Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запознанства Локатор
#1

Търся програма за запознанства около теб. Да открива хора близо до теб с които можеш да общуваш и запознаваш. То даже мисля, че има няколко такива. Но ако може да се назоват и в глобален(световен мащаб) и най-добрите за България като цяло. Защото повечето са пригодени за Америка или друга голяма страна. За България не знам да има точно хубави такива работещи коректно. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Badoo - пробвай я Smile Има доста народ вътре.....
Цитирай
#3

Badoo и аз съм я тествал.

Има и приложение за gepime, grindr и twoo за по-отраканите. Smile

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#4

Aha.bg от Google Play. Има я и под Windows. Много добра програма...
Цитирай
#5

Какво мислите за Twoo, Badoo?
В Тиндър забелязвам, че и там стоят някакви само да си губят времето (и моето).

Понеже избягвам да се логвам през ФБ... а чрез имейл, за да кача снимки ми иска да дам позволение на АПП-а за снимките ми в телефона.  
Това трябва ли да ме притеснява? И при други приложения като ми иска тази опция - ме спира да си инсталирам.
Или да си избера ФБ и да избирам от там някоя снимка.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#6

Ако се притесняваш да дадеш позволение на Тиндър за снимките не знам как ще стигнеш до нещо повече с мадамите там... А те са много и не просто си висят Wink
Баду е пълен булшит, battery hog и е пълно с прости хора.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#7

Ами там позамря...Тиндър - и съм шернал от фейса 2 снимки. Исках да ги сменя с други от паметта, но се отказах поради горните съображения.

Качих Twoo, но за да лайквам иска да кача снимки - и да позволя достъп до снимки, медия, файлове. 
А това са лични неща?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)