Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Деинсталиране за заводски приложения
#1

Здравйте искам да попитам как може да деинсталирам заводските приложения от телефона Samsung Galaxy S5.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари
#2

Тябва първо да ти е рутнат телефона . После ползваш програма . Аз например ползвам тази "Root Uninstaller Pro" , но ти може да си избереш друга .

Storstark
Цитирай
#3

С деактивиране и забрана от диспечера на приложенията но при всяко изключване на телефона май трябва да повтаряш операцията.
Цитирай
#4

За деактивирането знам но така не се освобождава никаква памет на телефона а не ми се иска телефон за 1000лв. да го рутвам с някое приложение на самсунг няма ли начин веднъж им писах но нищо дадоха ми някакъв тъп отговор питах дали не може с някоя актуализация да си избера кои приложения да се махнат.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

@zaekadj, вече ти е отговорено, само чрез root могат да бъдат премахнати стокови приложения, иначе можеш да ги спреш от диспечера на приложенията, но гаранция, че след време няма да тръгнат пак е относителна.

 
Цитирай
#6

няма нищо страшно в рутването ако почетеш малко и го направиш внимателно, а и винаги можеш да го махнеш после. Колкото до деактивацията, аз съм си деактивирал сума неща и никога не са ми са се пускали.
Как супявате да го запълните тоя телефон при наличието на слот за карта памет, направо не ми го побира акълаSmile

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай
#7

Телефона има слот за карта но като инсталираш приложения не знам дали може да се инсталират на картата.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#8

@zaekadj, може да ги инсталираш на картата, след root на телефона си.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)