Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 7 - Официално?

(2017-12-01, 11:22:14)NoMaD написа:  Не виждам проблем да има в това.
 Аз и не съм казвал, че е проблем! Разбрал си ме погрешно! Споменавам, че РАМта на моят тел. не е толкова видно оптимизирана!  Но, няма проблеми!
Цитирай
Аксесоари

Бях дълго време с В380,вчера чрез Firmware Finder качих В382,а след това по въздуха ми дойде и В386 - телефона стана изключително пъргав,нямам никакви забележки досега.
Само не мога да намеря къде точно беше настройката при ново известие да светва екрана с прозореца на съответната нотификация...дано само не са я премахнали тази опция,ако някой се сеща да пише,благодарско предварително Smile

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

(2017-12-02, 10:40:54)ivo777 написа:  Бях дълго време с В380,вчера чрез Firmware Finder качих В382,а след това по въздуха ми дойде и В386 - телефона стана изключително пъргав,нямам никакви забележки досега.
Само не мога да намеря къде точно беше настройката при ново известие да светва екрана с прозореца на съответната нотификация...дано само не са я премахнали тази опция,ако някой се сеща да пише,благодарско предварително Smile
Настройка/лента за известия и състоянието

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Емо,три пъти прерових телефона,такава опция не намирам...

https://imgur.com/a/H8LeV

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

Аз съм с ELIT ROM V6 и опцията я има.

Изпратено от моят HUAWEI P9 Lite ELIT ROM V6 с помощта на Tapatalk
Цитирай

До вчера с В380 и аз я имах,баси тъпотията...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

С B387


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Пак ще питам! Емтелски, с версия VNS-L21C432B380 съм, надградена от мен преди с FF. Това, че е ъпдейтнат с FF преди значи ли че ще ми дойде ъпдейта сам, без FF и няма да има проблем, а просто трябва да чакам?

Аз пробвах с FF, но нещо не ми се получи, въпреки че преди съм го правил. Глася проксито на ръчно и localhost / 8080  , като вляза в ъпдейтъра от настройките ми излиза новия ъпдейт, но като тръгне да се тегли ми казва нещо от сорта, че връзката крашва и не може да се изтегли. На какво може да се дължи ?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

Когато намери новия ъпдейт махни прокси настройките и чак след това тегли ъпдейта.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

(2017-12-02, 15:29:49)ivo777 написа:  Когато намери новия ъпдейт махни прокси настройките и чак след това тегли ъпдейта.

Благодаря, стана. Сега слагам B382 1.6гб, която е и после да правя ли по същия начин за 386 или да чакам да ми излезе сам без FF?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

Не, 386 трябва да ти се появи наличен като нормален ОТА ъпдейт.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Инсталирах Б386 през Фирмуер Фаиндър, за сега не усещам разлика спрямо Б380, нито нещо е подобрено, нито е прецакано. Камерата пак си има малко лаг.
Не съм правил хард ресет след ъпдейта, но едва ли ще е от това.
Цитирай

(2017-12-02, 16:48:12)boandroid написа:  Инсталирах Б386 през Фирмуер Фаиндър, за сега не усещам разлика спрямо Б380, нито нещо е подобрено, нито е прецакано. Камерата пак си има малко лаг.
Не съм правил хард ресет след ъпдейта, но едва ли ще е от това.

Може ли да споделиш как си го инсталирал през firmware finder.
Цитирай

Аз инсталирах с FF както писах по горе B382, отначало не ми се появи ъпдейт. После ми се наложи да изляза и навън се свърза към някаква мрежа и ми излезе ъпдейта автоматично да го изтегля - 386, но тъй като не беше достоверна не я използвах с идеята да го обновя вкъщи. Да ама като се прибрах, ъпдейта изчезна и го няма, кога ще се появи пак и ще се появи ли сам отново, какво мога да направя?

Edit - нещо с настройките на wi-fi съм си прее*ал интернета, пуснах мобилния и веднага ми излезе, след което включих wi-fi и вече се тегли, мога ли някак да ги възстановя конкретно настройките на тази мрежа, ако изляза-вляза от нея дали ще се оправи, че нещо явно съм омазал.
Иначе вече съм с B386 - първите впечатления са добри, проблема с камерата го няма, лага го няма, изчисти се, свободната рам е чувствително повече  от  500-600мб свободни с моето потребление преди, сега е към 8-900, доволно. Радвам се!  

Edit 2 - на DCPH ли трябва да ми е мрежата, май го оправих?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

Да,така трябва да бъде.При DHCP устройството приема IP адрес от рутера,зададен му автоматично.Ако при настройването на Фирмуер Файндъра си барал настройките на безжичната карта на телефона и после си забравил да ги върнеш по подразбиране,то със сигурност това е била причината да нямаш нет от домашния рутер,понеже айпи-то на мрежовата карта на телефона ти е вече в друга група и не може да се свърже с рутера.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

С 386 най-после имам бадж на фейсбука.
Цитирай

(2017-12-03, 20:04:30)nescafe написа:  С 386 най-после имам бадж на фейсбука.
Имаш, ама май идва с огромно закъснение... Big Grin
Цитирай

(2017-12-01, 12:03:58)boandroid написа:  И при мен няма още.
Да, дойдоха два поредни ъпдейта на двусимов от Виваком още миналия четвъртък.
Цитирай

Нужно ли е да правя хард ресет,след този ъпдейт? Тела.работи перфектно.Последно хард ресет правих когато доиде 7цата.
Цитирай

Щом нямаш проблеми, не.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

ЕДИТ: За триене
Цитирай

Аз съм на Мтел и още нямам ъпдейт.Всеки ден проверявам.
Цитирай

При Б386 батерията пада по бързо при мен.. Цял ден вече не държи..
Цитирай

(2017-12-05, 13:45:25)te4koto написа:  Аз съм на Мтел и още нямам ъпдейт.Всеки ден проверявам.
Пиши на съпорта за повече инфо по въпроса.

 
Цитирай

(2017-12-05, 20:27:15)NoMaD написа:  Пиши на съпорта за повече инфо по въпроса.

На М-тел ли? Аз като съм на Теленор да пиша на тях ли че, не съм го получил а жена ми е.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)