Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2017 (SM-A520F) - Мнения

Само wifi съм ползвал. Ако беше с мобилен нет щеше да издържи около 5 ч предполагам.
Като не ползвам интернет го спирам, не съм включвал пестене на енергия.[Изображение: e4599b5717dcc33d567cccbc87136d8c.jpg][Изображение: ad51b5e73ca365e235720c4fb3225d9d.jpg]

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-09-04, 07:47:57)tonus написа:  Общо взето след двудневно ползване мисля че е супер. Забелязах само един бъг въпреки че съм му ударил заводски настройки. Като набирам даден номер екрана веднага угасва без още да съм го доближил до ухото и след приключване на разговора трябва да натисна пауър бутона за да светне и да мога да затворя.

След повторни заводски настройки сезнора се оправи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте , тръгнах да правя актуализацията и реших да направя ресет и преди и след това но ми иска паролата за самсунг акаунта която не помня , как мога да я сменя и ИД-то какво точно трябва да е ?
Пс: справих се с проблема
Цитирай

(2017-09-04, 06:48:31)anatol06 написа:  Много хора са силно консервативни. Като свикнат с едно нещо край. А иновациите и новите неща променят света, макар и в началото да създават проблеми. Новото за много хора е трудно приемливо. Хората ви предлагат андроид 7 , вие си искате андроид 6. Не го разбирам.
Явно тогава трябва да ти се обяснява повечко.

 
Цитирай

Много странен проблем се появи,преди зареждах телефона с един преходник за нашия вариант юсб а от как минах на андройд 7 не иска да се зарежда с него.Излизат всички опции но не зарежда иска само той да зарежда.Този вариант го ползвам само когато съм на почивка да не мъкна много зарядни и поне 4-5 пъти съм го зареждал.Или се е прецакал преходника или в 7- та са сложили някаква защита понеже четох че доста от преходниците били опасни за телефоните.Някой имал ли е подобен проблем?С оригиналното зарядно и кабел се зарежда без проблем а с преходника даже на моменти не разпознава че е премахнат от телефона.
Цитирай

Аз оригиналния кабел не го ползвам. Зареждам в къщи и в офиса с микро юсб кабели на Самсунг и Хуавей, които в края си имат и юсб type c преходник. Нямам проблеми със зареждането от както съм на Андроид 7. Може твоя преходник да се е прецакал особено ако е някоя куча марка.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

За 2.50 лв е от най кучите марки.Направо ще хвърлям при това положение.
Цитирай

[Изображение: 9812705509406.jpg][Изображение: 10239436750878.jpg]
Препоръчвам ти едно от двете на цени съответно 14,90 и 17,90 в Технополис. Аз лично си взех втория вариант поради минималната разлика в цената. Има и на Самсунг но там цените отиват по-нагоре а качеството е същото.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Имам проблем със сензора за близост/ proximity sensor, след като ъпдейтнах телефона със 7.0 nougat. Като говоря с някого и екрана не иска да се изгаси, налага се всеки път да натискам power бутона.... Правих хард ресет, но проблема остана.. Някой да има същия проблем и някакви съвети как да се справя с него?
Цитирай

При мен пък обратно екрана угасваше и не светваше като го отдалеча от ухото. Повторно направих заводски настройки и проблема изчезна. Ако и тогава не стане флашни фърмуера с Один като на мястото на CSC файла ще избереш чистия CSCфайл( а не Home CSC...), с който се връща телефона в начално състояние.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте , имам проблем със зареждането , от 15% до 90% се зарежда бързо но периода от 90% до 100% , в момента седя около 15 мин на 93 % без дори да се използва с изключено лай фай и 4г
Цитирай

Имаш няколко опции,сменяш кабел (зарядно),калибровка на батерията(или само еднократно изтощаване до 0 %),спиране на бързото зареждане,заводски настройки,сервиз.Друго не се сещам.
Цитирай

(2017-09-13, 22:25:23)Madmaxx написа:  Здравейте , имам проблем със зареждането , от 15% до 90% се зарежда бързо но периода от 90% до 100% ,  в момента  седя около 15 мин на 93 % без дори да се използва  с изключено лай фай и 4г

На мен също ми се случи веднъж. Свалих го и го ползвах така.. след това не съм имал проблем.
Цитирай

При всяка технология за бързо зареждане е така. Зарежда бързо до определени проценти и после се забавя.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

И при а3 2016 го има тоя проблем зарежда до 95 и после с мъка 40 мин 5 % ги зарежда като има прекъсване на 97 и после като включиш пак зарежда явно тая А серия е бая бъгава .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Колеги продължава си проблема , беше на 94% без да се използва докато се зарежда падна на 93% , изключих бързото зареждане и за 10 мин. не помръдна и го изключих от зарядното , ще пробвам с изтощаване до 0% и дано се получи , ако не стане ще правя ресет
И като цяло само това е проблема при мен с 7.0 , телефона си се държи много добре и батерията също като не се зарежда , но с това зареждане се надявам скоро да не замине и тя
Цитирай

Прави ли хард ресет след ъпдеита?Зарядното и кабела как са?
Цитирай

(2017-09-16, 17:22:00)j95monster написа:  Прави ли хард ресет след ъпдеита?Зарядното и кабела как са?

Правих преди и след ъпдейта и в началото нямаше ядове  , от последните 3/4 зареждания прави този номер , зарядното и кабела са неразличими от нови
Цитирай

Братле и при мен е така явно е дефектна бройка , тъй като няма оправяне . Със 6.0.1 го имаше същия проблем , ъпдейтнах до 7.0 като мислех ,че ще се оправи ама нъцки . Или е заради нугата или буксата е прецакала .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

(2017-09-16, 21:58:51)fuckinggood написа:  Братле и при мен е така явно е дефектна бройка , тъй като няма оправяне . Със 6.0.1 го имаше същия проблем , ъпдейтнах до 7.0 като мислех ,че ще се оправи ама нъцки . Или е заради нугата или буксата е прецакала .
Аз с 6 нямах ядове с телефона за час и половина от 15 до 100 всеки път , но от няколко дни ми прави номера със 7 , буксата ако се беше прецакала според мен нямаше да се зарежда изобщо ??
Цитирай

Някой има ли идея защо се получава това? Вече 2-ри ден батерията пада бързо и не издържа.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

Направи фабрични.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

(2017-09-19, 12:25:25)dubspace написа:  Направи фабрични.

Вече правих преди 2 седмиици, когато си актуализирах до нуга 7 и беше ок и от 2-3 дена пада ааадски бързо ...
Цитирай

Изхаби батерията до 0% и е зареди до 100 % но преди това спри бързото зареждане.Имах подобен случай на твоя и това помогна.
Цитирай

(2017-09-19, 16:59:06)j95monster написа:  Изхаби батерията до 0% и е зареди  до 100 % но преди това спри бързото зареждане.Имах подобен случай на твоя и това помогна.

Добре ще пробвам, но аз така или иначе не ползвам бързото зареждане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)