Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти в С7 едж.
#1

Здравейте, ползвам телефончето около 8-9 месеца, като цяло е много добро и има много плюсове, които всички си ги знаем, иначе нямаше да сме в тази тема, но нека поговорим и за дефектите в телефона (не минусите).

1.Хоум бутона почна да ми пука от едната страна, доста е дразнещо, има ли какво да се направи, или? телефона ми е роотнат с тринпат кнокс , заслужава ли си да го нося от където съм го купувал или да си карам така докато не знам- бутона падне?

2.Пращене по време на разговор, не винаги пращи, но понякога и е доста дразнещо, има ли какво да се направи с това, сега съм с бг ром (BGL)

3. На няколко мой приятели им излезна лилава лента на екрана от горе до долу, разбрах, че това е често срещан дефект и се сменя екран, има ли от какво да се притеснявам или да не го мисля.


Като цяло телефончето не е лошо и затова го задържах доста време в мен и не го продадах, но все пак е Самсунг, и за мен тези неща са недопустими...за пръв път си купувам Самсунг телефон и като цяло съм доволен, но какво ще кажете вие за тези неща, имате ли ги? виждали ли сте ги?


Ако има вече такава тема, моля нека я слейте...

Благодаря ви, живи и здравиSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Относно питащия бутон. Взимаш от аптеката 99% спирт. Топваш си пръста и след това веднага капеш  на бутона и започваш да го натискаш или както казвахме едно време "помпиш" от всички страни хубаво натиснах около минута. След това го обърни с бутона надолу за 5 мин и всичко ще е 6. Изпитано, гарантирано работи.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#3

Нищо от тези проблеми няма. Да не би да си с някакъв кейс?
Или си втора употреба? Нищо лично!

За лилавата лента-за пръв път чувам. Нещо не е наред. Извинявай, но това са някакви пълни, де да знам, глупости. /не знам, какво се случва с този телефон, но явно, някои хора не знаят, какво правят, а после пишат ли пишат....

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#4

Gogon явно четеш между редовете, колегата пише че единствено хоум бутона му пукал и от време на време има пращене от слушалката... другите проблеми които е описал - или е чувал за тях ,или на негови приятели са се случвали... линиите и като цяло дефектните дисплеи при 7цата наистина са доста... моя 7 ейдж имаше дефектен дисплей ( някакво черно петно - изгорял пиксел) смениха ми телефона с нов
Цитирай
#5

Пращящата слушалка е и при мен и то не на edge, а на плоския.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Аз също имам двама познати с лилави ленти от горе до долу,но при двамата тези дефекти се получиха още първия месец.Замениха им ги в последствие.Имам и още един приятел с други дефекти(в момента е в сервиз).Чак почвам да се притеснявам и моя да сдаде нещо багажа,щото ако техните са в гаранция,то аз нямам такава.

LG Optimus G E975 ; SAMSUNG Galaxy S7 Edge SМ-G935F
Цитирай
#7

Лилавите ленти се случват на доста хора и това е факт, за жалост телефона е далеч от перфектен... екрана му е как да кажа- слаба страна...има вероятност да сдаде багажа и затова питам дали сте чували за този проблем, защото аз ДА, на моя телефон разбира се екрана му е наред.

Благодаря за съвета със спирта, но малко ме е страх, защото преди няколко години така имах неработещ телефон с хоум бутон и му сложих спирт, и спирта отиде под екрана и трябва да сменям екрана, засега се трае "пукането" ама не искам телефон за 1500лв да му бутам спиртSmile

Пращенето и той е дразнещо - да.

Някакви други проблеми, ако имате споделете, моля.

Колегите които мислят, че това което пишем са глупости, моля да не коментират, нямам нищо против тях, но нека разграничат хейта от разговор, аз НЕ плюя телефона и пак казвам, че съм много ДОВОЛЕН от него и за мен е страхотен апарат, не обсъждаме плюсовете или минусите на телефона, а неговите ДЕФЕКТИ, за да се знае кой как го е решил, ако въобще го е решил.
Никой не плюе С7 едж, така, че моля без наежвания, сръдни и "опитване" за доказване колко е добър, всички тук в този раздел знаем какво представлява телефона и колко е добър хардуерно и софтуерно, затова сме и тук и затова сме с него.

Дефекти- това целта на темата.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

Ами аз от клипчета гледах колега това със спирта. Нали уж е водоустойчив това ме крепеше докато го мокрих  ?, след това и на айфона си го почистих така и там спря да пука. Не знам аз ли съм някакъв дефектен  и на двата телефона копчетата пукаха отляво. Явно там натискам повече ли не знам не мога да си го обясня. Проблема със слушалката при мен се оправи като минах на БТУ абсолютно спря да си пръщи.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#9

@Victormihov, май си изтеглил късата клечка и си попаднал на кофти бройка. Купих еджа на 29.08.2016 г., до днес, да чукна на дърво НЕ Е МРЪДНАЛ. Случи се 3-4 пъти само да зависнат мобилните данни, нарочно не съм инсталирал фейсбук приложението от маркета и си влизам през Хрома, на няколко пъти зависна я във фейса, я при зареждане на друг сайт. Оправяше се с рестарт, иначе скърцания на хоум бутон, черти по екрана и пукане в слушалката слава Богу за сега нямам....доволен съм от апарата, за мен е най-доброто мобилно устройство с ОС, което съм ползвал до сега! Smile

Siemens M55 > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Sony Ericsson Xperia X10i > Samsung Galaxy SIII Sapphire black > Samsung Galaxy SIII Neo Metalic Blue > Samsung Galaxy SVII Edge Black Onyx > Samsung Galaxy S9+ Midnight black > Samsung Galaxy Note 20 Ultra Mystic Black with android 12 and ONE UI 4.1 > Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black with android 12 and ONE UI 4.1
Цитирай
#10

Не съм се оплакал от "зависване" на мобилни данни...
Пукащият хоум бутон на айфона и на самсунга е много много дразнещ, и на двата ми пукат и също от лявоSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#11

Аз имах лилавата линия, която се появи след около 3 месеца ползване. В K&K ми сложиха нов дисплей и засега нямам проблем, но не е приятно.

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай
#12

(2017-02-01, 20:39:21)gogon написа:  Нищо от тези проблеми няма. Да не би да си с някакъв кейс?
Или си втора употре*а? Нищо лично!

За лилавата лента-за пръв път чувам. Нещо не е наред. Извинявай, но това са някакви пълни, де да знам, глупости. /не знам, какво се случва с този телефон, но явно, някои хора не знаят, какво правят, а после пишат ли пишат....

Колега, ти май си от тези дето пишат ли пишат без да знаят за какво става дума. Лилавата лента е познат дефект и се получи и при мен, за щастие от Ментел го замениха телефона гаранционно. От сервиза казаха, че няма оправяне и директно подмяна. При мен се появи след 6 месеца ползване, сега съм с новият апарат на 3 месеца вече и за сега няма проблем.
Цитирай
#13

(2017-02-01, 20:39:21)gogon написа:  Нищо от тези проблеми няма. Да не би да си с някакъв кейс?
Или си втора употре*а? 

Добре,извинявам се за неудачно написаното. Не съм искал да обидя никого! / как се изтриваха постовете? /


Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#14

Не си обидил никого, просто явно не си направил труда да прочетеш каква е идеята на темата... а именно да се обсъждат дефектите на телефона, кой с какво се е сблъскал какви са вили резултатие и прочие, както автора на темата е написал не минусите а дефектите.
Цитирай
#15

Моят дисплей дефектира, бях пуснал тема със снимка, долу в ляво се появиха лилави точки. Закарах го в Теленор и след една седмица ми го върнаха със сменен дисплей.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#16

След като се смени екрана, остава ли водоустойчив?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#17

Да, аз не един път го мих, така че няма проблеми.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#18

Здравей те, и преди бях поставял въпрос, но не получих конкретен отговор
Интересува ме някой който е на Теленор използва ли
MyTelenor
И успява ли да се логне

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#19

Аз се логвам.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#20

И аз го ползвам и нямам проблем. Много е хубаво даже инфото което дава и нещата които може да правиш. Има още какво да се иска и да се разгърне приложението, но и сега е добре.
Цитирай
#21

Не разбирам какво имате предвид под "пукане" на хоум бутона, ама моя издава един такъв много евтин звук при натискане... Като го натисна централно си клика като..копче от обикновен телефон, а като го натисна по в краищата не издава никакъв звук, въпреки че пак отчита натискането. Дразнещо е, защото всичко друго в телефона е изпипано докрай (поне екстериорно), дори си търся специално кейсове с изрезки за бутоните отстрани, щото ме кефи да си ги натискам, но тоя хоум бутон просто разваля цялостното впечатление.. Стои ми...евтин.

Иначе, за дефекти.. Екрана като че ли много лесно се драска за горила, и самия хоум бутон вече има една доста явна резка посредата. Има и проблем с приложението на галерията. От време на време започва яко да засича като скролвам снимки, но се оправя след рестарт на телефона..Може и да го оправят това с нугата.
Цитирай
#22

(2017-02-23, 10:08:58)Nikito82 написа:  Аз се логвам.
С едж версията ли си и за кой регион ти е телефона?
При мен изобщо не стига до вход . Изписва грешка в мрежата и на мобилен и на безжичен
[Изображение: 11337f975b942375147819cc66e460d0.jpg]
Това изписва като натисна вход, не стига до име и парола

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#23

Не стига щото вероятно ползваш някакъв адблокър. Деактивирай го и опитай отново. При мен това беше проблема.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#24

(2017-02-24, 18:27:54)astankov написа:  Не стига щото вероятно ползваш някакъв адблокър. Деактивирай го и опитай отново. При мен това беше проблема.
Благодаря, изобщо не ми се вярваше че е възможно. Побърках го тези от Теленор, какво ли не правиха и не
Спрях, Disconnected Pro и се логна от раз

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#25

Аз ползвам дискънент про и си се логвам.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)