Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 7 - Официално?

Как го получи по OTA (по въздуха) или през FF.
Цитирай
Аксесоари

При мен дойде ОТА тази сутрин, но няма никаква информация за ъпдейта.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вчера дойде B393. Секюрити пач 01 януари.
Какво им става, взеха редовно да ъпдейтвтат...
Цитирай

При мен се появи някакъв бъг след последния пач. Не мога да си търся контактите от клавиатурата на дайълъра с цифрите. 2 пъти го рестартирах и пак неще. При вас как е?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен това се случи преди няколко дни. Не бях актуализирал или качвал нещо ново! Оправи се частично след като индексирах отново контактите. Ако след това пак има контакт който не го открива - влизаш да го редактираш и изписваш отново името. Аз успях по този начин да си реша проблема.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма ли друг начин да се оправи, с 300+ контакта не е лесна работа. Ако ги експортна изтрия и импортна дали ще стане?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пробва ли с индексирането дали ще се оправи?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-02-07, 10:42:22)lemy написа:  Как го получи по OTA (по въздуха) или през FF.
При мен дойде снощи ОТА (мтел)
Цитирай

@xplod
Цитат:Пробва ли с индексирането дали ще се оп

Да и стана, благодаря. Не бях забелязал че има такава опция. Не ми се беше налагало до сега.
Цитирай

Трябва ли да има поставена сим карта в телефона за да получа ъпдейта по OTA ?
Цитирай

Ъпдейтват си честичко информацията от телефоните ни.те не напразно са известни с отчет към китай
Цитирай

И при мен дойде ОТА 392 - м*ел. Не знам дали си въобразявам, но сякаш виждам разлика в рамта към по - добре, значително повече мб свободни имам от преди него, но не знам как е възможно след като е само секюрити уж и може би съм се заблудил, но за сега много доволно!

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

Днес дойде 392, Теленор

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Тоя ъпдейт е смешна работа, получихме два последователни ъпдейта, последния без никаква информация за него, а стоим с Андроид 7.0, при положение, че има 7.1-8.... Нулева поддръжка, а телефона го имам от година и половина.

Proud Owner of Huawei P9 Lite @ SanDisk 16GB Class 10
Цитирай

(2018-02-12, 09:07:26)SnuupyExmorRS написа:  Тоя ъпдейт е смешна работа, получихме два последователни ъпдейта, последния без никаква информация за него, а стоим с Андроид 7.0, при положение, че има 7.1-8.... Нулева поддръжка, а телефона го имам от година и половина.

Той с 7.0 едва диша тоя телефон, вие искате 8...

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

Lol Lol Lol

Ех че сте и вие, имате телефони за 100лв втора ръка, и едвам вървели, и нямали ъпдейти! Visslar
За година и осем месеца, съм имал десетки ъпдейти. АНдроида от 6 на 7, ЕМУИ от 4.0, на 4.1, после 4.1.1, сега 5.0.1, ще има 5.1.... Само последните 3 са секюрити такива, редовни, като сега е с януарските пачове. Само Пиксел имат февруарските. А Самсунг с кои са?? Grater

И как ще върви едвам със 7, като при мен всичко е суперстабилно, и лети! Телефона е чук, и нямам никакви, дори минимални проблеми и грижи с него! (засега Angel )

Момчета, няма как да искате повече, от такова устройство! Дайте да сме реалисти!
Storstark
Цитирай

(2018-02-12, 20:09:02)MUFC написа:  Lol  Lol  Lol

Ех че сте и вие, имате телефони за 100лв втора ръка, и едвам вървели, и нямали ъпдейти! Visslar
За година и осем месеца, съм имал десетки ъпдейти. АНдроида от 6 на 7, ЕМУИ от 4.0, на 4.1, после 4.1.1, сега 5.0.1, ще има 5.1.... Само последните 3 са секюрити такива, редовни, като сега е с януарските пачове. Само Пиксел имат февруарските. А Самсунг с кои са?? Grater

И как ще върви едвам със 7, като при мен всичко е суперстабилно, и лети! Телефона е чук, и нямам никакви, дори минимални проблеми и грижи с него! (засега  Angel )

Момчета, няма как да искате повече, от такова устройство! Дайте да сме реалисти!
Storstark

Много интересно как телефона ми е 100 лв. втора ръка като го взех още като излезе P9 Lite(2016), и откакто съм с Андроид 7 ми лагва камерата на макс. Smile

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай
Sad 

И при мен го има проблема с камерата.
Цитирай

Абе проблема с индексирането на контактите си остава. Като ги индексиране работят и след ден пак няма част от тях в бързото набираме.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да. И при мен е така..

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дано ги оправят в следващия ъпдейт, щото се пренервям. Това с контактите стана от последните 1-2 ъпдейта.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте г-н Иванов,

Благодарим за обратната връзка!
След последните ъпдейти, тази функция не би трябвало да бъде активна. Ето защо след ръчна настройка, след определено време спира да функционира.
Оставаме на разположение при възникване на други въпроси и желаем успешен ден!

Явно умишлено са я деактивирали..
Цитирай

Какъв точно е бил въпроса ти и защо не би трябвало да бъде активна. По скоро трябва да е, но са я счупили без да искат.
Между другото открих нова функция, незнам от колко време в има и от кой ъпдейт. Имаме мултитаскинг, може да работим с 2 програми едновременно. След като отворим първата програма задържаме квартчето и се появява разделителна линия на екрана. После избираме и 2ра програма. Много яко!

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това с двете програми го има още от андройд 7 ъпдейта. Иначе им обясних точно и ясно за проблема който се наблюдава и ми отговориха това. Пробвах нещо друго и прехвърлих контактите от гугъл акаунта в телефона и нещата са ОК от една седмица.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Този ъпдейт  пише че подобрява приложението за камерата, но сигурно ще дойда ОТА края на Април ..  Yikes
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)