Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) се рестарира и не може да се зареди при ползване н?
#1

Здравейте,

От три дена имам следния проблем:
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) забива и след секунда-две се рестартира, ако реша да ползвам Wifi. При такова рестартиране въобще не може да се зареди до менюто на OS (с Lollipop съм) - зарежда до логото Galaxy и отново се рестарира, докато не извадя батерията. После трябва да изчакам минути, за да го включа наново и евентуално да стартира (а вече почти и тогава не може).

Пробвал съм:
-reset през менюто на телефона;
-hard reset с комбинацията от Power + Volume Up - и двете опции по няколко пъти - wipe cache partition, както и разбира се другата опция - Wipe data/Factory reset; 
-правена е преинсталация на официалния Lollipop ROM от Samsung (никога не е и слаган друг, както и никога не е бил root-ван);

Иначе докато работеше относително нормално, последните няколко месеца се случваше като батерията падне под 65-70%, когато ползвам по-усилено интернет (повече трафик), и основно като съм през Wifi, изведнъж да се изключи тотално. След това не може въобще да се включи, освен ако не го включа директно към зарядно (през USB към лаптоп не помага) - тогава си отчита процентите на батерията, на които е била, преди да се самоизключи и се стартираше.

Има ли някакви други софтуерни стъпки, които трябва да пробвам или определено е хардуерен проблем? Smile

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Определено ми намирисва на хардуерен проблем,щом нищо не си човъркал и си с оригиналния Лолипоп.Може да пробваш да го рутнеш и да качиш някой ром , то без това няма какво да губиш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)