Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Супер бързо изтощаване на батерията....
#26

Абе събери някой лев от закуски и си купи оригинално зарядно. Чиста работа.
Цитирай
Аксесоари
#27

На снимката това нормално ли е? И ако може да кажете какво означава това?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#28

(2017-02-23, 13:48:18)Pacogamer написа:  На снимката това нормално ли е? И ако може да кажете какво означава това?

Това ти е графиката,пич, която показва кога и колко процента ти е била батерията. Например в 13 часа ти е била към края, после си я заредил. Към 7 вечерта явно не си я заредил до край и от 60% е тръгнала надолу. Яркостта ти мъска най-много от батерията. Трябва да намалиш,на средата или да боцнеш авто настройката.
Цитирай
#29

като гледам е заредил ~5-60% за над 3 часа, с това зарядно няма да стане, така само си убиваш батерията
Цитирай
#30

Еми родителите ми няма да ми дадът пари за оригинално зарядно, а ако събирам ще събирам доста време.. Предложете някъв евтин кабел поне да ми върши работа.., моля ви
Цитирай
#31

http://www.citytel.bg/charger-sony-xperia-z5-compact Напъни се малко за да не си съсипеш телефончето Smile

П.С. Дават го за оригинално, поправете ме ако не е така.
Цитирай
#32

Поне 14 дена ще събирам,дотогава ще стане ли нещо? А и съм много доволен от новия андроид 7.0, новата станима върши работа. Smile
Цитирай
#33

За ставане, не знам какво може да му стане, но ако му стане нещо със сигурност ще събираш много по 14 дена. Намери някой приятел оригинално зарядно и виж дали зарежда както трябва телефона. После си намери зарядно за твоя тефон. Факт, с това което си сега не е ок - ако трябва няма да ползваш телефона 14 дена Smile
Цитирай
#34

Аз без телефон? Абсурд... Не мога и 10 мин без него.. Туй зарядно го ползвам от доста време и нищо не е ставало все още.. Имам 1 фр дет има sony Xperia m5 и ще питам да ми го да де за 1,2 дена и тей.. Ще съберя 25 лева и ще поръчам туй зарядно..
Цитирай
#35

Не е задължително оригиналното зарядно да е на сони, просто гледай да е оригинално на която и да е марка. Аз вкъщи го зареждам с на LG и на Samsung, проблеми нямам.
Цитирай
#36

Ааааа разбрах добре разбрах, благодаря. Ще питам някои приятел да ми даде.

Да попитам кабела има ли значение какъв е? Дадаха ми адаптер само на samsung.
П.с купих някакъв кабел за samsung от магазина за ся е добре ще пратя снимки за колко време са е заредил телефона.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#37

Всичко има значение. Зряднот ти е най - важно, но ако кабела прекъсва от време на време, пак нещата се прецакват.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#38

Тоя кабел е менте, оригинален ги няма тия 2 те зъбчета отгоре, поне с тоя можеш да караш докато вземеш свястно

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#39

(2017-03-04, 02:30:32)BGDropche написа:  Тоя кабел е менте, оригинален ги няма тия 2 те зъбчета отгоре, поне с тоя можеш да караш докато вземеш свястно
Зъбчетата са на всички зарядни, за да може буксата да щракне и да не се вади лесно.
Цитирай
#40

С това нещо си зареждам телефона докато си купя зарядно.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)