Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vernee Apollo Lite SD картата не се форматира
#1

Здравейте, купих си този телефон Vernee Apollo Lite с Android 6.0.1 настроих го и получи автоматичен ъпдейт. Всичко точно реших да му увелича мястото за съхранение с SD cart 64 GB чисто нова. Направих го така че всичко да се инсталира на SD картата всичко мина добре качваше си приложения и снимки. След около седмица ползване пристигна нов ъпдейт качих го всичко протече нормално и телефона се рестартира. От тогава ми изписва: SD карта: Не се поддържа(устройството не поддържа това хранилище SD карта докоснете за да настройте в поддържан формат).
Ще го покажа със снимки:
[Изображение: 82770cab-6ef9-489a-a215-230b0c68ff53_zps4bbq3t7d.png]
[Изображение: Screenshot_2_zpsulcrzhbz.png]
[Изображение: Screenshot_3_zpsgw5qowhg.png]
[Изображение: Screenshot_4_zpsxdu2xrei.png]
[Изображение: Screenshot_5_zpsqmypcmio.png]
Независимо коя от двете опции за настройване на хранилището използвам резултата е един. Опитах SD картата да е форматирам под уиндоус не разрешава никакви опции по настройките. Пробвах с DISKPART не става дава грешка. Моля ако някой се е сблъсквал с такъв проблем да каже как го е решил? Или ако имате идеи с някаква програма как може да се форматира тази карта?
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди няколко месеца и аз имах такъв проблем с една 32 GB Sony UHS-1 карта, която беше работила около една година на телефона ми Allview P6 Enegy. Пробвах общо взето какво ли не и резултата беше все един и също - не ще да се записва върху нея, не ще и да се форматира, само мога да чета от нея. В крайна сметка си свалих всичко от нея и я хвърлих си взех една Hama. Ако имаш под ръка някоя друга стара, но работеща пробвай да я форматираш със телефона - ако стане, значи явно тази е сдала багажа, щом даже и под Уиндоус не ще да се форматира.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#3

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1372321
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)