Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI Mate 9 - мнения и лични впечатления

Има го за 850 в skyfon. Имат 2 физически магазина във Варна. Моя е от там. Реално го има и за 825 от друг подобен магазин с добри отзиви. Не знам защо съм се объркал че го има за 800. Честно казано едва ли и цената му ще я свалят повече от това.
Цитирай
Аксесоари

Покрай многото четене ме притеснява колко са зле Huawei с update-ите. Ще получи 8 ама дотука ще е май.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Май май... То докато излезе Андроид 9 я камилата, я камиларя. Самсунг по-добре ли са с ъпдейтите? Твоя има ли вече Орео? Не съм имал незнам. Иначе за ъпдейти навреме - взимаш Пиксел. Или се бъркаш за най-новия модел от който и да е прозводител.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Не, но се очаква Февруари да го получи. Все тая, поне Treble му е пуснат и си заслужава само заради това.

Днес би трябвало да го взема и ще пиша впечатления предвид, че друго освен Самсунг не съм ползвал

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Защо задната камера е толкова тъмна? Предната е по-добра от на Edge-a и ме радва, но от задната не съм особено очарован.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте,

От къде мога да закупя най-изгодно Mate 9 на изплащане?

Благодаря предварително!

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Samsung Galaxy S4 Value Edition I9515
Цитирай

Нямах си работа и по някакъв начин добавих бутон да се скрива навигацията. Идеята е хубава, но постоянно кликам на нея при положение, че искам да използвам бутона за връщане. Как да го махна? [Изображение: d04208bfb0eef0f523e7e5c6611086b4.jpg]

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Меню, интелигентна помощ, системна навигация. Първата опция.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

аа благодаря. И надявам се последен въпрос. Super Charging-a не може да се спре май? Освен с друго зарядно де.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Не се спира. Ас се чудя освен при самсунг при друг става ли.
Цитирай

Това е малко гадно, че нямаш избор. Понеже мразя пластмасовите "стъклени" протектори и не обичам калъфи, някой намерил ли е скин за телефона? На Skinomi са много готини ама през ebay uk ще ми дойде общо за 50лв, ебахти скина златен ще е.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Някой може ли да ме посъветва откъде мога да закупя Mate 9 най-изгодно и на изплащане?

Sent from my Le X822 using Tapatalk

Samsung Galaxy S4 Value Edition I9515
Цитирай

3 години стана ползвам Mate 9 Pro.

Still going strong!

Нищо, че сме в архива вече. Big Grin

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

И аз така. 
Не мога да намеря подходящ за да го сменя.
Всичко си има.  Smile

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай

Интересно, днес получих стабилен ъпдейт близо 4ГБ. Добавя някои нови функции и security patch от септември.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Още един ъпдейт за нашето телефонче.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)