Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

странни "ефекти" на дисплей
#26

аа сега зацепих- твоя е US, затова ти позволява регистрация.
В Бг сайта отсъства полето "регистрация на продукт".
Спирам с ОФФа

                                                                    
Цитирай
Аксесоари
#27

Незнам какво говориш братле.Не съм в Америка,просто не влизам в самсунг.бг ,а в официалната страница.В България там си регистрирах S5,както и да е.Така ми казаха ,така направих.Всеки s7 edge си има гаранция 1 година,което значи ,че този който го е закупил 1ви може да му изтече (защото е произведен февруари),но на хората закупили след това,международната гаранция му важи.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#28

Има ли развитие ? Какво се случи?
Цитирай
#29

Връщам се от съппорта в момента.Трябва да го оставя за 7-10 дни за да оправят проблема.Обяснението бе ,че св случва при амолед-а и по-специално ,когато е на макс дисплей и се зарежда,така че съветът е.При зареждане и работене с телефона разбира се ,яркостта му да е по-ниска.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#30

Телефона е оправен за 1 ден.Неделя към 3 4 следобед го оставих Вторник преди обед ми казват да си го взема.С дисплейя върви и предното стъкло и горе решетката на говорителя.Всичко това за 0лв.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#31

Дисплеят е залепен за стъклото и оторизираните сервизи не правят цигании от рода на отлепване на стъклото от AMOLED панела и след това смяната му.

Иначе си пропуснал си да изредиш: home бутона, сензорните бутони, USB порта, цялата алуминиева рамка, бутоните за звука, power бутона. Те също вървят в комплекта и се сменят, когато се сменя дисплей.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#32

Здравейте. Моят дисплей е прекалено синее на бял фон. Чак очите ме стягат. Преди имах нот4 оп3 и съм запознат с амолед дисплеите. Но такъв син цвят не е бил никога. Дали това е нормално? Ако не е биха ли ми подменили дисплея в сервиз с подобно оплакване?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#33

Влез в дисплея, адаптивен, отдолу има "цвят ",като отвориш има 3 цвята. Опитай да си настроиш дисплея от там.

(2017-03-26, 14:00:12)gogon написа:  Влез в дисплея, адаптивен, отдолу има "баланс на цвят ",като отвориш има 3 цвята. Опитай да си настроиш дисплея от там.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#34

Бихте ли препоръчали конкретна настройка? Имам чувството че на около 50% яркост изчезва леко този ефект.. Вие на колко % яркодт използвате телефона си?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#35

Аз моят го ползвам на автоматична яркост + филтър за синя светлина (от залез до изгрев)

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#36

(2017-03-26, 17:29:52)zdravko959 написа:  Аз моят го ползвам на автоматична яркост + филтър за синя светлина (от залез до изгрев)

По същия начин,само в баланс на цетовете червеното ми е най- ляво.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#37

AMOLED-ите май май един с друг не са еднакви. Примерно при мен след като ми смениха дисплея в сервиза, забелязах, че новият дисплей е една идея по-студен (а.к.а. повече синее) от предишния, съответно в момента от менюто за баланса на цветовете съм намалил доста синьото и малко зеленото. Не претендирам за точност на бялото, защото нямам нужната техника, но на око ми изглежда по-добре с пипнати цветове.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#38

Здравейте имам проблем с дисплея. Не хваща понякога тъча няма чуствителност но след като му направя рестарт се оправя и после пак същото.
Цитирай
#39

За сервиз е значи, дано имаш гаранция

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#40

(2017-04-08, 11:19:46)zyshot написа:  Здравейте имам проблем с дисплея. Не хваща понякога тъча няма чуствителност но след като му направя рестарт се оправя и после пак същото.

И аз го имам този проблем и се чудя как да постъпя. При мен и бутоните не винаги работят. Не ми се дава в сервиз, защото ги държат по 2-3 седмици, връщат ги надрани и неоправени.. Bu
Цитирай
#41

Хаха нямам гаранция явно ще го продавам ..
Цитирай
#42

в смисъл, ще го "закрепиш" и продадеш , така ли ?

                                                                    
Цитирай
#43

(2017-04-08, 18:53:25)georgi4a написа:  в смисъл, ще го "закрепиш" и продадеш , така ли  ?

Ще проверя колко ще му търсят сервиз и тогава
Цитирай
#44

Здравейте. Дисплея е комплект с лайсната, бутоните и USB конектора. Цената е доста висока със смяната. Може само посредством почистване на бутоните да се оправят. Пишете ни на лично не е първия случай мисля, че можем да помогнем. Поздрави МЛР Сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)