Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Бюджетен телефон от теленор.
#1

Колеги заглавието казва доста, но да уточня. Телефонче ще се взима от теленор с  договор от 18 пари. Идеята е да се вземе нещо, което лизинга да му е от около 10 лв на месец до макс 15-18лв. Ще го ползва жена. Игри няма да има. Фейсбук и вайбър трябва да вървят като за световно Smile
Аз имам няколко идеи (п9лайт, сони ХА, Леново К6, COOLPAD MODENA 2...), но моля за още някоя насока, че ниския клас рядко си играя с него ...
Моля като споменавате модел да се аргументирате защо. Коментари по изброените също са препоръчителни.
Благодаря предварително!
Аксесоари
#2

не мога да повярвам че на теб се налага да ти даваме съвет.1 глас за п9 лайт
#3

Хах да. Ама сещаш се, че не съм пробвал всичко и не познавам всичко в детайли. За това всяко мнение е добре дошло. Момата ми е позната и искам да и помогна, та ...
#4

Един колега си взе преди няколко месеца IDOL 4 от тях, че даже и цайси имаше в комплекта Smile Много зарибяващо телефонче.Много често го разцъквам и му правя настройки и т.н. понеже той не ги разбира много и мога да кажа само положителни неща като се има в предвид цената.Супер звук през спиикърите, добър дисплей, 3 gb рам в този клас си е супер.Накачил съм му 40 приложения и няколко игри и си работи на пушка.Слушалки jbl в комплекта, не е кой знае к'во но кой ти ги дава...За мултимедия е перфектен.И не на последно място, смятам че е красив и качествено изработен апарат !
Поздрави.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
#5

Бодо, човече, паднах с тая тема....И ти ли тука?
Имаш ЛС.
#6

Taka ...нещата се развиха зле за мен ... темата е за ключ.
#7

няма да се купува?
#8

Напротив купи се, но освен за момата дето си търсеше, и жената намаза ... 2 бр. П9лайт с уговорката от регионалния на хуавей за БГ да не се ъпва до 7, че ще има ядове + подаръци скрийн протектори и калъфи ... Лошото,за мен, беше, че ме изненада жената ... не планувах покупка на телефон ...
#9

Коко ги плати?

---------------------------------------------------
Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
Пай сее ...
#10

369,99 ... Със здраве да си ги ползват ... наздраве от мен.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)