Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сваляне на снимки от Samsung Cloud?
#1

Здравейте, колеги! Като за начало - не съм S6 User, но ми се струва, че моята Note 5-ца е максимално близо до S6 като софтуер и изобщо начин на работа, тъй че ще питам тук поради липсата на Note 5 подраздел. По същество... Телефона НЕ е руутнат и е с последните OTA ъпдейти, които са излезли. Месинджъра ми се беше омазал до безобразие и бъгваше и насичаше все едно съм го подкарал на Galaxy S1 /може и там да върви по мазно...  Big Grin /. След като няколко преинсталирания на приложението не помогнаха реших да пробвам с малко по драстични мерки - хард ресет. Направих си всички ми познати бекъпи от Samsung Cloud и ресетнах телефона. Засега работи добре, голяма част от нещата ми ги върна, което е ОК. Имам проблем с галерията, обаче. Оказва се, че всичките ми снимки и видео клипове направени досега са си пак в Галерията, подредени по същия начин, но не се намират на телефона, а вече са в Cloud-а и сега, ако искам да изпратя изображение или клип по Месинджър или да го кача във Фейсбук или каквато и да е друга манипулация удрям на греда, защото на телефона няма нищо. Прочетох в нета, че като съм на конкретното изображение/видео в Галерията и извикам допълнителните настройки има бутонче "Изтегли" и снимката се появява най-отгоре в галерията като дата на създаване и толкова. Не намирам как да направя същото с всички файлове. Имам над 900 такива и не ми се занимава с всички едно по едно, а и ще ми се обърка подредбата на цялата галерия, което също не е много приемливо. Дали пропускам нещо? Идеи? Благодаря предварително на отзовалите се! Smile

Samsung Galaxy Note 5 Gold Platinum 32GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей! Аз съм със с6 едж плюс, който е досущ като note 5. Имам същият проблем с месинджъра на фейсбук. Направо ме влудява. Много често лагва (само той) и като отворя хронологията с чатовете тя започва да се разбърква като числата от тотото. Мислех да пусна тема, в която да питам само аз ли го имам този проблем и евентуално как да го отстраня. Мисля, че самото приложение е бъгаво.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#3

Здрасти, колега! Съквартиранта ми има същия като твоя, който е същия като моя, да. Big Grin Проблема е наличен при тези модели. Други мои познати със SGS 6 Edge+ имат същия проблем,  което пък е доста интересно, защото другия ми съквартирант е с Note 4 и при него няма и помен от този проблем. При мен ситуацията беше трагична. Приложението беше неизползваемо!   Вчера му направих full restore. Страх ме е да кажа, но засега работи Окей. Продължавам да тествам. Не знам все още как да се оправя със файловете в Галерията. Дано някой помогне...

Samsung Galaxy Note 5 Gold Platinum 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)