Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android 7 - Официално?

мнение 1 151 от lemy

Как го получи по OTA (по въздуха) или през FF.
Цитирай

мнение 1 152 от xplod

При мен дойде ОТА тази сутрин, но няма никаква информация за ъпдейта.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 1 153 от MUFC

Вчера дойде B393. Секюрити пач 01 януари.
Какво им става, взеха редовно да ъпдейтвтат...
Толерантност и апатия са първите признаци на едно умиращо общество". Аристотел (384–322 пр.н.е)
Цитирай

мнение 1 154 от PROX1MO

При мен се появи някакъв бъг след последния пач. Не мога да си търся контактите от клавиатурата на дайълъра с цифрите. 2 пъти го рестартирах и пак неще. При вас как е?

Цитирай

мнение 1 155 от xplod

При мен това се случи преди няколко дни. Не бях актуализирал или качвал нещо ново! Оправи се частично след като индексирах отново контактите. Ако след това пак има контакт който не го открива - влизаш да го редактираш и изписваш отново името. Аз успях по този начин да си реша проблема.

Цитирай

мнение 1 156 от PROX1MO

Няма ли друг начин да се оправи, с 300+ контакта не е лесна работа. Ако ги експортна изтрия и импортна дали ще стане?

Цитирай

мнение 1 157 от xplod

Пробва ли с индексирането дали ще се оправи?

Цитирай

мнение 1 158 от joro_kem

(07 Feb 2018, 11:42:22)lemy написа: Как го получи по OTA (по въздуха) или през FF.
При мен дойде снощи ОТА (мтел)
Цитирай

мнение 1 159 от PROX1MO

@xplod
Цитат:Пробва ли с индексирането дали ще се оп

Да и стана, благодаря. Не бях забелязал че има такава опция. Не ми се беше налагало до сега.
Цитирай

мнение 1 160 от lemy

Трябва ли да има поставена сим карта в телефона за да получа ъпдейта по OTA ?
Цитирай

мнение 1 161 от Wild bear

Ъпдейтват си честичко информацията от телефоните ни.те не напразно са известни с отчет към китай
Цитирай

мнение 1 162 от speedemon

И при мен дойде ОТА 392 - м*ел. Не знам дали си въобразявам, но сякаш виждам разлика в рамта към по - добре, значително повече мб свободни имам от преди него, но не знам как е възможно след като е само секюрити уж и може би съм се заблудил, но за сега много доволно!
Цитирай

мнение 1 163 от ivoli77

Днес дойде 392, Теленор
LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite
Цитирай

мнение 1 164 от SnuupyExmorRS

Тоя ъпдейт е смешна работа, получихме два последователни ъпдейта, последния без никаква информация за него, а стоим с Андроид 7.0, при положение, че има 7.1-8.... Нулева поддръжка, а телефона го имам от година и половина.
Proud Owner of Huawei P9 Lite @ SanDisk 16GB Class 10
Цитирай

мнение 1 165 от sisozhekov

(12 Feb 2018, 10:07:26)SnuupyExmorRS написа: Тоя ъпдейт е смешна работа, получихме два последователни ъпдейта, последния без никаква информация за него, а стоим с Андроид 7.0, при положение, че има 7.1-8.... Нулева поддръжка, а телефона го имам от година и половина.

Той с 7.0 едва диша тоя телефон, вие искате 8...
Prestigio PAP4040DUO ->Samsung Galaxy S3 Mini-> Nokia Lumia 520-> Microsoft Lumia 535-> iPhone 4-> Alcatel One Touch Idol 2 6037Y -> Alcatel One Touch Idol 3 Mini 6039Y -> Huawei P9 Lite
Цитирай

мнение 1 166 от MUFC

Lol Lol Lol

Ех че сте и вие, имате телефони за 100лв втора ръка, и едвам вървели, и нямали ъпдейти! Visslar
За година и осем месеца, съм имал десетки ъпдейти. АНдроида от 6 на 7, ЕМУИ от 4.0, на 4.1, после 4.1.1, сега 5.0.1, ще има 5.1.... Само последните 3 са секюрити такива, редовни, като сега е с януарските пачове. Само Пиксел имат февруарските. А Самсунг с кои са?? Grater

И как ще върви едвам със 7, като при мен всичко е суперстабилно, и лети! Телефона е чук, и нямам никакви, дори минимални проблеми и грижи с него! (засега Angel )

Момчета, няма как да искате повече, от такова устройство! Дайте да сме реалисти!
Storstark
Толерантност и апатия са първите признаци на едно умиращо общество". Аристотел (384–322 пр.н.е)
Цитирай

мнение 1 167 от sisozhekov

(12 Feb 2018, 21:09:02)MUFC написа: Lol  Lol  Lol

Ех че сте и вие, имате телефони за 100лв втора ръка, и едвам вървели, и нямали ъпдейти! Visslar
За година и осем месеца, съм имал десетки ъпдейти. АНдроида от 6 на 7, ЕМУИ от 4.0, на 4.1, после 4.1.1, сега 5.0.1, ще има 5.1.... Само последните 3 са секюрити такива, редовни, като сега е с януарските пачове. Само Пиксел имат февруарските. А Самсунг с кои са?? Grater

И как ще върви едвам със 7, като при мен всичко е суперстабилно, и лети! Телефона е чук, и нямам никакви, дори минимални проблеми и грижи с него! (засега  Angel )

Момчета, няма как да искате повече, от такова устройство! Дайте да сме реалисти!
Storstark

Много интересно как телефона ми е 100 лв. втора ръка като го взех още като излезе P9 Lite(2016), и откакто съм с Андроид 7 ми лагва камерата на макс. Smile
Prestigio PAP4040DUO ->Samsung Galaxy S3 Mini-> Nokia Lumia 520-> Microsoft Lumia 535-> iPhone 4-> Alcatel One Touch Idol 2 6037Y -> Alcatel One Touch Idol 3 Mini 6039Y -> Huawei P9 Lite
Цитирай
Sad 

мнение 1 168 от bobbyb_bg

И при мен го има проблема с камерата.
Цитирай

мнение 1 169 от PROX1MO

Абе проблема с индексирането на контактите си остава. Като ги индексиране работят и след ден пак няма част от тях в бързото набираме.

Цитирай

мнение 1 170 от xplod

Да. И при мен е така..

Цитирай

мнение 1 171 от PROX1MO

Дано ги оправят в следващия ъпдейт, щото се пренервям. Това с контактите стана от последните 1-2 ъпдейта.

Цитирай

мнение 1 172 от xplod

Здравейте г-н Иванов,

Благодарим за обратната връзка!
След последните ъпдейти, тази функция не би трябвало да бъде активна. Ето защо след ръчна настройка, след определено време спира да функционира.
Оставаме на разположение при възникване на други въпроси и желаем успешен ден!

Явно умишлено са я деактивирали..
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD