Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 7 - Официално?

Тук май вече никой не влиза.
Относно в382, аз лично се надявам в следващият ъпдейт да е оправен леко ”рам мениджмънта”, или поне да получим 5.1 да видиме как ще е.
Иначе телефона си е пушка.
Цитирай
Аксесоари


Очаква се 5.0.1, с ъпдейт на сигурността от Септември 2017.
Кога, никой не знае...
Цитирай

(2017-11-01, 16:45:04)MUFC написа:  

Очаква се 5.0.1, с ъпдейт на сигурността от Септември 2017.
Кога, никой не знае...
Аз от фф съм си сложил б387 от месец сигурно с емуй 5.0.1
Цитирай

Днес дойде В383, с Емуи 5 .0.1, и веднага след него В387, със секюрити пачове от Септември 2017.
Редакция, с 387 иде пач Октомври 2017.
Цитирай

Да и при мен така! Чак почнах да си мисля, че го зае.ха той модел!
Цитирай

При мен нищо няма. Двусимов L21-C432
С Б380 съм.
Цитирай

Якооо и на мойта телефона И вече има ...
         

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

(2017-11-29, 12:40:55)niksanvn написа:  Якооо и на мойта телефона И вече има ...
 

Аз съм с Б387
Цитирай

Аз съм с B380, но бях стигнал до него ръчно чрез начин описан тук във форума. От тогава телефончето работи перфекто, но това има ли значение, дали ще получа и аз ъпдейт и трябва ли да направя нещо или просто да чакам? Също така някой може ли да каже по подробно какво засягат двата ъпдейта. Благодаря предварително!

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

Вчера последователно се ъпдейтна на B382 и после на B386 (Мтелски апарат L21-C432) - телефонът работи добре. Според мен по-добре от преди. Лага с камерата го няма и RAM мениджмънта е много по-добре. Браво на китайците за този ъпдейт.
Цитирай

Аз съм на Мтел и нямам ъпдейт.Проверявах 100 пъти.
Цитирай

То и аз още нямам но ще дойде рано или късно.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

От ФФ сложих Б387 няма лаг в камерата и рама е оптимизиран браво на Huawei.
Като цяло смартфона е страшно стабилен и бърз много съм доволен затова на коледа ще си взема флагмана Honor 9 ,който е телефон от най-висок клас.
1.14/1.24 свободна рам. Б387
С Б160 се въртеше на 700,800мб оптимизацията е огромна и се усеща.
Моя направи 1 година и 3 месеца и работи както в началото страхотно!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен преди 2 дни дойдоха и 2та ъпдейта.
Сега съм до В386 - двусимов Мтелски апарат.

Камерата вярно са я оправили - това ми беше най-дразнещото в 7цата!
Доволен съм. Smile

Явно го пускат постепенно.
Не знам защо, но на мен ми пристигна, като си включих WiFi-а за да си пусна ъпдейтите на програмките от гоогле плей стора. Може би няма общо, но все пак...

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

(2017-11-30, 14:04:36)bummer2000 написа:  И при мен преди 2 дни дойдоха и 2та ъпдейта.
Сега съм до В386 - двусимов Мтелски апарат.

Камерата вярно са я оправили - това ми беше най-дразнещото в 7цата!
Доволен съм. Smile

Явно го пускат постепенно.
Не знам защо, но на мен ми пристигна, като си включих WiFi-а за да си пусна ъпдейтите на програмките от гоогле плей стора. Може би няма общо, но все пак...

Има опция в актуализатора за ъпдейтите да са само през wi fi, може да си я включил без да искаш при предишен ъпдейт. Аз вчера я включих по инерция при първия но при втория я изключих Smile
Цитирай

Някой с б386\387 ще пробва ли да отвори 3-4 сравнително леки приложения и след това да се опита да ги отваря с мултитаскинга да видим дали ще ги презарежда щом има толкова много свободна рам. Благодаря

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

На мен пък РАМта си е една и съща!
Цитирай

Някой може ли да ми каже как е правилният начин да получа ъпдейта с FF. От Мтел е купуван телефона и по същия начин с FF бях надградил до B380, но нямам много спомени. Ако може някой да напише стъпка по стъпка какво да се направи като най - правилно. Всъщност като разцъках FF се сетих. Само ме интересува в моя случай трябва ли да инсталирам два последователни ъпдейта и кои точно да са те според версията с която съм (B380), съответно от където е купен. И да чакам ли да излязат сами или да действам направо с FF, това, че старият ъпдейт е инсталиран с FF дали ще се появят сами без FF. Какво да правя, Благодаря!

Edt:
Ако е правилна логиката ми - първо трябва да инсталирам B382, след това B386. Само към питанката ми остава (VNS-L21C432B382) FullOTA-MF което е по -голямото като размер или (VNS-L21C432B382) OTA MF, което е по - малко като размер да инсталирам, предполагам FullOTA-MF, но ще изчакам да кажете това ли е последователността и тези точно ли са ъпдейтите.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

Изчакай малко, ще ги получиш ОТА. Ако имаш руут ще ги получиш, но няма да можеш да ъпдейтнеш.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-30, 18:35:36)BlackBone написа:  Изчакай малко, ще ги получиш ОТА. Ако имаш руут ще ги получиш, но няма да можеш да ъпдейтнеш.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Не съм руутвал, сложил съм b380 с FF още като купих телефона и до там. Ще изчакам значи, дано скоро дойдат, благодаря!

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

(2017-11-30, 14:04:36)bummer2000 написа:  И при мен преди 2 дни дойдоха и 2та ъпдейта.
Сега съм до В386 - двусимов Мтелски апарат.

Камерата вярно са я оправили - това ми беше най-дразнещото в 7цата!
Доволен съм. Smile

Явно го пускат постепенно.
Не знам защо, но на мен ми пристигна, като си включих WiFi-а за да си пусна ъпдейтите на програмките от гоогле плей стора. Може би няма общо, но все пак...
И при мен дойдоха и двата ъпдейта но камерата си е все така.Трябва ли да връщам към фабрични настройки?
Цитирай

(2017-11-30, 14:13:35)BlackBone написа:  Някой с б386\387 ще пробва ли да отвори 3-4 сравнително леки приложения и след това да се опита да ги отваря с мултитаскинга да видим дали ще ги презарежда щом има толкова много свободна рам. Благодаря

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Леки едно две не презарежда. Тежки 3-4 презарежда някой от тях, други не. Няма начин 2GB RAM все пак. Тествах с вайбър, фейсбук, синоптик, браузър(новинарски сайт), messages и галерия. След ъпдейта телефона няма да ти стане флагман, но работи по-добре поне според мен.
Цитирай

Някой на Виваком, дали го получи? Че не ми се занимава с ФФ...
Цитирай

(2017-11-30, 16:46:16)milko_sf написа:  На мен пък РАМта си е една и съща!
Не виждам проблем да има в това.

 
Цитирай

(2017-12-01, 11:02:03)Boyko23 написа:  Някой на Виваком, дали го получи? Че не ми се занимава с ФФ...

И при мен няма още.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)