Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2017 (SM-A520F) - Мнения

Нугата дойде в другите държави, а тук може да дойде най-рано до средата на септември, понеже ние сме последни при получаването на актуализации от Samsung.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
Аксесоари
Wink 

Нуга е тук най сетне !! Smile

Samsung Galaxy S 22 ultra 256 gb
Цитирай

за а3-ка няма ли да се появява
Цитирай

Аз като гледах телефона в Теленор, там 7.0 беше готов за изтегляне, обаче купих моя апарат от Виваком и още няма ъпдейт.
Цитирай

Очакваме мнения и коментари от колегите получили актуализация.Ние с Вивакомските явно ще почакаме.
Цитирай

явно.
Цитирай

(2017-08-26, 09:26:14)j95monster написа:  Очакваме мнения и коментари от колегите получили актуализация.Ние с Вивакомските явно ще почакаме.

За България няма никаква актуализация още. Не е до виваком или Теленор. Всички а5 2017,  които се продават официално у нас операторски или от техномагазините са с продуктов код България-bgl няма vvt, gbl или mtl. Така че актуализацията трябва да дойде едновременно за всички.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Флашнах преди малко немския ром (по-интересното е че CSC-то стана BTU), честно казано промените които са направени лично на мен ми допадат, остава само да видим как ще е батерията
Ето ви и линк (за по нетърпеливите като мен) за сваляне на официалните ромове излезли до момента :
https://forum.xda-developers.com/samsung...e-t3654413
Цитирай

Днес си купих оригиалното фолио за дисплея и понеже бяха 2 бройки в комплекта, едното ми остана, ако някой проявява интерес ще го дам на половин цена от комплекта. Не е стъкло, но обхваща дисплея по-добре от изрязаните стъкла, които ми предлагаха с 3мм по-малки от дисплея.
Цитирай

    Telenor

Samsung Galaxy S 22 ultra 256 gb
Цитирай

(2017-08-26, 16:48:16)denispid написа:  Telenor

Телефонът ти с какво csc e.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Аз съм на Мтел и ъпдейтнах четвъртък вечерта. Засега е добре, не съм тествал батерията, но и не съм правил ресет.

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Но и препоръчително след актуализацията на устройството.

 
Цитирай

Аз все още нямам 7.0. Купих си телефона от Виваком и ползвам карта на Теленор. Не знам какво става с BGL-ките (аз съм си така). Аз наскоро му слагах руския ROM и после си го върнах на стоковия такъв със Smart Switch. Нещо грешно има ли?


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Нищо грешно няма.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Еми ще се чака за тези, които имат купени бройки от Виваком.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Няма значение на кой опретор сте.Galaxy A5 2017 идва в България официално само със CSC:BGL.Няма операторски софуер.От тук би следвало всички,които са си купили телефоните от оператор или голяма търговска мрежа да са със продуктов код BGL.
Цитирай

От Самсунг яко се изгавриха с нас. Остава и за а5 2015 да пуснат 7.0 и чак тогава нас да ни огрее. Това ще е върха.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2017-08-27, 18:01:46)George_79 написа:  Няма значение на кой опретор сте.Galaxy A5 2017 идва в България официално само със CSC:BGL.Няма операторски софуер.От тук би следвало всички,които са си купили телефоните от оператор или голяма търговска мрежа да са със продуктов код BGL.

Моя е купен от Вивата и е с BGL и все още не съм получил. Винаги ми пише, че съм с най-новата версия.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Моят е от Теленор и също е с bgl и няма нищо.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

При мен има супер голям дрейн на батерия като ми е включен wi-fi вкъщи. Пада с 1% на 10 минути, което е недопустимо, имал съм 5 андроид телефона и никога не съм имал такъв дрейн от wi-fi. Преди 2 дена направих хард ресет и би трябвало всичко да е наред, обаче не ми се струва редно.
Цитирай
Smile 

(2017-08-28, 17:15:32)oNes написа:  При мен има супер голям дрейн на батерия като ми е включен wi-fi вкъщи. Пада с 1% на 10 минути, което е недопустимо, имал съм 5 андроид телефона и никога не съм имал такъв дрейн от wi-fi. Преди 2 дена направих хард ресет и би трябвало всичко да е наред, обаче не ми се струва редно.
За 7 часа без да го барам 10%. Въпроса ми е мога ли да върна старата версия.  Undecided
Цитирай

Най-накрая излезе и за България за сега само ОТА, а в Саммобилето все още не е качен.

Ето го и в Саммобиле:
Model
SM-A520F
Model name
Galaxy A5
Country
Bulgaria
Version
Android 7
Changelist
11940524
Build date
Thu, 03 Aug 2017 02:05:15 +0000
Security Patch Level
2017-08-01
Product code
BGL
PDA
A520FXXU2BQH4
CSC
A520FOXX2BQH2
Свали

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

При мен излезе мисля да изчакам малко да видим по смелите какво ще кажат като отзиви.На този модел може ли да се връща версията на Андроид без рутване на телефона?
Цитирай

В Саммобайл понякога се забавят с качването,но тук вече го има:
http://samsung-updates.com/details/10815...2BQH4.html
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)