички таск мениджъри , за да работи нормално Smile
Цитирай

Как мога да си светна бутоните от двете страни на хоум бутона?

(2017-07-26, 12:33:51)TOSHIBA_ написа:  Как мога да си светна бутоните от двете страни на хоум бутона?

Интересува ме дали имат настройка да светят постоянно.

Huawei P30Pro
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...tonlights2
Цитирай
Smile 

Ето вече - https://www.neowin.net/news/a-year-after...xy-a7-2017

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай

Това е за A7 2017. За A5 уж е планиран за септември, тъй като софтуера имал много бъгове.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Понеже няма тема за батерията , да се похваля тук с личния си рекорд , без използвани режими за пестене и смесено ползване  на Wi-fi и 4G.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Здравейте, от около малко повече от седмица го имам телефона, не съм сложил почти нищо като приложения, само фб, месинджър, вайбър, саундклауд, немски речник, деактивирал съм някои неща, които не ползвам. Слагам в спящ режим фб и само веднъж е осъмвал на 100% след зареждане преди лягане. Обикновено е около 90%, дори е падал до 70%. При вас как е, засичали ли сте това? Always on display не е пуснато. Макар че ако е в джоб, чанта, с екрана надолу то само се изключва. Пробвах и различни стари версии на фейсбук...
Цитирай

При мен винаги е на 100%сутрин при качени всякакви приложения
Цитирай

(2017-08-09, 13:04:19)stepwolf написа:  При мен винаги е на 100%сутрин при качени всякакви приложения

Greenify ползваш ли го? Предишният ми телефон беше LG G2 и виждах ефект, но сякаш с А5-цата не. Върнах заводските настройки и пак падна до 91%.
Цитирай

Не ползвам абсолютно никакви приложения за пестене, проследи след като го вземеш сутрин какво е работило и е дръпнало заряда през ноща
Цитирай

В частност тази нощ нищо освен ОС. Пишеше "оставане буден" за ОС Андроид над 1 ч...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)