Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти в С7 едж.
#26

Вече и аз, като премахнах теленор от списъка

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой с проблем с лющене на покритието на хоум бутона. Уточнявам че не е драскан, в самия ъгъл почна да пада покритието, иначе си работи перфектно.
Цитирай
#28

Моя в левия долен ъгъл стои като надраскан. Един ден като го почиствах си мислех, че е изцапан, но се оказа че не мога да го махна това. Все едно започва да се отлепя.

'g'SM-G955F
Цитирай
#29

И моят бутон е надраскан, макар че ползвам телефона доста паласпурски...екрана обаче е перфектен (без протектор).

Много се радвам, че се отказват вече от тези бутони и догодина на повечето телефони няма да ги има защото само мизерии с тях, ту пукат, ту се драскат, ту падат, ту не работят...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#30

Здравейте, интересувам се дали моят проблем е софтуерен или хардуерен. Та проблемът е следният:
Когато използвам високоговорителя за разговори, отсрещната страна не ме чува ясно, някой думи ги изяжда или накъсва връзката. При разговор без високоговорител се случва по-рядко. Телефонът е S7 Edge Gold, с вивакомска карта, беше със Android 6.0, сега направих update към 7.0, но накъсването още си стои.
Цитирай
#31

Ако си направил хард ресет, ако си пробвал с карта на някой от другите оператори и проблема е останал , значи си за сервиз.

                                                                    
Цитирай
#32

Хард ресет направих, но проблемът си остана. Явно на сервиз ще го карам.
Цитирай
#33

Да не ползваш някой калъф или нещо друго с магнит?

'g'SM-G955F
Цитирай
#34

(2017-03-05, 10:28:00)vankogotinoto написа:  Да не ползваш някой калъф или нещо друго с магнит?
Полазвам единствено гумен гръб, пробвах и без него, но уви същото.
Цитирай
#35

(2017-03-03, 21:13:57)vankogotinoto написа:  Моя в левия долен ъгъл стои като надраскан. Един ден като го почиствах си мислех, че е изцапан, но се оказа че не мога да го махна това. Все едно започва да се отлепя.
И четирите ми са така още от как съм взел телефона.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

Здравейте колеги. Вчера забелязах докато си сменям калъфа, че сензора за пулс и светкавицата са много надраскани. Идея си нямам как е станало това нещо. Знаете ли как мога да ги махна драскотините. На времето търкахме пластмасовите екрани с паста за зъби ама се притеснявам сега да пробвам. Не мога да разбера как може цял телефон да направиш от метал и стъкло и да оставиш бутона и едно малко прозорче пластмасово...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#37

И аз го забелязах това с надраскването, според мен не оказва влияние, ама дразни.
Цитирай
#38

Да то не е проблем, че е надраскани. Всичко си работи ама се дразня така защото супер много си пазя телефона и те и изведнъж от нищото някакви драскотини...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#39

Не ми се ризкува с паста за зъби да пробвам, чистил съм камера на телефон с паста за зъби и стана като нова, ама това нз какъв материал е, страх ме е да не го матирам.
Цитирай
#40

Ами според мен е пластмаса. Когато бях с блекбери бях го изпуснал по едни стълби и се надраска екрана. Минах го с пастата и светна, за това се чудя и аз за това дали да не го мина, но аз пък се притеснявам да не влезе паста някъде. Уж е капсулован ама...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#41

Продават се пасти за шлайфане и е желателно да ползвате поне два размера- основно и фино полиране. Хубаво е да защитите и околните повърхности добре от случайно "полиране"

                                                                    
Цитирай
#42

Здравейте. Хоум бутона е с тънко плексигласово покриетие, фолио (образуващо цвета) и сензора за пръстов отпечатък. При полиране ако прекали може да наруши покритието и да сте изтрие цвета вследствие да стане "грозно бял" . Поздрави MLR Service. Smile
Цитирай
#43

Телефонът ми правеше мизерии занесох го няколко пъти на сервиз и най-после взеха май адекватно решение на проблема. Като го проверявам онлайн до къде са стигнали пише : "Дефектирала основна платка - дефектирала памет". Това ми звучи като тотална щета.
Цитирай
#44

Честито и на мен.Вчера си разцъквах машинката и изведнъж се появиха четири хоризонтални затъмнени сектора на иначе прекрасния екран.Човърках настройки,рестартирах и дори се готвех да нулирам апарата.Реших преди това да се поровя в гугъл за подобни проблеми.Оказа се че и това е често срещан проблем с екрана,който се оправя с подмяна.Понеже нямам гаранция,утехата за мен и хора с моя проблем е,че при максимална яркост на автоматичен режим лентите изчезват.Сега трябва да свиквам с това,че ще ми вади очите на тъмно.И на това съм намерил частично решение.На всякъде където може вкарах тъмни теми.

LG Optimus G E975 ; SAMSUNG Galaxy S7 Edge SМ-G935F
Цитирай
#45

При мен се появи следния проблем. Като разклатя апарата и отвътре се чува нещо че дрънчи съвсем леко. с 300 зора се опитах да установя откъде ще да е след като е неотваряем, и заключението е че около камерата. като натисна силно областта на камерата и дрънченето почва да заглушава. Иначе камерата снима перфе. Някой има ли подобна драма? Я пробвайте да видим единичен случай ли е или? Моя апарат не съм го изпускал, винаги е с калъф и не съм имал драми около него.
Цитирай
#46

Не мога да разбера, защо никой не чете или дс потърси във форума преди да пише и пита
Има го то "дрънчене " при всички ( от стабилизацията е )

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#47

(2017-03-22, 07:59:16)OGIER написа:  Не мога да разбера, защо никой не чете или дс потърси във форума преди да пише и пита
Има го то "дрънчене " при всички ( от стабилизацията е )

SamsungGalaxyS7E

Да ти кажа честно максимално се опитвам да чета всичко написано. Рядко се включвам, но щом съм питал, значи не съм видял подобно описание.
Цитирай
#48

Не беше лична нападка, изключително често се случва да питат преди да четат назад

И по подробно обяснение и аз не съм срещал защо се слупва, но е от механиката на камерата

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#49

Дранченето го има и при мен и при S6-цата на жената.

[Изображение: 0c8bcf28d5ac0d6362f57c25bca0369e.jpg]

Тази сутрин ми се появи това. Телефона не е опускан и удрян съответно и следи от такова няма по стъклото и рамката. Това дали ще го приемат за дефект и да си поемат смяната на дисплея от Самсунг?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#50

Дефект е, аз имах долу в края на дисплея.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)