Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2017 (SM-A520F) - Мнения
Photo 

И го получих, в момента го ъпдейтвам. ?
Цитирай
Аксесоари

Качих 7цата. Визуално е много добре, като перформънс е същата работа, но като ползвам телефона батерията пада по-бързо.
Цитирай

При мен сензора за пръстов отпечатък стана чувствително по-бърз след обновлението.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Понеже това ми е първия телефон с пръстов сензор нямам много наблюдения, но ми се струва и преди си беше доста бърз. По някои форуми даже пишат, че е по-добър от на S7 сензора.
Цитирай

Тези които обновиха могат ли да споделят дали при получаване на обаждане вече не могат да се слагат големи снимки със самсунгският калер
Цитирай

На мен си ми излиза снимка като ми звънят.
Цитирай

Инсталирах го. Има лек лаг и гличове на моменти с анимациите.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

И на мен ми излезе обновлението, но мисля да изчакам за повече мнения..
Цитирай

Обновявай го - не чакай! Аз забелязвам подобрение в производителността Smile и пръстовия отпечатък реагира по-пъргаво, а дизайна е ТОП.
Цитирай

(2017-09-01, 13:16:42)Александър написа:  Обновявай го - не чакай! Аз забелязвам подобрение в производителността Smile и пръстовия отпечатък реагира по-пъргаво, а дизайна е ТОП.

А батерията как се държи обърнал ли си внимание и ресет прави ли ?
Цитирай

Батерията по-малко издържа, но съветвам след актуализацията да му дадеш един ресет.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Как се прави тоя ресет, малко насоки ако може!!! И задължителен ли е? за сега като гледам телефончето си работи перфектно.

Samsung Galaxy А5 2017
Цитирай

Ако всичко върви нормално, не го прави.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

На първо четене ми харесва, с заводски настройки литна.
Цитирай

(2017-09-01, 13:56:54)Madmaxx написа:  А батерията как се държи обърнал ли си внимание и ресет прави ли ?
Не знам, но всички пишат, че батерията издържала по-малко след обновлението, но при мен напротив държи си стабилно както преди (да чукна на дърво). Да правих ресет за всеки случай.
Цитирай

И аз го получих. Искам да си ресетна телефона, но имам няколко въпроса:
- Как да си запазя историята на кореспонденцията от Вайбър? Защото като го преинсталирам се трие всичко.
- Другото, което е, не мога да си вляза в скритите настройки на телефона, за да си активирам Night Mode. Натискам  продължително зъбното колело горе, в дясно, но не става.
- И третото - Настроил съм заключване с Fingerprint, след актуализацията не работи (или по-скоро работи, когато си иска). Наново си го настроих, но не става - при преплъзване с пръст екрана си се отключва. Sad
Ще съм благодарен, ако някой ми съдейства с тези три неща.
Цитирай

Ако имаш регистрация в самсунг влизаш в samsung cloud и виждаш от кога ти са последните архивирания, ако ги имаш от предните няколко дни преди ъпдейта всичко ще си дойде на място, дори и запаметените аларми от преди това се връщат.
Не знам точно на вайбър дали ще се върнат всички чатове и история но на Уатс-ап ми се получи, както и всички приложения с предишните настройки, дори и запаметените мелодии в настройките ми за уведомяванията се върнаха.
 Настройки>облак и акаунти>samsung cloud   и от там нататък е лесно, отнема малко време и задължително през Wi Fi.
 Аз снощи си ъп-нах телефончето и днес като се рових забелязах че има някакъв бъг на камерата, не може да се влезе в детайлните и настройки, та днес реших да го ресет-на и всичко е ОК. Честно казано не виждам голяма разлика в работата на телефона, най-очевидното е много по-бързата реакция при сензора за престъпници (пръстовия), друго засега кой знае какво не съм забелязал но не съм се и ровил много.

Samsung Galaxy А5 2017
Цитирай

Ето я батерията след ъпдейта до 7
[Изображение: 054dae85016c24cb.png][Изображение: d75d7308fa20299f.png]
Цитирай

(2017-09-03, 06:59:24)oNes написа:  Ето я батерията след ъпдейта до 7
[Изображение: 054dae85016c24cb.png][Изображение: d75d7308fa20299f.png]  
 
резултатите изглеждат много добре , използва ли  режим за пестене и  със смесено ползване 4G и Wi-fi ли е резултата
Цитирай

Никакъв режим на пестене, спрял съм само 2-3 приложения, които не ползвам Google Drive, S health, Facebook. Wifi ми стои постоянно включен вкъщи, а мобилен навън ползвам само като ми трябва, не го държа пуснат постоянно.
Цитирай

И аз го инсталирах и сега да питам, няма нормален начин да върня старата ОС без да се занимавам с custom roms и т.н. нали?
Като визуализации за мен е пълно дърво и много по гадна от старата версия. Като почнем от лок скрийна ако искаш да си отключиш телефона с код или пин, минем през по-грозните системни икони и стигнем до грозния екран когато получаваш обаждане или набираш някого. А да и пълната дебилщина на бързото системно меню което пада отгоре - има 6 икони и като слайднеш за цялото меню се превръщат в пет и се размества реда който си задал. Също много голяма глупости е махането на ауто чек бокса до слайдъра за яркост. Иконите за часа, батерията и мрежите в notification bar-a също са много странни все едно са разтегнати изкуствено.
Цитирай

Сега телефона ми е гладен за процеси. Използва до 800 MB RAM за всякакви процеси.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

Много хора са силно консервативни. Като свикнат с едно нещо край. А иновациите и новите неща променят света, макар и в началото да създават проблеми. Новото за много хора е трудно приемливо. Хората ви предлагат андроид 7 , вие си искате андроид 6. Не го разбирам.
Цитирай

Общо взето след двудневно ползване мисля че е супер. Забелязах само един бъг въпреки че съм му ударил заводски настройки. Като набирам даден номер екрана веднага угасва без още да съм го доближил до ухото и след приключване на разговора трябва да натисна пауър бутона за да светне и да мога да затворя.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

При мен го няма този бъг,почисти си сензора да не гасне от него.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)