Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy A5 2017 (SM-A520F) - Мнения

мнение 226 от ParaSiempreRojo

Само wifi съм ползвал. Ако беше с мобилен нет щеше да издържи около 5 ч предполагам.
Като не ползвам интернет го спирам, не съм включвал пестене на енергия.[Изображение: e4599b5717dcc33d567cccbc87136d8c.jpg][Изображение: ad51b5e73ca365e235720c4fb3225d9d.jpg]

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 227 от tonus

(04 Sep 2017, 08:47:57)tonus написа: Общо взето след двудневно ползване мисля че е супер. Забелязах само един бъг въпреки че съм му ударил заводски настройки. Като набирам даден номер екрана веднага угасва без още да съм го доближил до ухото и след приключване на разговора трябва да натисна пауър бутона за да светне и да мога да затворя.

След повторни заводски настройки сезнора се оправи.
Note4 Black>Note 3 Black>GalaxyS4>LG 4X HD>Galaxy Ace 2>Nokia 701>Nokia X6>Nokia 5800
Цитирай

мнение 228 от Madmaxx

Здравейте , тръгнах да правя актуализацията и реших да направя ресет и преди и след това но ми иска паролата за самсунг акаунта която не помня , как мога да я сменя и ИД-то какво точно трябва да е ?
Пс: справих се с проблема
Цитирай

мнение 229 от NoMaD

(04 Sep 2017, 07:48:31)anatol06 написа: Много хора са силно консервативни. Като свикнат с едно нещо край. А иновациите и новите неща променят света, макар и в началото да създават проблеми. Новото за много хора е трудно приемливо. Хората ви предлагат андроид 7 , вие си искате андроид 6. Не го разбирам.
Явно тогава трябва да ти се обяснява повечко.
 «Quod licet Iovi (Jovi), non licet bovi»
Цитирай

мнение 230 от j95monster

Много странен проблем се появи,преди зареждах телефона с един преходник за нашия вариант юсб а от как минах на андройд 7 не иска да се зарежда с него.Излизат всички опции но не зарежда иска само той да зарежда.Този вариант го ползвам само когато съм на почивка да не мъкна много зарядни и поне 4-5 пъти съм го зареждал.Или се е прецакал преходника или в 7- та са сложили някаква защита понеже четох че доста от преходниците били опасни за телефоните.Някой имал ли е подобен проблем?С оригиналното зарядно и кабел се зарежда без проблем а с преходника даже на моменти не разпознава че е премахнат от телефона.
Цитирай

мнение 231 от tonus

Аз оригиналния кабел не го ползвам. Зареждам в къщи и в офиса с микро юсб кабели на Самсунг и Хуавей, които в края си имат и юсб type c преходник. Нямам проблеми със зареждането от както съм на Андроид 7. Може твоя преходник да се е прецакал особено ако е някоя куча марка.
Note4 Black>Note 3 Black>GalaxyS4>LG 4X HD>Galaxy Ace 2>Nokia 701>Nokia X6>Nokia 5800
Цитирай

мнение 232 от j95monster

За 2.50 лв е от най кучите марки.Направо ще хвърлям при това положение.
Цитирай

мнение 233 от tonus

[Изображение: 9812705509406.jpg][Изображение: 10239436750878.jpg]
Препоръчвам ти едно от двете на цени съответно 14,90 и 17,90 в Технополис. Аз лично си взех втория вариант поради минималната разлика в цената. Има и на Самсунг но там цените отиват по-нагоре а качеството е същото.
Цитирай

мнение 234 от mariyan.dimitrov

Имам проблем със сензора за близост/ proximity sensor, след като ъпдейтнах телефона със 7.0 nougat. Като говоря с някого и екрана не иска да се изгаси, налага се всеки път да натискам power бутона.... Правих хард ресет, но проблема остана.. Някой да има същия проблем и някакви съвети как да се справя с него?
Цитирай

мнение 235 от tonus

При мен пък обратно екрана угасваше и не светваше като го отдалеча от ухото. Повторно направих заводски настройки и проблема изчезна. Ако и тогава не стане флашни фърмуера с Один като на мястото на CSC файла ще избереш чистия CSCфайл( а не Home CSC...), с който се връща телефона в начално състояние.
Цитирай

мнение 236 от Madmaxx

Здравейте , имам проблем със зареждането , от 15% до 90% се зарежда бързо но периода от 90% до 100% , в момента седя около 15 мин на 93 % без дори да се използва с изключено лай фай и 4г
Цитирай

мнение 237 от j95monster

Имаш няколко опции,сменяш кабел (зарядно),калибровка на батерията(или само еднократно изтощаване до 0 %),спиране на бързото зареждане,заводски настройки,сервиз.Друго не се сещам.
Цитирай

мнение 238 от Rand

(13 Sep 2017, 23:25:23)Madmaxx написа: Здравейте , имам проблем със зареждането , от 15% до 90% се зарежда бързо но периода от 90% до 100% ,  в момента  седя около 15 мин на 93 % без дори да се използва  с изключено лай фай и 4г

На мен също ми се случи веднъж. Свалих го и го ползвах така.. след това не съм имал проблем.
Цитирай

мнение 239 от dubspace

При всяка технология за бързо зареждане е така. Зарежда бързо до определени проценти и после се забавя.
Lenovo Vibe X2-EU - Android 5.0 - СТРОШЕН
Samsung Galaxy A5 2017 - Android 7.0
Цитирай

мнение 240 от fuckinggood

И при а3 2016 го има тоя проблем зарежда до 95 и после с мъка 40 мин 5 % ги зарежда като има прекъсване на 97 и после като включиш пак зарежда явно тая А серия е бая бъгава .
Samsung galaxy S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> huawei y320 --->> samsung a3 2016
Цитирай

мнение 241 от Madmaxx

Колеги продължава си проблема , беше на 94% без да се използва докато се зарежда падна на 93% , изключих бързото зареждане и за 10 мин. не помръдна и го изключих от зарядното , ще пробвам с изтощаване до 0% и дано се получи , ако не стане ще правя ресет
И като цяло само това е проблема при мен с 7.0 , телефона си се държи много добре и батерията също като не се зарежда , но с това зареждане се надявам скоро да не замине и тя
Цитирай

мнение 242 от j95monster

Прави ли хард ресет след ъпдеита?Зарядното и кабела как са?
Цитирай

мнение 243 от Madmaxx

(16 Sep 2017, 18:22:00)j95monster написа: Прави ли хард ресет след ъпдеита?Зарядното и кабела как са?

Правих преди и след ъпдейта и в началото нямаше ядове  , от последните 3/4 зареждания прави този номер , зарядното и кабела са неразличими от нови
Цитирай

мнение 244 от fuckinggood

Братле и при мен е така явно е дефектна бройка , тъй като няма оправяне . Със 6.0.1 го имаше същия проблем , ъпдейтнах до 7.0 като мислех ,че ще се оправи ама нъцки . Или е заради нугата или буксата е прецакала .
Samsung galaxy S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> huawei y320 --->> samsung a3 2016
Цитирай

мнение 245 от Madmaxx

(16 Sep 2017, 22:58:51)fuckinggood написа: Братле и при мен е така явно е дефектна бройка , тъй като няма оправяне . Със 6.0.1 го имаше същия проблем , ъпдейтнах до 7.0 като мислех ,че ще се оправи ама нъцки . Или е заради нугата или буксата е прецакала .
Аз с 6 нямах ядове с телефона за час и половина от 15 до 100 всеки път , но от няколко дни ми прави номера със 7 , буксата ако се беше прецакала според мен нямаше да се зарежда изобщо ??
Цитирай

мнение 246 от Александър

Някой има ли идея защо се получава това? Вече 2-ри ден батерията пада бързо и не издържа.

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

мнение 247 от dubspace

Направи фабрични.
Lenovo Vibe X2-EU - Android 5.0 - СТРОШЕН
Samsung Galaxy A5 2017 - Android 7.0
Цитирай

мнение 248 от Александър

(вчера, 13:25:25)dubspace написа: Направи фабрични.

Вече правих преди 2 седмиици, когато си актуализирах до нуга 7 и беше ок и от 2-3 дена пада ааадски бързо ...
Цитирай

мнение 249 от j95monster

Изхаби батерията до 0% и е зареди до 100 % но преди това спри бързото зареждане.Имах подобен случай на твоя и това помогна.
Цитирай

мнение 250 от Александър

(вчера, 17:59:06)j95monster написа: Изхаби батерията до 0% и е зареди  до 100 % но преди това спри бързото зареждане.Имах подобен случай на твоя и това помогна.

Добре ще пробвам, но аз така или иначе не ползвам бързото зареждане.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD