Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батериата
#1

Здравейте имам проблем с батерията на hfc one e9+ смених яркостта на автоматичта и падна бързо върнах я на 0 и режим пестене на енергия на мн.икономичен за 1 нощ от 100% падна на 30 защо е тъка ако може някой да ми помогне нов е телефона държеше много батерията кво му стана незнам
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти колега,по много причини може да ти пада батерията (дори и през нощта)
1-во,изключваш ли си нета (мобилния и wi-fi),данеби някой програма като фейс,мейс или тн да го точи...?!?
2-ро,да не си си нагласил дисплея да не гасне докато го зареждаш,ако го зареждаш вечер (оказа се,че моя като е с dot wiev калъфа немпоже и да се зареди за 1 нощ...?!?
3-то направи му един ресет след зареждане,или преди да си легнеш...(не хард ресет,а просто рестарт) и го остави...
Не казвам,че не може да е в дисплея причината,но ти на принципа "проба-грешка" елиминирай това онова.
Апропо,моя винаги си е бил на автоматичен режим дисплея,и подобни проблеми не съм имал.
Узпех

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#3

Когато е на автоматичен режим дисплеят батерията държи се два пъти повече.Поне при мен е така.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#4

И при мен е тъка снощи беше на 35 % и сутринта батерията паднала защо е тъка на мн . икономичен режим е всичко е спряно и пада защо?  Чисто нов е
Цитирай
#5

Описах ти на лично много неща,ма ся се сещам и за още едно...много ме съмнява,че не екрана а ФЕЙСА ти е виновника...ма провери,както ти казах с някое приложение за следене на батерията,кое,колко и кога харчи и така

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)