Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 7 - Официално?
#76

(2017-03-15, 18:25:32)usani написа:  Има ли вариант да сложа Бетата да вида за какво става въпрос без Руут и манипулации по телефона.?

Бетата има проблеми после да не съжаляваш че си я сложил.
Цитирай
Аксесоари
#77

бетата няма проблеми...слагай смело, стига да можеш.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#78

(2017-03-15, 20:55:39)esil2 написа:  Бетата има проблеми после да не съжаляваш че си я сложил.

(2017-03-15, 21:32:11)niksanvn написа:  бетата няма проблеми...слагай смело, стига да можеш.

Bu  На кого ли да вярва човека....

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#79

Ако се разгледа темата за ”бетата” ще стане ясно...

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#80

Искам да е сложа но ако е възможно без отключване и руутване,а явно няма такъв начин.
Цитирай
#81

(2017-03-15, 21:32:11)niksanvn написа:  бетата няма проблеми...слагай смело, стига да можеш.

E защо да не може. То е лесно теглиш  Firmware Finder има клипчета  в youtube  как се процедира.
Цитирай
#82

(2017-03-15, 21:32:11)niksanvn написа:  бетата няма проблеми...слагай смело, стига да можеш.
Бета има проблем. Често ми забива или замръзва тела и нищо не мога да правя докато не го рестартирам. Оправя се за ден два и след това се повтаря същото.


Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#83

   
Факт ! Този скриншот е за да не говоря празни приказки... 355 часа без РЕСТАРТ, без забиване.....
П.п. Пиша го с големи букви ”рестарт”, понеже някои четат отгоре- отгоре и не осъзнават какво съм писал. За инфо... рестарт правя САМО ,ако имам проблем с телефон.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#84

Явно зависи и как е инсталиран. Аз винаги препоръчвам ресет след ъпгрейд
Цитирай
#85
Big Grin 

(2017-03-16, 07:00:41)niksanvn написа:  Факт ! Този скриншот е за да не говоря празни приказки... 355 часа без рестарт, без забиване.....

355 часа са около 14 дена, .....64% наличност за 2 седмици ....без забиване .... Big Grin   Big Grin  :Big Grin
Ами как да ти забие, като не го ползваш Big Grin
Цитирай
#86

Zanon - човека е искарал 355 часа, без да го рестартире, не без да го зарежда....
Ти твоя телефон едва ли го рестартираш след всяко зареждане Wink

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#87

(2017-03-16, 10:04:40)bummer2000 написа:  Zanon - човека е искарал 355 часа, без да го рестартире, не без да го зарежда....
Ти твоя телефон едва ли го рестартираш след всяко зареждане Wink

Задължително го рестартирам след всяко зареждане до 100%, което правя всеки ден  !
Цитирай
#88

Е, защо го рестартирате?
Цитирай
#89

Пишете в съответната тема
https://forum.androidbg.com/showthread.p...519&page=4
Thanks
Цитирай
#90

Колега usani скоро ще има официална версия така че не разбирам защо ти е тази бета нуга. Някой тук са доволни от нея но има и недоволни, и както каза един колега всеки с този телефон има различни проблеми и няма бройка която да е еднаква с другия. Достатъчно е да се прочете малко из чуждите форуми и ще стане ясно че бетата има проблеми и не е за препоръчване, но ако толкова много я искаш слагай я.
Цитирай
#91

(2017-03-16, 10:44:49)milko_sf написа:  Е, защо го рестартирате?

Поради същата причина, поради която човек се къпе Wink
Цитирай
#92

(2017-03-16, 10:39:35)zanon написа:  Задължително го рестартирам след всяко зареждане до 100%, което правя всеки ден  !

Колега,извинявам се ако е глупав въпроса ми,но какво се цели с това?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#93

Рестарта помага понякога, като пример мога да кажа че когато си инсталирах навигацията igo primo за да тръгне както трябва задължително се рестартира телефона.
Цитирай
#94

Това за приложения и др., да, но след всяко зареждане на телефона защо? Просто ми стана интересно, не за друго!
Цитирай
#95

Това с рестартирането си е чиста загуба на време. Моя не е рестартиран от както е купен, в момента е на 699 часа и 8 минути и няма абсолютно никакви проблеми. При това го ползвам за дебъгване на мои приложения, т.е. често го свързвам към компютъра в дебъг режим и инсталирам/деинсталирам по 100 пъти на ден разни тестови версии на програмите. Това е с андроид 6.0, ако и седмицата бъде толкова стабилна, ще бъде супер Smile
Цитирай
#96

Аз моя сън го настроил да се рестартира веднъж в седмицата - петък вечер и те така.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#97

Ще ви помоля много учтиво да спрете с офтопика или по точно с лекото за момента заяждане. Ще ви отговоря аз и надявам се да ви удовлетвори - има нужда от рестартиране. Дали ще е на една седмица, един(два, пет...) месец(а), или 1 ден понякога трябва да се направи. А това колко често ще рестартира даден човек телефона си си е лично негов проблем. Понякога и на софтуера защото има случай точно такъв да трябва рестарт всеки път след вадене от зарядно. Или аз примерно рестартирам поне 5-10 пъти за няколко часа като флашна нов ром на G2. Така че стига с тази тема, разбрахме че някои не рестартират с месеци друг рестартира всеки ден. Личен избор просто.
Цитирай
#98

(2017-03-18, 11:47:02)degman написа:  Ще ви помоля много учтиво да спрете с офтопика или по точно с лекото за момента заяждане. Ще ви отговоря аз и надявам се да ви удовлетвори - има нужда от рестартиране. Дали ще е на една седмица, един(два, пет...) месец(а), или 1 ден понякога трябва да се направи. А това колко често ще рестартира даден човек телефона си си е лично негов проблем. Понякога и на софтуера защото има случай точно такъв да трябва рестарт всеки път след вадене от зарядно. Или аз примерно рестартирам поне 5-10 пъти за няколко часа като флашна нов ром на G2. Така че стига с тази тема, разбрахме че някои не рестартират с месеци друг рестартира всеки ден. Личен избор просто.
Ако можеш поизчисти темата че доста от коментарите не са за нея Благодаря ти.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#99

Прегледах темата набързо, ако става въпрос по добре да я заключа цялата...... Така че просто нека следващите коментари да са просто свързани с нея.
Цитирай

До колкото си спомням, официален ъпдейт ще получат първо бета тестерите (200 човека) , а след това и останалата част. Значи някой от 200-тата човека би трябвало да зарадват другите за официалния. Говоря за ОТА

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)