Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firmware за S3 Neo I9300I
#1

Здравейте! Имам нужда от помощ! Ще съм много благодарен, ако някой, притежаващ такъв телефон, едносимов, син, закупен от Мтел, ми каже каква е версията на основната честота, ядрото и номер на компилацията, такава с каквато се продава телефона. След прословутия скапан ъпдейт на гугъл, пробвах всякакви версии на firmware, но все нещо не беше наред.
Много благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, ето ти данните от моя с последния ъпдейт на защитата от юни 2016.

               
Цитирай
#3

Много ти благодаря! Аз всъщност в момента съм с точно тази версия, но не е тази, с която беше телефонът преди да си правя експерименти. Съжалявам, че не си записах оригиналната версия, за да я потърся, здраве да е! :-)
Цитирай
#4

При мен с тази версия телефона си работи перфектно. Дори след последния ъпдейт грее значително по-малко.
Естествено без последните ъпдейти на Google и Facebook. Все пак мисля, че имам backup на оригиналния софтуер с който е купен телефона от Мтел. Ако ти трябва кажи да го потърся.
Цитирай
#5

И при мен работи добре, само браузърът е по-различен от преди, говоря за вграденият браузър, различното е , че ми отваря най-посещаваните сайтове, а преди отваряше показалците, още нещо, при отваряне на фейсбук през браузъра и затварянето му, след това в най-посещаваните сайтове имам 2 или 3 пъти фейсбук, изтривам излишните и след това пак се появявят. Не е фатално разбира се, но аз съм човек на навиците. И още нещо, при тази версия имам страшно много неща на Самсунг, които преди ги нямаше, става дума за системни процеси, около 12 са. Пак благодаря и поздрави!

   
Цитирай
#6

знам че е стара темата
по пък може да трябва на някого
версията от моя телефон


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Много благодаря! Оправиха се нещата по един или друг начин! Поздрави!
Цитирай
#8

Привет на всички андроид маняци.
Искам да помоля някой да ми помогне с намирането на читав софтуер за С3 Нео.
Пробвах да сваля няколко до сега и всеки път след разархивиране ми пише , че са повредени.
От къде бих могъл да си сваля здрав и работещ?

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#9

www.sammobile.com

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)