Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 8, кодово име 'Baikal'
#1

[Изображение: sKNHeha.png]

Очаква се Galaxy Note 8 да разполага с 4K дисплеъй (за по-добра работа с VR технологията) и с AI-виртуалния асистент Bixby. Батериите за устройството ще са от LG. Възможно е дизайнът да продължава този на очаквания Galaxy S8/+, както при злополучния Note 7, който продължи дизайнът на S7. На този ранен етап няма много информация, но започват да се появяват все повече подробности.

Байкал е езеро в Сибир и се води като най-дълбокото езеро на планетатa. Във връзка с кодовото име се спекулира, че това подсказва подобрена водоустойчвост или пък справяне с топлоотделянето (трудно за запалване :p ).

Note серията е без аналог откъм функционалностите, свързани със стилуса и това ще е отличителна черта на телефона.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-02-14, 14:34:45)kayovas написа:  [Изображение: sKNHeha.png]

Очаква се Galaxy Note 8 да разполага с 4K дисплеъй (за по-добра работа с VR технологията) и с AI-виртуалния асистент Bixby. Батериите за устройството ще са от LG. Възможно е дизайнът да продължава този на очаквания Galaxy S8/+, както при злополучния Note 7, който продължи дизайнът на S7. На този ранен етап няма много информация, но започват да се появяват все повече подробности.

Байкал е езеро в Сибир и се води като най-дълбокото езеро на планетатa. Във връзка с кодовото име се спекулира, че това подсказва подобрена водоустойчвост или пък справяне с топлоотделянето (трудно за запалване ).

Note серията е без аналог откъм функционалностите, свързани със стилуса и това ще е отличителна черта на телефона.
Уникален ще е

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#3

Изглежда впечатляващо, браво!
Цитирай
#4

Той и 7-цата беше прекрасен апарат, с едно изключение ) Сега ще ги гледат под лупа корейците, не дай бог пак да се запали някой, ще замине фирмата този пьт.
Цитирай
#5

(2017-02-14, 17:21:35)greensmoke7777 написа:  Изглежда впечатляващо, браво!

Нищо лично,но кое изглежда впечатляващо ? Снимката на замръзналото езеро ли ?
Цитирай
#6

ааауууу и на мен мн ми харесва,кърти кърти Smile))
Цитирай
#7

Стига лигавщини имате си Фейсбук за целта!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#8

@Tonkata, @WiLD кво засичате човека, квото е преценил това ще пише.
Иначе не се и съмнявам, Samsung Galaxy Note 8 ще е тигър отвсякъде.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Какво ще напише?
Имаше българска разработка на базата на Макаров. Казваше се Байкал (баш си беше Макаров, правен в Бг, но имаше дребни промени).
Не знам защо, това беше първата асоциация.
Note 7 гърмеше веднъж. Note 8 е 8 заряден Wink
Чудя се, ако големият S8 удари над 6 инча екран, колко ли ще е екранът на NOTE 8?
6,4 като MI Mix?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Очевидно не коментирам "картинки и рисунки" на езера, а характеристиките , които са меко казано впечатляващи.
Поне това , което прочетох-6.2 инча 4k UHD екран, последен модел Exynos процесор с 8 GB RAM или поне Qualcomm 835 с 6 GB RAM, съдържание във Виртуална Реалност, услуга с изкуствен интелект Bixby...
По принцип NOTE сериите винаги са ми харесвали, докато обикновените GALAXY S-ки не ми допадат.
Цитирай
#11

(2017-02-14, 20:34:41)hazART написа:  @Tonkata, @WiLD кво засичате човека, квото е преценил това ще пише.
Иначе не се и съмнявам, Samsung Galaxy Note 8 ще е тигър отвсякъде.

Аз имам известни съмнения за този модел....В смисъл,че Note серията винаги е била с голям дисплей,а 8-цата с тези 6.2' навлезе в личното пространство на Note.....Не знам колко по-голям дисплей могат да сложат,но има една граница,която не трябва да се преминава.....Разлика между 6.4 и 6.2 е почти никаква и ми се струва безсмислено....Над 6.4 пък вече преминава "границата"....8+ с химикал,също не ми се вижда логично.....Не знам.Ще видим.Просто разсъждавам на глас.
Цитирай
#12

То е ясно, че ще е S8, ама с писалка. Обаче щом ще е Note 8 - Уау.
Бе изчакайте да излезе първо. Поне да са по-близо слуховете до обявяването и да се смята, че са по-достоверни. То и преди се захласваха хората по Note 7 и викаха, че ще е върха, ама той гръмна. Та нека не избързваме.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#13

   

Някой спомня ли си това ? Note 8/2013г....Smile
От няколко дни китайците въртят този рендър във Weibo,но аз чак сега вдянах за какво иде реч...Smile

А това го оставям без коментар:

   
Цитирай
#14

Това чудо дали наистина ще има 4к дисплей?

