Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тел не се заключава при свързано хендсфри
#1

Привет колеги. Както личи от заглавието, когато ми е свързано блутуут слушалката и отговоря на обаждане и тел ми е в джоба се отключва и се натискат произволни бутони и става мазало. Устройството не е в тръстед дивасите, както и опцията да не се отключва при близост е включена. Някакви други идеи?
S7 edge с Андроид 7
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз също се интересувам от решението на този проблем. Темата е доста стара, но май никой не може да намери това решение.

GALAXY S IV, GT-I9505
Цитирай
#3

Аз имам и го открих случайно зашото като го връзват с часовника ми го правеше и полудявах
Значи, при включването на такова устройство, излиза падащо ( изкачащо ) меню с " доверени устройства " и ние по навик даваме да.
НО в случаят това изключва защитите, включително сключването независимо дали е с пръстов или друго

Ако не се лъжа беше това , аз го изключих тогава и сега не помня точно как се казваше, но го предлага всеки път като свързваме наново устройството , за това ако не го намерите, разкапето връзката и като пак ги свържете ще Ви попита и му дайте " НЕ " [Изображение: be822dcfb859053a0be54781a62410a9.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)