Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с мобилен интернет
#1

Поразгледах из форума. И явно се дължи на грешка във фърмуера този проблем..
Няма пуснати официални ъпдейти за този телефон така, че май трябва да търся къстъм ром. Помислих си, че нещо има конфликт между старата андроид версия и новите приложения, но през wi-fi си няма проблем с интернет връзката.. та се чудех от какво е, но явно просто е проблем в системата.
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво точно не му работи, пуска ли се и не се връзва или? Защото ако е така значи просто нямаш настройки за мобилен интернет към оператора
Цитирай
#3

Ами то телефона не е мой и като проверих има достъп до някой сайтове през браузър за това не се осъмних, че настройките за мобилния не са въведени, но повечето приложения като вайбър и месинджър нямат достъп до интернет..  Та и от настройките може да е мерси.. и това ще пробвам.


П.П

Ами.. конфигурирах мобилната връзка, но отново вайбър и месинджър нямат достъп до интернет. 

А и телефона се изключва сам.. фесбук крашва понякога, но има достъп до интернет.. което е странно.. Та започвам да мисля за къстъм ром.. какво мислите вие.? 

[ROM][SERRANO3G/LTE/DSDD][UNOFFICIAL] Resurrection Remix-N-v.5.8.0 [7.1.1]

Единствено намерих този..  Resurrection Remix, за GT-i9195

Дали ще работи със Българските мобилни мрежи.? 

Първо мислех да слагам cyanogenmod, но като потърсих.. естествено от официалният сайт е невъзможно свалянето. Да търся CyanogenMod или да пробвам със ресурекшъна.. макар, че съм почитател на вече несъществуващият Cyanogen...

Сега ми светна.. вградената защита на самсунг "Knox".. Да не би тя да блокирва връзката.. защото ако е така мога да го руутна и да я махна.. Постоянно излиза известие за неоторизиран достъп и ъпдейт на полиците за сигурност(но даже и те са безуспешени). Но и в това няма логика.. 

Забравих колко е досадно да работиш със стара и стокова андроид версия...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)