Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт от B360/1 до B378 чрез dload. EVA-L09/19

(2017-02-19, 21:47:09)xelibry написа:  Колега не издържах и аз като теб и го шибнах много здраво в пода в резултат на което придоби причудлива форма Grater Най-лошото е че го направих точно на рождения си ден, егати иронията на съдбата получих невероятен подарък!!! Всичко това след флашване и мъки цяла нощ, остави другото но при удара металния гръб на телефона проби батерията и за малко да не експлоадира разминах се с малко пушек и леко изгаряне на пръстите опитвайки се да го взема от пода. Жена ми избяга панически от стаята мислейки че съм превъртял понеже освен здравото блъскане имаше и яки псувни към всичките майки на цялата китайска нация.
Е, аз поне си сдържах нервите, че и аз съм трошиш техника, не телефони но разни CD плеъри, та знам и се сдържам.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Note 9, 10+
Цитирай
Аксесоари

Аз се чудя, защо просто не се обърнахте за помощ лъм Huawei Bulgaria. Имах проблем с една актуализация и телефона ми влизаше само в eRecovery и Fastboot. Дотам. Какви ли софтуери не свалях, не искаше да се актуализира. Все забиваше на различни проценти.

Изпратих го чрез Виваком, след седмица лично ми се обадиха от Huawei, че е готов и за да не чакам връщането през Виваком, за тяхна сметка ми го върнаха по куриер още на другия ден.

 НЕ СЪМ ПЛАЩАЛ НИЩО! ХОРАТА СА СМЕНИЛИ ЦЯЛАТА ПЛАТКА ЗА ТЯХНА СМЕТКА! Не си личи,че е отварян дори!

По телефона ми казаха, така и така, господине Вие сте притежател на нашия флагман, не можем да си позволим да Ви изгубим като клиент, дано сме били полезни, а ремонта решен своевременно!

ЕТО ТАКА СЕ ПРАВИ БИЗНЕС! ЕВАЛА!

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай

(2017-02-20, 12:30:30)amonev написа:  Аз се чудя, защо просто не се обърнахте за помощ лъм Huawei Bulgaria. Имах проблем с една актуализация и телефона ми влизаше само в eRecovery и Fastboot. Дотам. Какви ли софтуери не свалях, не искаше да се актуализира. Все забиваше на различни проценти.

Изпратих го чрез Виваком, след седмица лично ми се обадиха от Huawei, че е готов и за да не чакам връщането през Виваком, за тяхна сметка ми го върнаха по куриер още на другия ден.

 НЕ СЪМ ПЛАЩАЛ НИЩО! ХОРАТА СА СМЕНИЛИ ЦЯЛАТА ПЛАТКА ЗА ТЯХНА СМЕТКА! Не си личи,че е отварян дори!

По телефона ми казаха, така и така, господине Вие сте притежател на нашия флагман, не можем да си позволим да Ви изгубим като клиент, дано сме били полезни, а ремонта решен своевременно!

ЕТО ТАКА СЕ ПРАВИ БИЗНЕС! ЕВАЛА

Да и така може, но в моя случай си е моя грешката. Не прочетох, че ъпдейта е за L09, а аз имам L19 и от там се оплетоха нещата.   Bu
Плюс това, телефона е купуван от БГ, а сега не съм. 
Също така, когато се омаза работата не бях пробвал всички възможни процеси, след, като изтеглих правилният софт и направих ролбак, нещата се оправиха.  Е отне ми няколко часа, но това е защото от сървърите на Хуауей се тегли много бавно. 1.6ГБ за 6 часа. Иначе целият процес по ролбак и ъпдейта отнема около 20 мин.   Wink

Note 9, 10+
Цитирай

Аз искам да попитам дали ъпдейта за L19 е на български език?

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Да, има български.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Благодаря за отговора. Сега го тегля и започвам процедурата. Smile

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Да ни е честит ОTA ъпдейт до B378! Smile

Sent from my 6045K using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-02-23, 09:16:54)vladols написа:  Да ни е честит ОTA ъпдейт до B378! Smile

Sent from my 6045K using Tapatalk

Упдейта от 360 / 361 ли е или от 178 ?
Цитирай

От B360 е. Изтеглих B378, но така и не го инсталирах. Днес сутринта обаче получих OTA.

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Дойде ОТА ъпдейт от В360 на В378 за L09 . Smile

Smile
Цитирай

(2017-02-23, 18:15:11)georgieff21 написа:  Дойде ОТА ъпдейт от В360 на В378 за L09 . Smile
Браво колега. От оператор ли ти е взиман телефона и, ако да от кой?

