Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с предна камера при видео връзка....
#1

Здравейте.Телефона е Blackview BV 6000 . Имам прблем с предната камера при видеовръзка.Става въпрос  за вечерно време в стая с нормална светлина.На камерата ме показва сякаш съм изгасил осветлението в стаята...а предната вечер не бе така.През деня също бе добре но сега.... Съществуват ли някакви настройки относно това или имам проблем....А телефона е на една седмица .Когато е в ржим  фотоапарат е добре,само е с ъс снеговалеж... 5МП е
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да внимаваш къде се намираш в помещението. Много е важно да няма пряка светлина срещу камерата.
Цитирай
#3

Не е от това.....Колкото е по-светло,толкова е по- добре.Т.е. най- добре е през деня навън.....Става въпрос когато използвам видео връзка без значение от кое приложение...С други телефони съм пробвал-нищо общо...Казаха ми,че може да е от сензора или самата камера нещо по-калпава...(предната)....
Цитирай
#4

Или е проблем от самия софтуер на телефона, или сензора е некадърен. Попринцип ако има пряка светлина с/у сензора, нормалното поведение е намаляне на яркоста, и обратното - при светлина зад него (нормална, стайна) - нормална или леко повишена яркост.

Аз обаче залагам на софтуера и съм сигурен, че със смяна на ROM-а (ако има налични за тая измислена китайска марка) проблема ще се реши.
Но кой знае, може и сензора да е.

Китайски извращения, очаквай всичко...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)