Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lag след смяна на дънна платка
#1

Пичове, преди време телефона ми умря и го оставих за ремонт. Смениха му дъното, и от тогава нещо, като че ли са му избягали конета както се казва при автомобилите. В началото не беше кой знае колко, но от няколко дни при включване на дисплея ми отнема по около 2-3 секунди докато се включи. Правих му ресет и все същото. Да уточня, че без значение дали с почукване или с бутона на гърба все се забавя с включването.
Чудя се дали не са го скопили нещо процесора, някакви идеи какво да направя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз с новото дъно нямам ядове. Получавам лаг при изключително натоварване и то за кратко. Дисплеят светва веднага, както с почукване, така и с бутона.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#3

И аз нямам проблеми с новата, преди ми забиваше камерата, когато снимам със светкавица, сега всичко е добре. Екрана се включва бързо.
Цитирай
#4

Пичове от sd картата е било. Като размишлявах се сетих, че онзи ден си купих 64gb samsung EVO+.
Може да заключите темата
Цитирай
#5

(2017-02-07, 01:06:12)Ghost написа:  Пичове от sd картата е било. Като размишлявах се сетих, че онзи ден си купих 64gb samsung EVO+.
Може да заключите темата

И аз съм с 64GB, но проблеми не съм имал. Какъв клас е твоята ?
Цитирай
#6

10 се води. Evo +
Цитирай
#7

(2017-02-07, 04:17:00)Ghost написа:  10 се води. Evo +

и аз съм със самшит ево + 64gb ама нямам ядове. вземи форматни картата може се оправи да я ползваш пак

Htc Legend 2.2 froYo, Samsung Galaxy S Vibrant, Htc One X white 32gb,
Iphone 5. HTC One black, LG G4 32gb+ Kingston microSDHC 128GB
Цитирай
#8

Аз си поръчах 64 GB Evo+ дано да нямам проблеми като теб

[Изображение: mohax87.smart.jpg]
Цитирай
#9

Аз съм с Адата UHS 64GB. Нямам ядове и 4к записвам без насичане.
Цитирай
#10

И аз съм с 64 GB Evo+ и нямам такива проблеми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)