Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 7 - Официално?

Много благодаря! Писах им и дано скоро получа някакав отговор.
Цитирай
Аксесоари

здравейте,нов съм с марката,нещо не ми дава да ъпдейтна до андроид 7?моята си седи на B160?
п.п.заради липсата на сим карта е било,ъпна се.
Цитирай

Здравейте! При мен се случва следното след ъпдейта - дисплеят светва, без да има никаква нотификация от което и да е приложение. Някой с подобен прблем дали е успял да го отстрани? Телефонът ми е P9 lite VNS-L21C432B381, ъпдейтвал съм го само с официални релийзи. 
Хубав ден!
Цитирай

Аз пък се върнах на андроид 6.
Сега и камерата се отваря по-бързо, и батерията държи повече..


Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-07-20, 10:16:43)andreiski написа:  ...При мен се случва следното след ъпдейта - дисплеят светва, без да има никаква нотификация от което и да е приложение. Някой с подобен прблем дали е успял да го отстрани?..
И не стана ясно дали reset след актуализацията дали е помогнал или не.

 
Цитирай

Марката има много добър хардуер ,но с ъпдейтите са трагични . В това се убеждавам за пореден път,не е възможно толкова много бъгове и никакви фиксове от април насам,нямам думи....
Цитирай

А знае ли се дали ще има някакъв ъпдейт скоро?

Google Pixel XL
Цитирай

Има ъп но не е активен за нас.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

(2017-08-19, 22:35:33)mrasnikavip написа:  Има ъп но не е активен за нас.

какво значи това - няма ли от къде да се изтегли ?
Цитирай

(2017-08-19, 22:35:33)mrasnikavip написа:  Има ъп но не е активен за нас.

Къде видя ,че има и под какъв номер е?
Защото Б380 е боклук телефонна ми се изключва някой път 4 пъти на ден друг път николко имат софтуерен проблем щото с б170 няма ядове.
Цитирай

Здравейте,скоро забелязах че ч я няма функцията за автоматично превключване между мобилни данни и wifi.Това след ъпдейта ли е станало?
Цитирай

(2017-08-19, 22:41:32)mtk1 написа:  какво значи това - няма ли от къде да се изтегли ?

VNS-L21C432B380 - http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip
=======
VNS-L21C432B381 - http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

381 не излезе ли заедно с 380, ако е така едва ли оправя бъговете на 380 с камерата и алармата .
Цитирай

(2017-08-20, 01:19:29)HuaweiFan написа:  Къде видя ,че има и под какъв номер е?
Защото Б380 е боклук телефонна ми се изключва някой път 4 пъти на ден друг път николко имат софтуерен проблем щото с б170 няма ядове.

Под версия VNS L-31. За това споменах че няма за нас. Но то е фикс за защитата на Гугъл.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Помогнете ми, как да махна досадното известие за актуализация т.к. аз не искам да актуализирам но по някаква причина постоянно ми се появява като вляза в Интернет и ми седи единица на иконата за настройки.
Цитирай

(2017-08-29, 19:20:23)Kiko76 написа:  Помогнете ми, как да махна досадното известие за актуализация т.к. аз не искам да актуализирам но по някаква причина постоянно ми се появява като вляза в Интернет и ми седи единица на иконата за настройки.

Пробва ли да спреш автоматичната проверка за актуализации?
Ако не си, влез в "Системна акт-я". Горе в дясно има три точки и оттам избираш "Актуализиране на настройки" и махаш отметката на автоматичната проверка за актуализации.
Не знам дали ще стане, но опитай.
Цитирай

Всичко съм изключил но явно е изтеглил актуализацията и иска да се актуализира. Може би в този случай ще иска фабрични настройки и тогава да спра автоматичното актуализиране. Ако има накой който знае друг начин моля нека сподели.
Цитирай

Просто скрий баджа на икона "настройки"!
Събери палец и показалец на празно място на дисплеят -> Настройки -> Баджове на приложения -> махни отметката на Настройки!
Цитирай

Здравейте колеги!Когато сложа снимка на контакта и набирам номера ми дава размазана снимка ,когато ме набират е чиста снимката на цял екран съответно номера е +359.Също излиза на контакти и кръгло прозорче за снимка не знам как да сложа снимка снимка там.Ако някой знае моля да сподели.Благодаря предварително.
Цитирай

Има писано някъде из форумът за проблемът ти. Накратко с андроид 7 нещата са такива със снимките на абонатите, дори и при P10 ( жена ми е с такъв ) нещата стоят по същият начин! Трябва да сяикнеш, оправия за сега няма!
Цитирай

Колеги има ли развитие по темата? Как се държат телефоните ви с Андроид 7 защото аз все още се чудя дали да ъпдейтвам.[Изображение: 9fa81ee6539a8ff0e67d0b975502d6a1.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм си доволен със седмицата.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

чудно ми е ако сложа андроид 4.4.2.или 5 дали телефоня няма да стане още по добър?!?поне като п10 лайт дали няма да стане!!!
Цитирай

И аз съм доволен от 7!
Цитирай

Здравейте.

Във Firmware Finder има нови версии B382 и B383. Някой да ги е пробвал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)