Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 7 - Официално?

(2017-06-25, 19:52:19)cometes написа:  и аз съм доволен от 6-тицата и се цудя дали вобще да ъпдейтвам...

Недей в никакъв случай.С тоя ъпдейт го съсипаха телефона.Два пъти го връщах към фабрични настройки и пак е супер лагав.
Цитирай
Аксесоари

Как се активира dual windows при Huawei P9 Lite след ъпдейта на Android 7.0?
Цитирай

отваряш две или повече приложения... влизаш в някое и натискаш и задържаш от навигационните бутони , квадратчето и готово.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

(2017-06-25, 20:08:38)bulsseye написа:  Недей в никакъв случай.С тоя ъпдейт го съсипаха телефона.Два пъти го връщах към фабрични настройки и пак е супер лагав.

да не би да има значение от версията на 7-мицата,с коя версия си,аз съм със в160 и ми дойде за в370

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай

След ъпдейт до В370 веднага след това идва и ОТА до В380.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-06-26, 06:11:24)ronnie72 написа:  След ъпдейт до В370 веднага след това идва и ОТА до В380.

А да не би В370 да е по читава от В380?
Някой да е с нея?

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай

Какво само ревете бе дечковци аз съм с б380 и работи светкавично и няма лаг и батерията държи 7 часа екран + 22часа режим на готовност.
Цитирай

Ехее големия или дъртия (избери си) дай един скрийншот да го видим тоя СОТ невероятен.

Huawei P9 Lite - Android 6.0 
Цитирай

(2017-06-26, 17:00:47)HardLive88 написа:  Какво само ревете бе дечковци аз съм с б380 и работи светкавично и няма лаг и батерията държи 7 часа екран + 22часа режим на готовност.

Колега, то и леката кола като не и даваш зор на равен и дълъг път върви и харчи по малко, вземи малко го експлоатирай по сериозно този телефон преди да правиш тези заключения.
Цитирай

С В370 има ли оплакващи се?

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай

След ъпдейт до 7-ца, има ли възможност за прехвърляне на приложения на sd карта?

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

(2017-06-27, 22:27:03)cinzano написа:  След ъпдейт до 7-ца, има ли възможност за прехвърляне на приложения на sd карта?

Не.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

някой който да е доволен от В370???

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай

Някой да има проблем с изключително лагване (примерно около 4-5 секунди, за да се включи камерата), без значение какво ползваш по телефона след ъпдейта към новия Андроид? "За един приятел питам" и ми е интересно какво други потребители на модела ще споделите. Инак знам: рисет и да видим как ще работи.
Цитирай

И при мен камерата стартира бавно, дори и след hard reset. Наскоро си инсталирах OpenCamera, която има куп настройки и екстри. Разгледай я, може да ти хареса.. дори има и възможност за снимане в RAW(DNG) + копие на JPG снимка (иприложението Shoot също е много добро и си го ползвам) Smile
Цитирай

(2017-07-13, 08:54:09)fifth_root написа:  Някой да има проблем с изключително лагване (примерно около 4-5 секунди, за да се включи камерата), без значение какво ползваш по телефона след ъпдейта към новия Андроид? "За един приятел питам" и ми е интересно какво други потребители на модела ще споделите. Инак знам: рисет и да видим как ще работи.

След ресет намаля лага на камерата за малко,но после пак става брутален.Аз познавам 3 души с този модел и при всички е така.Чак не вярвам на тези във форума които твърдят че нямат проблем с новия андроид Smile
Цитирай

(2017-07-13, 20:49:54)bulsseye написа:  След ресет намаля лага на камерата за малко,но после пак става брутален.Аз познавам 3 души с този модел и при всички е така.Чак не вярвам на тези във форума които твърдят че нямат проблем с новия андроид Smile

То камерата е най-зле, но като цяло се оплаква, че е станал лагав телефон. Но мисля, че ми се изяснява положението - или връщане към предната версия, или чакане на ъпдейт.
Цитирай

И при имен има лаг на камерата но другото си е ок.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Здравейте! Имам следния проблем - след ъпдейта алармата ми няма мелодия! Телефона свети, излиза иконите за отлагане и т.н., но нито звъни, нито вибрира! Някои има ли подобен проблем и как да го оправя!? Благодаря
Цитирай

(2017-07-14, 18:58:09)Paradise написа:  Здравейте! Имам следния проблем - след ъпдейта алармата ми няма мелодия! Телефона свети, излиза иконите за отлагане и т.н., но нито звъни, нито вибрира! Някои има ли подобен проблем и как да го оправя!? Благодаря


Здравейте, при мен се получи същото при 380.След като изтрих фабричните аларми и създадох нова такава с избран рингтон от моя страна, всичко се оправи.

Huawei P9 Lite, Android 7.0
Цитирай

И аз направих същото, но проблема продължава! Алармата звъни когато си иска! Направих какво ли не но не се оправи, затова реших да пиша и тук!
Цитирай

Този проблем го има и с обажданията, заедно с алармата... От Хуавей ме увериха, че няма такъв известен проблем при тях...
Цитирай

Незнам как е при другите марки но много от телефоните хуавей които бяха обновени до андроид 7 неможаха да се преборят с някои бъгове
Цитирай

Някои може ли да ми каже как да се свържа с Huawei, за да ги уверя,че има такива проблеми при тях?
Цитирай

С представителството в София.
.jpg Huawei Sofia.jpg Размер: 18.16 KB  Сваляния: 83

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)