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#15

Ехаа като гледам ще има доста рибки дето ще клъвнат .. 4к дисплей на 5.6-6 инча- Впечатляващо Lol
Или пък 6 или 8 гиги РАМ ... ми то и сега има такива телефони хайде с 6 , 8 се очакват на мобилния конгрес ...
Цитирай
#16

Offtopic   Позволете малко поправка....
(2017-02-14, 20:51:57)jorrddan написа:  Имаше българска разработка на базата на Макаров. Казваше се Байкал (баш си беше Макаров, правен в Бг, но имаше дребни промени).

Байкал, е руски модел пистолет, на базата на руският  Пистоелт Макаров (ПМ). И не е правен в България. Модификацията в калибът 9х18 (калибърът на ПМ), е с 12 заряден пълнител, за рзлика от ПМ който е с 8.
България също произвеждаше Макаров.

Cool
Цитирай
#17

(2017-02-15, 08:23:45)don_gori написа:  Ехаа като гледам ще има доста рибки дето ще клъвнат .. 4к дисплей на 5.6-6 инча- Впечатляващо
Или пък 6 или 8 гиги РАМ ... ми то и сега има такива телефони хайде с 6 , 8 се очакват на мобилния конгрес ...
А,ако е таблет ? Тогава в 4К резолюция би имало известна логика ?Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#18

Ноут 7 беше хардуерно напълно еднакъв с S7/Edge, тъй че едва ли ще се различава много от S8 по отношение на хардуера. За софта вече ще има осезаеми рзалики

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#19

(2017-02-15, 10:52:23)MUFC написа:  Offtopic   Позволете малко поправка....

Байкал, е руски модел пистолет, на базата на руският  Пистоелт Макаров (ПМ). И не е правен в България. Модификацията в калибът 9х18 (калибърът на ПМ), е с 12 заряден пълнител, за рзлика от ПМ който е с 8.
България също произвеждаше Макаров.

Cool

Offtopic Аз знам за 3 варианта на Байкал ... 8 заряден който е  Макаров с леки визуални промени по ръкохватката и спусковата скоба и предполагам него имаше предвид Данчо. 10 заряден и 12 заряден. Последния има и по дълга цев мисля ...
Цитирай
#20

(2017-02-15, 12:33:23)TNTKZ написа:  Ноут 7 беше хардуерно напълно еднакъв с S7/Edge, тъй че едва ли ще се различава много от S8 по отношение на хардуера. За софта вече ще има осезаеми рзалики
За съжаление натам отиват нещата. Печалбата ще е по-голяма, поддръжката ще е по-лесна. Губят само потребителите, защото Note серията винаги беше най-доброто за годината. Сега ще е просто (евентуално) по-голям екран и писалка.

Изпратено със snail mail

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#21

(2017-02-15, 08:23:45)don_gori написа:  Ехаа като гледам ще има доста рибки дето ще клъвнат .. 4к дисплей на 5.6-6 инча- Впечатляващо
Или пък 6 или 8 гиги РАМ ... ми то и сега има такива телефони хайде с 6 , 8 се очакват на мобилния конгрес ...
Да ти кажа на моя 5.6 инча - 1600х2560 дори са малко.В режим " много прозорци" се усеща, че ако има по-голяма гъстота на пикселите ще е по-приятно.Напълно нормална резолюция за 6 инчов фаблет. На база на почти същата резолюция на galaxy s7, на 5.1 дисплей не съм чул някой да се оплаква.

Изпратено от моят SM-N915FY с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

4K резолюция на 6'' ми се струва прекалено. Няма как това да е ''напълно нормална'' резолюция, поне на този етап.
Цитирай
#23

(2017-02-16, 18:34:21)V.O. написа:  Да ти кажа на моя 5.6 инча - 1600х2560 дори са малко.В режим " много прозорци" се усеща, че ако има по-голяма гъстота на пикселите ще е по-приятно.Напълно нормална резолюция за 6 инчов фаблет. На база на почти същата резолюция на galaxy s7, на 5.1 дисплей не съм чул някой да се оплаква.

Изпратено от моят SM-N915FY с помощта на Tapatalk

Имах S6 с 1600х2560 на 5.1" , после взех 1+3 с 1920х1080 на 5.5" разлика не видях. Това са само някакви маркетингови трикове да могат да ахкат хората като кажат 4К в телефон. Реалната файда е никаква , освен че ще трябва по-голяма батерия  Lol
Цитирай
#24

Имам и ноут 3 и разлика има и то огромна.Това, че ти не я виждаш...FHD си е направо зърнест на 5.5 дисплей.Ама то затова си има и разни класове потребители.
И още нещо s6 със 1600х2560 няма Big Grin.По-скоро 1440х2560...
Изпратено от моят SM-N915FY с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Страшна работа направо си е Minecraft тоя fullHD , незнам даже Айфоните как им слагат още по-малка резолюция  Rofl_mini
Викаш друго си е като го гледаш от 5см разстояние усещат се тея 2к на 5.5"  Big Grin
Да сложиш 4к в телефон означава, че трябва да се увеличи капацитета на батерията и да се сложи по-мощен графичен ускорител , което много ме съмнява като гледам модата от последните години при Ноут серията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)