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, Хапарата е от Теленор .

Smile
Цитирай

(2017-02-23, 18:30:16)georgieff21 написа:  Да, Хапарата е от Теленор .
Колега би ли проверил дали ти работи HiVoice

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-02-23, 18:16:31)fafi1979 написа:  Браво колега. От оператор ли ти е взиман телефона и, ако да от кой?

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

И при мен дойде ъпдейта директно от 178 към 378. Телефона е купуван от М тел.
Цитирай

(2017-02-23, 21:30:27)fafi1979 написа:  Колега би ли проверил дали ти работи HiVoice

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Здравей колега, да работи HIVoice

Huawei P30 PRO
Цитирай

Здравейте колеги, аз моя го ъпдейтнах преди 1-2 седмици през dload от 360=>361 и после до 378 (L09 e машинката) и нямам никакви проблеми всичко си работи идеално и HiVoice и старите бъгове са изчистени, няма го и проблема когато ти звъни непознат номер(такъв който го нямаш в контакти), само с Viber-а неможем да се разберем нещо, но явно е от самото приложение, когато то си реши ми показва известия, а съм го оставил да работи на фонов режим и всички други настройки, но и на старото ми HTC беше така. Някой друг с проблем с Viber-a?
Цитирай

(2017-02-24, 11:49:36)xander449 написа:  Здравейте колеги, аз моя го ъпдейтнах преди 1-2 седмици през dload от 360=>361 и после до 378 (L09 e машинката) и нямам никакви проблеми всичко си работи идеално и HiVoice и старите бъгове са изчистени, няма го и проблема когато ти звъни непознат номер(такъв който го нямаш в контакти), само с Viber-а неможем да се разберем нещо, но явно е от самото приложение, когато то си реши ми показва известия, а съм го оставил да работи на фонов режим и всички други настройки, но и на старото ми HTC беше така. Някой друг с проблем с Viber-a?
Ами при мен вайбъра работи отлично. Включил ли си му power intense? Единственият проблем при мен е с HiVoice, ама той не ми и пука много.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Колега ъпа през HiCare ли дойте или settings/update?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Samsung Galaxy S IV BE  GT-I9515, Android 5.0.1
Prestigio PMP 5780D DUO, Android 4.1.1
Цитирай

Ъпдейта дойде през settings/update .

Smile
Цитирай

Колеги моля за малко помощ Телефона ми започна много да грее. Инсталирах приложение и даде 43 градуса. Също и батерията започна да пада доста бързо за около 6 часа . Днес се свързах с колцентъра на Huawei   и ми казаха да направя ролбак. Изпратиха ми 2 линка . Първия е 90 МБ а втория около 1,6 Gb. Разбрах да направя папка в SD картата. Но първо какво да инсталирам по малкия файл и като се включи телефона по големия. От там да чакам  ОТА до 7.0. Моля за  разяснение да не объркам нещо.
Цитирай

(2017-03-20, 20:35:46)dinkogospodinov написа:  Колеги моля за малко помощ Телефона ми започна много да грее. Инсталирах приложение и даде 43 градуса. Също и батерията започна да пада доста бързо за около 6 часа . Днес се свързах с колцентъра на Huawei   и ми казаха да направя ролбак. Изпратиха ми 2 линка . Първия е 90 МБ а втория около 1,6 Gb. Разбрах да направя папка в SD картата. Но първо какво да инсталирам по малкия файл и като се включи телефона по големия. От там да чакам  ОТА до 7.0. Моля за  разяснение да не объркам нещо.


Ролбак става на две стъпки.
Първо правиш бекъп задължително, защото всичко от телефона ти 
ще се изтрие.(Без това, което е в СД картата)

След което се прави папка dload в картата памет НЕ В ПАМЕТТА НА ТЕЛЕФОНА
В тази папка се слага малкият файл Update.
После гасиш телефона и като е изключен натискаш увеличаване, намалпне на звука(двете заедно) и Power Up бутоните. Така държиш дкоато не започне да се инсталира. 
После, като свърши процеса, рестартираш и махаш Update файла от dload папката.

След това слагаш Големият Update файл в същата dload папка в КАРТАТА ПАМЕТ, НЕ ВЪВ ВЪТРЕШНАТА ПАМЕТ.

Изключваш телефона и пак с всичките бутони държиш, докато започне инсталацията.
След като преключи всичко, рестарт и после е добре също да направиш hard reset.

После рестарт пак и си вкарваш отново данните от бекъпа.

После всичките ъпдейти ще ти дойдат ОТА.

Note 9, 10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)