Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G3S D722 няма BOOT
#1

             
     
     
     
     
   Добър ден колеги нов , съм във форума здравейте на всички. Имам проблем с LG G3S D722  показва логото на LG  и в горния ляв ъгъл ми изписва 
[10630]fastboot_unit()
[10730]USB unit ept @ 0x1001d000
[10750] udc_start()
Има ли надежда за телефончето ми и как може да си го оправя евентуално?Пробвах с ресет натискайки бутона за намаляне и бутона за включване излиза ми менюто за ресет и след като се рестартира ми показва отново това.
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона е брикнат. Май е флашнат с версия за друг модел. Доколкото прочетох май може да се оправи, обаче няма да е много лесно. Ако имаш желание и време прочети по сайтове и опитвай различни начини.
Виж този сайт: линк (на руски е, не го разбирам да преведа...) обаче като гледам е за D724, ето линк за някакви D722 файлове(не знам какви са) линк Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#3

(2017-01-28, 19:43:35)krasimiretov написа:  Телефона е брикнат. Май е флашнат с версия за друг модел. Доколкото прочетох май може да се оправи, обаче няма да е много лесно. Ако имаш желание и време прочети по сайтове и опитвай различни начини.
Виж този сайт: линк (на руски е, не го разбирам да преведа...) обаче като гледам е за D724, ето линк за някакви D722 файлове(не знам какви са) линк Smile

Благодаря за отговора вече 3-ти ден си играя и какво ли не пробвах за сега безуспешно.Изчетох всичката информация но пак без резултат.Мерси все пак.
Цитирай
#4

Колеги ако някой има същите проблеми мога да помогна .Телефончето тръгна и благодаря все пак за отзивите и по-специално на колегата с малко повече играчка всичко се постига приятен ден
Цитирай
#5

Поздравления браво, че си го оправил. Ако искаш и имаш време сподели как си го съживил тъй като няма точно мнение на български никъде май. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#6

(2017-01-29, 18:00:47)krasimiretov написа:  Поздравления браво, че си го оправил. Ако искаш и имаш време сподели как си го съживил тъй като няма точно мнение на български никъде май.  Smile

Колега оправи ли се или да търся линк към сайта?
Цитирай
#7

(2018-01-20, 15:48:51)sisobosko написа:  Колега оправи ли се или да търся линк към сайта?
Аз нямам този телефон. Написал съм, ако някой друг има същия проблем да се обясни как е оправен. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)