Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли такова животно като наистина офлайн във фейсбук и месинджъ
#1

Извинявам се, че го поствам и тук ама в темата за месинджър не са особено активни, та ако прецени модератор може да премахне темата от тук.
Въпросът ми е следния:
Искам да ви попитам как мога да направя така, че да не ми изписва във фейсбук и месинджър, че съм активна сега или преди 15 минути, изключен е фейсбук чата, в месинджър също е изключен, дори да деинсталирам и двете приложения и да влизам през браузър пак ми показва, има ли някакво приложение или настройка, които да спрат това? Просто да показва офлайн и никаква информация повече, защото като гледам в чата има и такива хора на които просто пише офлайн без обяснения кога си бил на линия последно. Искам като скролвам из фейсбук да не показва active now/15 minutes ago и т. Н. Търсих из Интернет, но информацията или е остаряла или казват, че е невъзможно. Смятам, че доста хора се интересуват от това и би било полезна тема за разискване. Благодаря предварително за вниманието.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето къде би трябвало да е, ако не сте опитала
[Изображение: 5de49629efc8245ae0cc08457a39269d.jpg]

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Благодаря, винаги ми е изключен и пак ми показва за съжаление...
Цитирай
#4

Ок, а в самото приложение на фейсбук изключен ли е чата?
[Изображение: 761d9a7820e8c1c9752b9eddb52f53b1.jpg]
[Изображение: 10e2db1f9ffd96be3b0556d6e8a304aa.jpg]

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

Така и така сме подхванали темата за Facebook и Messenger... От известно време насам Messenger започна да ми отваря линковете в неговия си вграден браузър, което е особено дразнещо, когато ми пратят някое видео в YouTube. Има ли начин да го накарам да НЕ го прави това?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#6

След като го отвори, после от менюто горе в ляво може да му дадеш отвори в YouTube , но не знам дали може да се зададе да го прави автоматично

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#7

Аз точно това исках да избегна. Преди си спомням, че със сигурност имаше опция в Messenger за това, но изглежда са я махнали с някой ъпдейт и сега ни навират техния счупен браузър.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#8

Все още я има тази опция. В приложението горе вдясно са настройките и там има "Open links externally".

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#9

Начи... Тази настройка за линковете имам чувството, че се появява и изчезва според фазата на луната. Онзи ден проверявах в Messenger и 100% я нямаше на това място. А във Facebook приложението преди седмица търсех същата настройка - нямаше я. Онзи ден проверих - беше там и я включих. Сега влизам там където Оги е посочил, настройката липсва.

Както и да е, важното е, че я включих за Messenger. Мерси, че ме накара да проверя пак. Smile

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#10

Не мисля, че има опция анонимност във ФБ, затова някои хора предпочитат Вайбър.
Цитирай
#11

Ogier да и във фейсбук приложението е изключен чата, трябва ми ако има някое приложение, което те прави наистина офлайн, сигурно ще има, намерих, но за компютър само и беше платено.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)