Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане относно сервизна информация.
#26

Дадох телефона си в K&K пък ще видим какво ще стане. Техникът сравни с неговия някъде на тъмно и го призна като проблем. Като цяло бяха любезни.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
Аксесоари
#27

нали се сещате че масово само недоволните хора ще влязат да пишат мнения с цел да ги оплюят... доволните клиенти няма да тръгнат да пишат поне тук в БГ процента е много малък ... аз лично съм много доволен от Булграм... пратих им телефона с дефектен дисплей, нямаха дисплеи- пуснаха заявка към самсунг и на 18-19тия ден ми върнаха чисто нов не разпечатан телефон.. през този период им звънях 3-4 пъти и всеки път много любезно ми даваха информация какво е положението и какво се очкава да се случи ....
Цитирай
#28

(2017-02-21, 16:54:32)Kirilov_8520 написа:  Звъннах на КК и ми казаха от там че телефона бил одобрен от Самсунг за замяна. Бил вкаран във някакъв регистър. От тук какво следва? От каде да си взема новият: да изисквам от съответният търговец да ми даде нов или какво да правя не знам вече.

Самсунг първо ще пусне към търговеца. В единият случай ще ти предоставят от сервиза протокол за замяна с който отиваш при търговеца и ти дава нов. Другия вариант е направо новия телефон да отиде в сервиза и от там да си го получиш. За това трябва да те уведомят от сервиза в който си го оставил какво точно ще се случи. При мен от сервиза ми се обадиха, че Мтел ще ми възстанови сумата защото няма как да ми предостави същия модел телефон...и сега чакам превод. Цялата процедура по замяна е 30 дни.
(2017-02-21, 15:44:20)ivkos написа:  Случката с колегата по-горе, на който от Булграм са му върнали неоправен телефона, малко ме притеснява. Плюс това прочетох и доста негативни мнения в Google Maps за тях. Може да се пробвам при K&K.

Напиши сервиз "Сръчко" и ще прочетеш и за тях по нови мнения. Аз като вече техен клиент мога да кажа, че за нищо не стават!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)