Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с инсталиране на Стоков Ром
#1

Здравейте колеги Имам А6000 едносимов.Днес сложих S061 по описания във форума начин,и всичко стана добре.
Но после реших да се върна на 4.4.4 и пак през рекърварито го пуснах но заби и сега нищо не мога да инсталирам дава ми грешка
(Status 101) и ме изхвърля от инсталациятя.нещо съм оплескаледвам го подкарах и ми излезе че съм с s040_150805.Дойде актуализация до s_061_160727
но сато я пусна пак ми дава грешка 101 .Какво да  правя?

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай
Аксесоари
#2

Къде виждаш тази грешка 101? Очевидно не е в Flashtool - там често срещаните грешки са описани в тази тема.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Слагам Kraft-A6000_S061_160727_WCB0C57CA0 в SD картата и инсталирам през Рекървари.Започва да инсталира и ми пише:
Your phone has not switeched carriers and cannot be upgrad.
E:Error ni /data/media/lenovoota/Kraft-A6000_S061_160727_WCB0C57CA0
(Status 101)
Installation aborted. Пробвах с други карти други ромове стига все до тук. Проблема дойде след като се опитах по същия начин да се върна на 4.4.4 от 5 тица Андроид

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай
#4

Рома,който си сложил,не е стоков,модифициран е.Няма как да ти мине стоков ъпдейт.Спри да "опитваш" ,защото ако "мине",телефона щя замине(чак и рима докарах) Smile
Цитирай
#5

Помогнете, моля, че зор видях! [Изображение: yahoo_10.gif] На сина ми телефона, Lenovo A6000, получи системен ъпгрейт - Kraft-A6000_S061_160727_TO_Kraft-A6000_S062_161223. Изтегля се, пускам го да се инсталира, започва и след секунди се рестартира телефона, и ми излиза съобщение: Неуспешно инсталиране на ota пакет.

Реших, че няма място на телефона, защото го е натъпкал с игрички. Затрих ги една по една с надежда да освободя място и освободих доста. Ми не, пак не става. Завършва винаги по горепосочения начин. Какво да правя? 

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

(2017-03-17, 20:13:08)Бижу написа:  Помогнете, моля, че зор видях! [Изображение: yahoo_10.gif] На сина ми телефона, Lenovo A6000, получи системен ъпгрейт - Kraft-A6000_S061_160727_TO_Kraft-A6000_S062_161223. Изтегля се, пускам го да се инсталира, започва и след секунди се рестартира телефона, и ми излиза съобщение: Неуспешно инсталиране на ota пакет.

Реших, че няма място на телефона, защото го е натъпкал с игрички. Затрих ги една по една с надежда да освободя място и освободих доста. Ми не, пак не става. Завършва винаги по горепосочения начин. Какво да правя? 

Здравей, трябва да флашнеш Bulgaria.ota, влез в указателя и набери ####6020# след което автоматично ще ти отвори един прозорец, избери Bulgaria , след това дай, begin configure, телефона ще се пусне в recovery и ще флашне региона, след това инсталирай ъпдейта и няма да показва грешка при инстлацията, а ако не можеш да намериш, Bulgaria.ota, ти прикачвам файла, изтегли го, сложи го в SD картата и го флашни през стоковото рековъри. Надявам се да се справиш , успех.


Прикачени файлове
.zip Bulgaria.ota.zip Размер: 877.81 KB  Сваляния: 23
Цитирай
#7

Нямам опция за избор, единствената страна е Румъния и отметката е на нея. Като натисна begin configure, ми изписва There is not carrier selected, please select one or more.
Изтеглих файла, сложих и програма за разархивиране и... съм до тук. Cry Не знам как да се справя нататък, ако смяташ, че имаш нерви да ми обясниш на ЛС и не ти е досадно, ще съм благодарна. 

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

Здравей, не ти трябва програма за разархивиране, слагаш го на SD картата както си е .zip файл, след това изключваш телефона и задържаш едновременно бутона за включване и двата бутона за звука, докато не извибрира, след това ще влезе в рекавъри менюто. Та с бутоните за звука навигираш нагоре и надолу и с бутона за включване избираш това, което е селектнато, отиваш на "Install update", и навигираш до файла, който вече си сложила в SD картата, то директно ще ти покаже нейната памет де, и го избираш пак с бутона за включване, след като се инсталира телефона ще се рестартира и най-вероятно ще може да се инсталира ъпдейта, но имай предвид, че той е до андроид 5.0.2 и може да не е съвсем стабилен и ако телефона сега е на 4.4.4 може да се наложи да се върнат фабрични настройки, за да се избегнат потенциални бъгове, освен това 5.0.2 ъпдейта на леново понеже е VibeUI 2.5 заема повече място от колкото 4.4.4 и ще остане по-малко памет, така че ти си преценяш дали да го инсталираш. И все пак има опция за сваляне в SD картата и ако е голяма няма да е проблем паметта.
Цитирай
#9

Здрасти. На 5.0.2 е в момента телефона. Да не би пък да се е ъпдейтнал, а аз тук ви мъча с въпроси?! Ама не е, защото ми изписва, че не е. Направих всичко по описания начин. Всичко се случи както го описвате, но като дам ъпдейт, тръгва, показва се зеленото андроидче, чертата под него се напълва до 1/4 и се рества телефона. След това горе в падащото меню излиза един червен хикс и пише,че не се е ъпдейтнал успешно телефона. А апарата е купен от Технополис, със стоков ром, без да му е правено каквото и да е по софтуера. До сега ъпдейтите са се инсталирали без проблем.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)