Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Индикация при пренасочено повикване
#1

Здравейте
Имам следният проблем.
Телефона в офиса ми е пренасочен към GSM след третото повикване.
Когато приемам разговорът на дисплея на телефона не виждам индикация че това повикване е пренасочено.
Телефона ми е Samsung Galaxy J1mini prime с Android 6.01
Цитирай
Аксесоари
#2

Ти и да искаш няма как да разбереш дали е било пренасочено без значение модела/марката на телефона.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Ами виждал съм на Android 5.... индикация.
Говорим в момента на повикването искам да разбера а не след това.

Проблемът всъщност е че съобщението за пренасочване се показва само за една секунда и докато го извадя вече е изчезнало. Говорим без инсталиране на допълнително приложение иначе намерих две приложения за 4.1 но те искат достъп до READ_LOGS. READ_PHONE_STATE и нямам на идея как може да стане
Цитирай
#4

Здравейте отново Smile
Направих го и работи с две приложения.
Едното платено (пробвано е с демото) а другото безплатно.
По време на позвъняването когато има пренасочване се появява съобщението и стои през цялото време.
Не е необходимо да се рутва телефона но се изисква настройка. Цялата процедура е лена и отнема около половин час с включено свалянето на софтуера.
На мен ми отне два дена четене при положение, че това е първият ми телефон с Андроид.
Който иска да го направи може да се свърже с мен на slavib@outlook.com
Цитирай
#5

(2017-02-16, 20:30:50)slavib написа:  Здравейте отново Smile
Направих го и работи с две приложения.
Едното платено (пробвано е с демото) а другото безплатно.
По време на позвъняването когато има пренасочване се появява съобщението и стои през цялото време.
Не е необходимо да се рутва телефона но се изисква настройка. Цялата процедура е лена и отнема около половин час с включено свалянето на софтуера.
На мен ми отне два дена четене при положение, че това е първият ми телефон с Андроид.
Който иска да го направи може да се свърже с мен на slavib@outlook.com

Не е ли по лесно и правилно да споделиш тук във форума ?!

XIAOMI Redmi Note 9 Pro black - Android 11 (RKQ1.200826.002) 12.0.1 RJZMIXM
Цитирай
#6

Нещо не схванах гимнастиката? 2 приложения и 30 мин.настройки за какво-да разбереш дали повикване е пренасочено?Към кой номер е пренасочено или след колко време е пренасочено?Всичко това го има с 2-3 цъкания на "настройки повиквания",включително и анулиране на всички пренасочвания!
Цитирай
#7

Става въпрос, когато имаш входящо пренасочено обаждане към твоя номер да ти показва /нотифицира/, че обаждането не е директно към теб , а е чрез пренасочване към твоя номер. Така знаеш кой те търси на твоя номер или на номера който си направил пренасочването. Е това е проблема, че не мога да намеря работещо приложение което да дава тази информация, когато ти звънят чрез пренасочено повикване.

XIAOMI Redmi Note 9 Pro black - Android 11 (RKQ1.200826.002) 12.0.1 RJZMIXM
Цитирай
#8

Мен пък ме дразни като набирам някого и ми излизат някакви съобщения (че си е прехвърлил номера при друг доставчик). Не може ли да се изключва?
Цитирай
#9

(2017-05-23, 09:23:32)Герасим Пантелеев написа:  Мен пък ме дразни като набирам някого и ми излизат някакви съобщения (че си е прехвърлил номера при друг доставчик). Не може ли да се изключва?

Няма как да ти излизат такива съобщения (в смисъл текстови), а единствено преди да чуеш свободно ще чуеш мелодия, т.е. номера е пренесен към друг оператор.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#10

Има и още как, точно като насочвам телефона към ухото ми изскача черно балонче с бели букви на шибана латиница и първите пъти се стрясках какви са тези щуротии (внимание активирано е пренасочване на еди какво си), добре поне че "безплатните" ми минути са към всички доставчици накуп. Изобщо много смотано е направено това пренасяне на номерата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)